0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. yüzüm için kullandığım güneş koruyucusu olarak tüm yaz yanımda gezdirdiğim, şimdi mis kokusuyla bana yaz tatilini anımsatan krem. cildi nemlendirmesi çok güzel, başka bir nemlendiriciye ihtiyaç duyulmuyor, yapış yapış his vermiyor. leke sorunuyla boğuşmaktan korktuğum için her gün kullanıyorum.

19 eylül 2015 13:31

2. En sevdiğim güneş kremi. Yapış yapış yapmıyor ama çok güzel nemlendiriyor. Yaz aylarında bana tek başına yetiyor. Ancak kuru cildime kış güneşi altında kullanmak istediğimde bir serum gerikiyor altına. Sivilce alerji yapmadı. Kokusu yaz tatilini hatırlatıyor. Çiçek kokusu sevmeyenler denemeden almasın. Ben sevmem denemek istedim ve çok hafif yaz gibi koktuğu için aldım. Sürekli çantamda şu aralar kuruluk hissettiğimde sürüyorum. Yenilemiş oluyorum bu sayede.

Fiyatı çok değişken ve sonunda eczanenin önünden geçerken aldım. 108 e aldım ben ama internette daha uygun. 50 faktör olanı benim ki.

28 şubat 2016 08:56

3. Nemlendirici içerikli, 50 faktörlü. çok fazla önerilmişti ama herkesin cildi aynı olmadığı için bana iyi gelmedi sivilce yaptı ve kokusu bir süre sonra baymaya başladı. Senden çok fazla umutluydum darphin keşke beni üzmeseydin :( cildinde hiçbir sorun yaratmayan süslüleri kıskandım 

1 şubat 03:33


4. Cildime neredeyse tek iyi gelen marka darphin. Bunca zamandır bir çok dermokozmetik markanın güneş kremini denedim cildim yağlı Makyaj altinda kusma yapmayan sürdüğünde cildimi bir saat sonra paril paril yağlı göstermeyen tek güneş kremi oldu kendileri en güzel yaniysa kapağı açtıktan sonra 24 ay boyunca kullanılabiliyor olması en azından iki sene gidiyor diyip mutlu olmuştum ilk zamanlarında ama 6. Ayimizda vedalastim ilk tüpüyle orası ayrı konu. Cildim yağlı olmasına rağmen bende hemen hemen hiçbir ürününün yapmadığı gibi Darphinin bu urunude sivilce yapmadı.

4 mayıs 23:16