yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  1. "Bu yağsız nemlendirici ciltteki kusurların anında kapatılmasına yardımcı olurken, cildin gün boyu nemlendirilmesine katkı sağlar. Sağladığı mat görünüm sayesinde cildin doğal ve kusursuz görünmesine yardımcı olur. " diye yazıyor clinique'in internet sitesinde.Cildim karma-yağlıya dönük.bu kremi 3 gündür kullanıyorum.bahsettiği gibi mat bir görünüm sağladığını, cildimdeki kusurları kapattığını söyleyemem.gözeneklerim aynı, güneş lekelerim sivilce izlerim de öyle. yapısı arko krem gibi koyu, sanki yağlı bir krem gibi ama yağsız olduğunu söylemişler.Cildimde yağlanma yapmadı, ağız kenarlarımda ve yanaklarımda kuruluk olan bölgeleri güzel nemlendirdi.

  13 ocak 2017 09:06

  2. sanırım bu kremi makyaj altına baz olsun diye yapmışlar. hafif silikonumsu bir yapısı var. içerik olayından çok anlamıyorum ama gördüğüm kadarıyla da içinde silikon yok. cildim kuruya dönük karma. ne kullanırsam kullanayım alnıma sürdüğüm ürünler nemsizlikten kusuyor genelde bu onu önledi. nemlendirmesi güzel benim için. blur deyince çok bir şey beklememek lazım sanırım. kusur tabii ki kapatmıyor ama ufak tefek kırmızılıklarımı sakinleştirip hafif bir cilt tonu eşitlemesi yaptı. renksiz bir nemlendiriciden bekleyeceğim de bu kadar zaten. bu üründe olması gereken tek şey yok güneş koruma faktörü. elimde 4-5 tane deneme boyu var memnunum ama güneş koruma olayından dolayı almam. buna muadil olup gkf olan çok ürün var.

  14 şubat 2017 11:28

  3. karma-kışları çoğunlukla kuru olan ve herşeyi yutan cildim tarafından emilmeyen krem. aslında dokusu hoş. emilmemesi de ilk sürdüğünüzde baz gibi yumuşak bir katman oluştuğu hissini de veriyor ama bir baz gibi davranmıyor. bazsız veya (gbkz: the balm time balm makyaj bazı ) ile kullandığımda yüzümde sabit duran bb krem bunun üstündeyken hem kalıcılığı azalıyor, hem daha kötüsü herşeye bulaşıyor. gün içinde yüzünüze çok dokunuyorsanız parça parça soyuluyor bile.

  e emilmediği için nemlendirmiyor da, sadece bebe yağları gibi dışarıda bir katman oluşturup nemi hapsediyor gibi. ancak tek başına, soğuk ve kuru havalarda kullanılabileceğini düşünüyorum, tek başınayken uzun süre cildi örttüğünü hissediyorsunuz.

  5 mart 2017 22:56

  4. Blur etkisi verme, iz kapatma, gözenek gizleme gibi etkileri yok denecek kadar az, benim çok fazla cilt problemim yok sadece aylık periyottan dolayı alnımda falan tek tük sivilce çıkarırım belki bu yüzden de bunları gözlemleyememiş olabilirim. Nemlendirici pembe renkte. Diğer nemlendiricilerime göre sanki silikonlu bir yapısı var. Bugün makyajımın altına kullandım, ben bb krem kullanıyorum sanki kapatıcılıgını arttırdı gibi oldu oysa kremin tek başına bu özelliğini fazla gözlemlemedim. Nemlendirme olarak da ben kuru ciltli olarak beğendim.

  13 mart 2017 11:29

  5. Testerını denedim akşam-sabah-akşam olmak üzere üç defa. Şu an yüzümün değişik noktalarında sivilceler var, değişik bir şey yapmadığım için bu kremden olduğuna eminim.

  Bunun dışında önceki entrylere ekleyecek bir şeyim yok. Yapısı koyu ve bol silikonlu. Beğenmedim hiç.

  30 ekim 2017 15:36

  6. makyaj altına kullanmaya bayıldığım nemlendirici. hediye gelen mini boyundan sonra büyük boyunu da aldım. karma yağlı cildimde parlama yapmıyor . akşam yatarken kullanmıyorum ama.

  30 ocak 2018 22:46

  3

  7. zaten clinique'in tüm nemlendiricilerinde silikon var, bunda sayıyı 2-3'e katlamışlar. yoğun yapılı bir krem. makyaj bazı olarak iş görebilir ben öyle kullanıyorum ama silikonu yüksek oranda ya da fazla sayıda olan hiçbir kremi önermediğim gibi bunu da önermem.

  makyaj bazı gibi cildi pürüzsüz hissettiriyor (silikonu yüksek her krem yapıyor onu) ondan başka da hiçbir getirisini görmedim.

  edit: makyaj bazı olarak önerebilirim. önermem derken nemlendirici olarak önermem.

  20 şubat 2018 01:07 15 haziran 2018 23:57

  8. yağlı bir cildim var.bu kremi sürdüğümde pek bir değişiklik görmedim.maske yaptıktan sonra,yüz yıkama jelinden sonra sürüyordum fakat nemlendirmesinden memnun kalmadım.

  12 nisan 2018 06:44

  9. kuru karma cildime pek iyi gelmeyen nemlendiricidir. yves rocher'nin pure light fondöteni bile bunun üstüne sürünce pütür pütür durdu. onun haricinde, kavanoz gibi kutuda olması zaten çok hijyenik değil. geçen sene clinique'in internet sitesinden set halinde göz kremiyle birlikte almıştım, bir daha almam.

  26 nisan 2018 02:34

  2

  10. Bu nemlendirici mi silikonumsu bir baz mı, ya da bu ne bilemedim? Sephora’dan tester olarak verdiler, bende pep-start serisi iyidir, güzeldir dedim ama yapısı bildiğiniz silikonumsu bir baz gibi. Benimde cildim yağlı olduğu için tabi yapısı bana baştan falso. Bir de benim yağlı cildimde bile yeterli nemlendirmeyi yapmadı. Tek iyi yanı alerjik bir durum yaratmaması.

  4 ağustos 2018 00:13