yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (2)

  54. sanırım kendileri mağaza açarak gelecekler Türkiye'ye, kendi linkedin sayfalarında iş ilanları paylaşmışlar İstanbul, İzmir ve Antalya şehirleri için. Heyecanla bekliyorum 

  7 haziran 19:22

  53. sanırım türkiye'ye geliyor çünkü linkedin'den iş ilanı çıkmışlar artık. emin değildim ama artık geleceğine şu an emin oldum o ilan sayesinde. bakalım ürünler kaç trilyondan satılacak :D

  7 haziran 14:52

  52. Cahilliğimi mazur görün. Charlotte tilbury kullanan süslüler hepiniz mi yurtdışında yaşıyorsunuz? Tr'de nereden temin ediliyor?

  söylentisi var ama sephora'ya gelemedi aylar geçti. siz eskittiniz ürünleri, gelse de biz de denesek. 

  Edit: (yazar: Karepamuk ) ve (yazar: cemetery gates) beni çok güzel influence etti, teşekkür ediyorum sevgili süslülerimize. 

  Bu ürünler yurtdışından seyahatlerde alınıyormuş veya bu işi profesyonel olarak yapan kişiler var. Markanın resmi satış kanalının olmaması bence güvenirliği zedeliyor, yerel satıcılar 25 dolarlık ürünü 1500'e satabiliyorlar mesela, işte benim gibiler de merak edip alıyor. Umarım en kısa sürede resmi olarak türkiye'ye gelir, umut verip verip aramayan flört gibisin be chatlotte!  

  9 nisan 23:47 24 nisan 22:22


  51. Türkiye'ye geliş planı bana verilen bilgiye göre 3 ay sonrası civarına sarkmış. Kasım gibi geleceği söylenmişti, öyle olmadı. Zaten yüksek fiyatlı bir skalada olduğu için her geçen gün alınabilirliği azalıyor. Umutlar olası mini setlerde saklı. 

  15 aralık 2023 22:35

  50. geçenlerde tiktokta google'dan Charlotte T. aramasının sephora Tr'nin sitesine yönlendirme yaptığına dair bir içerik izlemiştim. bugün aklıma geldi, bir bakayım dedim aa gerçekten öyle bir şey varmış.Sorularım şöyle; 

  şimdi bu bir reklam/google ads yönlendirme kurnazlığı mı? yoksa gerçekten tr'ye geliyor da sitesini mi hazırlıyorlar? yoksa web sitesi zaten fransız sisteminin alt yapısını kullandığı için öylesine boşlukta salınan bir marka sayfası mı? 

  (link: https://www.sephora.com.tr/TILBU-BrandUniverse-7.html bu nedir şimdi?)

  ct turkiye'ye gelirse ancak minilerinin fiyatları alınabilir olacağı için umuyorum ki seyahat boylarını veya setlerini de getirirler. indirimleri de damlalıkla vermezseniz hatırım kalır. hatta dior, chanel grubuna ekleyip indirimlerden hariç tutun. bunu lütfen yapın. 

  neyse sinirlenmeyeceğim. bir de şöyle bir şey var, en azından benim için öyle, ct markası tr'ye gelene kadar neredeyse bütün ürünlerinin uygun fiyatlı muadilleri çıktı, sunuldu ve tüketildi ki, marka gelmeden bazı ürünleri demode oldu bile. tiktokta ct dupe videolarına o kadar çok denk geliyorum ki, ikinci el deneyim adeta bana aitmiş gibi geliyor. markayı tükettim zihnimde. markaya dair bir tek pillow talk rujum var, o da arkadaşımda duruyor, aylar oldu hala gidip alacağım. 

  17 mart 2023 19:48 17 mart 2023 19:49

  49. sephora türkiye'ye acilen gelmesi gereken marka.

  4 aralık 2021 10:27

  48. Artık Türkiye'ye gelmesini istediğim marka.

  4lü far paletlerini, airbrush flawless finish pudrasını ve pillow talk dudak kalemi-rujunu havada kapacağım geldiği anda.

  sephora duy sesimizi...

  1 ekim 2021 15:50


  47. Estée Lauder markasını satması için 1 milyar dolarlık teklif vermiş. Kendisi 1.4 milyar dolar istemekteymiş, henüz  anlaşamamışlar, umarım şirketini satmaz ve ürün  kalitesi değişmez.

  30 aralık 2019 00:43 24 şubat 2021 12:04

  46. sephoranın lansman planlarında olan marka, önümüzdeki 1 sene içerisinde raflarda bulabileceğiz.

  25 mayıs 2019 00:24

  45. Makyajlarını aşırı parıltılı bulduğum, ancak makyaj ürünlerinin başarılı olduğunu düşündüğüm ingiliz makyöz. sürekli ünlülere makyaj yapıyor ve çoğunlukla önüne geleni öyle bir aydınlatıcıya buluyor ki bazen yüzü terlemiş, yağlanmış gibi duruyor. Instagram profilinde yakın çekimlere baktığınızda pudra gibi sürülmüş aydınlatıcı, aşırı parıltılı göz makyajını görüyorsunuz. Kendine uyguladığı eyeliner da çok abartılı ve demode geliyor bana, ağzını yayarak “darlings” ve "gorgeous" demesine bir noktadan sonra tahammül edemiyorum. Ama rujlarının ve dudak kalemlerinin renklerini çok doğal, kullanışlı buluyorum. Keşke döviz kuru bu kadar yüksek olmasa ve ülkemizde satışa çıksa.

  hadi diyelim (link: https://www.instagram.com/p/BrYHpZQAg_Z/ bu) aydınlatıcı reklamı, (link: https://www.instagram.com/p/Bq-rfGnAsDj/ bu) ya da (link: https://www.instagram.com/p/Bq2O-5FgecP/ bu) ne disko topu gibi. (link: https://www.instagram.com/p/BqX7W56gWPY/ oooh) az daha sür.

  3 ocak 2019 01:39 3 ocak 2019 19:51