chopard wish parfüm

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Şekerli ve vanilyalı olarak tabir edilen parfüm.

Seveni çok olduğu gibi nefret edeni de çok.

Vanilyalı kışlık bir parfüm arayan şu günlerde koklamadan internetten sipariş verdiğimdir.

Hakkında bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

3 aralık 2015 23:47

2. Kabus gibi parfümdür.

4 aralık 2015 00:00

3. Bence çok kalici ve guzel bir parfüm. Şişe tasarımı da elmasa benziyor. Oldukça şık. Beyaz tenliyim bayılarak kullanıyorum.

4 aralık 2015 00:23


4. şişesinin güzelliğinden merak edip mağazada denedim saatlerce kokusu bileğimde kaldı. ayrıca koku yayılması da iyi buram buram duyulan cinsten. bence kötü bir koku değil ama çok sıradan tanıdık şekerli bir koku. alt üst nota ayrımı yok tekdüze bir parfüm.

4 aralık 2015 01:57

5. Merakla beklenen parfüm. O kadar şeker içinden vanilya kokusu alabilmeyi umuyoruz.

4 aralık 2015 15:51

6. An itibariyle elime geçmesiyle hakkında yorum yapabileceğim parfüm.

Bi kere denildiği gibi şekerli ama eskort şekeri değil böyle ağır ağır ağdalı kokmuyor çünkü şekeri karamelden geliyor ve o şekeri dengeleyen şey de kesinlikle vanilya ve süt.

Migreni hat safhada olan bir insan olarak migrenimi azdırmadı çünkü hakkaten yumuşak kokuyor.

Euphoria ve türevlerini sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum nedense.

Yaz için kullananlar da olabilir ama şahsen kışın kullanacağım çünkü yazın light blue kadar hafif olan parfümlerin muridiyim.

Kışlık, sıcak, kendini hissettiren ama insanı da yormayan bi parfüm arayışındaysanız bi şans verebilirsiniz.

9 aralık 2015 16:24

7. gratis ve watsons'larda sürekli indirime giren parfüm. hatta geçen gün 75 ml olanı 99 tl'ye aldım. dün bileğime sıkmıştım, şu an hala kokuyor. f/p oranı da başarılı. şekerli ve vanilyalı olduğu malum zaten fakat rahatsız edici ve ucuz nitelikte değil kesinlikle. tavsiye olunur efendim.

3 nisan 2016 11:47


8. geçen sene hiç koklamadan aldığım parfüm. nasıl bir delilik ben de anlamadım. görevli kişi çok hoş bir koku olduğunu söylemişti. para da biriktirmişken almıştım. kötü bir koku değil. ama çok çok da iyi değil sanki. şişesi mükemmel. koku kesinlikle kalıcı. pek tarzım değil anneme verdim. ona daha çok yakıştı bence :)

12 eylül 2016 18:26

9. son derece kalıcı bir parfümdür; bugün sık, bir hafta sonra gel kokla cinsinden. ilk alışım hiç koklamadan olmuştu. malumunuz (bkz: gratis ) parfümlere tester açmıyor. ne kadar sinirlensem de bu duruma, bir indirim gününde, bu çok duyduğum ve çılgınlar gibi indirime giren parfümü aldım ve üzerine hiç düşünmeden attım sepete. ne olduğunu anlayamadan parfümle evde baş başaydım. korkarak ağır çekimde kutuyu açtım, bileğime sıktım ve bingo. ilk koklayış, ilk anda aşk. o günden beri birlikteyiz. (gizlinot: parfümü beğenmeyenler beni koklamasın)

22 aralık 2016 10:09 22 aralık 2016 12:27

10. İlk parfümüm. Asıl güzelliğini bekledikten sonra belli ediyor. İlk sıktığınızda odunsu ve biraz ağır kokuyor ama dip notadaki vanilya ve karamel ortaya çıkınca harika oluyor. Kalıcılığı tenimde 7-8 saati bulmuştu. Tene uyması meselesi de var tabi, almadan önce denemenizi öneririm.

5 eylül 2017 21:24