yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Yeni başladığım tam olarak çözemediğim ama gittikçe saran bir oyun benden başka oynayan süslü var mı merak ederim (gizlinot: taktik ihtiyacım varda)

  22 mayıs 2016 11:23 22 mayıs 2016 11:26

  2. başlığı görünce ben de bir heyecan oluştu bak şimdi! Ben bunu kıştan beri oynuyorum, küçüklüğümdeki kağıt bebeklerimi hatırlatıyor hep bana , önemli olan istediği kombinleri yaratmaktan ziyade bence dikkat çekici olması çünkü ben de oylama yaparken gözüme çarpanlara oy veriyorum :) Zamanla saçlar makyajlar gelişiyor, ancak bazı kombinlerde çok pahalı kıyafetler istediği için bu biraz uzun sürüyor olsundu insan giyemediklerini giydiriyordu. (yazar: simayb) 'ye ben ve arkadaşımdan başka oynayan varmış diye beni mutlu ettiği için teşekkür ederim ayrıca :)

  22 mayıs 2016 11:49

  3. Ooo oynayan başkaları da varmış dediğim oyun. Ben bunu kıyafet giydirme oyunlarına olan merakım sonucu oyun ararken bulmuştum, çocuklara göre olan oyunlar gelmesin aklınıza, kıyafetler, takılar, ayakkabılar, hepsi gerçek. Yani alışveriş yapabiliyorsunuz, ya da oyundaki karakterinizi giydirebiliyorsunuz ve style challenge'lara katılabiliyorsunuz. Dışardan biri sizin kıyafet giydirme oyunu oynadığınızı görünce "aaaa çocuk musun nesin" tepkisi verebiliyor. Oynamayan ne eğlenceli olduğunu bilemez. Ben kendim giyinmektense bu tarz kombinler yapmayı daha çok seven bir insanım. Telefonda çok yer kaplıyor olması ve sürekli güncelleme istiyor olması bir eksisi. Bunun dışında gayet güzel oyun. Geçen yıldan beri oynuyorum, müptelası oldum.

  20 ekim 2016 18:27


  4. Bir yıldır oynadığım oyundur. Yeni bir ev kurdum günlük oynayan süslüleri bekliyorum. RunwayRallyQueenBees evin adı.

  3 aralık 2018 14:32

  5. .........edit...........

  Elalemin fashion house'larından bıktım süslüler ve SusluSozluk adında bir fashion house kurdum, beklerim.

  ...........edit.........

  İşsizligim sonucu biraz oyunlara sarmıştım ve 1 aydır yeni oyunum bu..açıkçası başlarken eskiden internet sitelerinden oynanan bebek giydirme oyunlarından fln sandım ama hiç öyle değilmiş, baya keyif alıyorum. Kıyafetler markalarin gerçek kıyafetleri, bu oyunu kaliteli kılan bir detay.

  Fashionhouse lara üye oluyorsunuz, bu da runway rally denen yarışmalara katılıp ödül kazanmanızı sağlıyor. Ama ben ödül kazanmayı başarabilen bir fashion house bulamıyorum ne hikmetse...

  Sahte bir facebook hesabi açıp onune gelen covetcileri arkadaş eklemek başarılı olmak için farz, böylece arkadaşlarınızdan kiyafet ödünç alabilirsiniz..

  Bence suslulere uygun bir oyun, hatta bir de süslüsözlük fashionhouse açalım kızlar hadi çıkın çıkın gelin:)

  4 aralık 2018 00:20 23 ağustos 2019 22:01

  6. oynadığım fakat design home kadar keyif alamadığım oyun. çünkü elmas verme sayısı çok düşük, güzel ve challange kriterlerine uygun kıyafetlerin çoğu da elmasla alınıyor. o yüzden çok beğendiğim birkaç dizayna katılmadım, e bir de uygulamanın boyutu malum, oynayamadıktan sonra telefonu kasmasın diye sildim.

  4 aralık 2018 21:13

  7. Benden başka oynayanları görünce aşırı sevindiğim oyun. 2 senedir oynuyorum kıyafetlerin takıların vs gerçek olması oyunu kaliteli kılıyor. Dikkat çekici, cesur kombinler genelde yüksek puanları garantiliyor. Konsept görünümler yaratmak çok eğlenceli. Ama ben bu çok pahalı kıyafetleri nasıl aldıklarını bir türlü çözemedim hiç o kadar fazla param olmuyor(gizlinot: swh) Oyun adım DRDLN oynayan süslülere duyurulur:)

  6 ocak 2019 00:07


  8. Aralıklı olarak toplam iki yıldır oynuyorum. Ne yazık ki hiç top look'um olmadı (5.80 puan). 20 levelım yeni saç açayım makyaj açayım diye her gün girip bakıyorum. Bu da farklı tür bir bağımlılık.

  (Bunu yazdığım tarihten sonra bir yıl olmasına 10 gün kala güncelliyorum. Bir yıl aktif oynama sonucu şu anki levelım 34)

  14 mayıs 2019 17:27 3 mayıs 2020 20:23

  9. Aralık 2018'den beri oynadığım, yetişkinlere özel giydirme oyunu diye özet bir tanım girebilirim. hergün 6 adet challenge oluyor ve bunlardan bir tanesi flashback( yani eski sezonlara ait pahalı parçalarla kombin yapmanız gereken bir challenge). bu 6 challenge içinde bir de daily var bu da günde 500 dolar kazanmanızı sağlıyor.oyunda başarıya ulaşmayı ve hızlıca level atlamayı sağlayan temel etmen doğru fashion house seçimidir. fashion houseunuzla runway rallylere katılırsınız. bu rallylede challengelara belli oranda katılım olursa ayda yaklaşık 50k değerinde ödül kazanma şansını yakalrsınız. oyunun en başında fashion house için bir quize giriyorsunuz ancak genel bu fashion houselar pek iyi olmuyor. fashion houseun iyi olup olmadığını house'a ait closet value ile anlayabilirsiniz. oyunun beni atadığı housetan yaklaşık 1 sezon sonra ayrıldığım için ilerlemem başta nispeten yavaş oldu. ayrıca facebookta birkaç tane her challenge'ın trendlerini gösteren gruplar var.bunlar da daha yüksek skor alarak daha çok ödül alma yolunda oldukça yardımcı. jetsetlere gelirsek,özellikle oyunun başında kolay para kaynağı sağlıyorlar. bunun içinde facebook grupları mevcut, ben de zaman zaman oraya yüksek skorlarımı yüklüyorum. fashion house bulamayanlara yardımcı olabilirim. bu arada oyun aşırı bağımlılık yapıyor, dikkatli olun (gizlinot: swh)

  30 aralık 2019 14:35

  10. covid19'dan dolayı evlere kapanınca kendime geçen baharda hobi olarak bulduğum oyunum. İlk başta klasik bir kıyafet oyunu diye düşünmüştüm fakat verilen challengelar, kıyafetlerin gerçekliği ve fashion houselarla oyunu çok etkileşimli ve eğlenceli hale getirmişler. Şu anda 20.leveldayım ve yükselip güzel makyaj ve saç stillerini açmayı iple çekiyorum. Oynayan süslüler ulaşırsa çok sevinirim azıcık covet konuşuruz :)

  13 aralık 2020 22:31