yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar (35)
  • medya (5)

  1. Watsonsda calisan satis elemaninin tavsiyesi üzerine alıp kullanmaya basladigim ürün. Kirpikleri cok dolgun gosteriyor ve hemen akıp bulasmiyor buna rağmen temizlerken rimelden kurtulmak icin kirpiklerinizden de olmuyorsunuz.

  7 eylül 2013 22:02

  2. o kadar blog okuyorum instablogger takip ediyorum ancak henüz hiçbirinin deborah ın 24ore absolute volume adlı maskarasına hak ettiği özeni ve önemi gösterdiğini görmedim. sanırım bu güzelliğin farkında olan çok az kişi var. ancak (waterproof olanından uzak durulmalı) çünkü normali de akma ve bulaşma yapmıyor.

  verdiği dolgunluk ve uzunluk son derece güzel. akma bulaşma yapmıyor,temizlemesi zor değil,kirpiklerde dökülme ve topaklanma da yok,daha ne olsun? bu ürün kesinlikle mükemmel.

  13 eylül 2014 15:17 30 kasım 2015 18:45

  3. şule karaok sayesinde keşfettiğim muazzam ürünlerden biri. senelerdir kendisinin favori maskarasıymış. artık benim de öyle. yukarıdaki yoruma katılıyorum, şule karaok dışında kimseden duymadım bu maskarayı. üzücü. müthiş dolgunluk veriyor, simsiyah. akma bulaşma yapmıyor ve buna karşılık çıkarması da oldukça kolay. tek katta bile günlük kullanımda dikkat çekecek bir hacim sağlıyor. banko maskaram budur artık.

  23 ekim 2014 23:06


  4. Benim kirpiklerimi yapış yapış yapan, hadi daha kıvamı oturmamıştır diye üç ay bekletip kullandığımda bile topak topak kalan, maksimum 4 saat sonunda dökülen maskara. Fırçası çok kalın ve sık kıllı olduğu için kullanımı da çok zor ayrıca. Indirim dışı fiyatı da iki maybelline kadar.

  26 nisan 2015 02:28

  5. Underrated bir maskaradır. Maskaradan beklentisi dolgunluk ve hacim olanlar mutlaka denemeli. Hakettiği ilgiyi kesinlikle görmemektedir.

  19 temmuz 2015 12:01

  6. Hayatımın rimeli (gizlinot: swh) yok cidden :d ben bunu bi kozmetikçiden kampanyayla hediye olarak ya da bi setten çıkarak almıştım. Kullanmak için elimde olan rimelin bitmesini bekliyordum ve şule karaok ta gördüm çok fazla övdü. Dedim ay iyi oldu bari tesadüfen güzel çıkıcak falan bide beklentim arttı. Gerçekten de çok beğendim söylediklerine katılıyorum. Elimde olmasaydı sırf ondan duyunca belki de almazdım iyiki almışım bi rimelden beklediğim herşeyi verdi. Harika volüm veriyor uzatıyor ve yapıştırmıyor. Hemde tek katta bile. Ayrıca benim için kolay temizlenebilmesi çok önemlidir o açıdan da çok beğendim. Buna rağmen akmıyor da. İndirimsiz fiyatı 47 tl watsonsta ama indirim zamanı deborah ta %50 oluyor.

  19 temmuz 2015 13:58 19 temmuz 2015 14:02

  7. Gerçekten benim de hayatımın maskarası. Aylar önce Watsons'ta bir çalışan bu maskaraya beni yönlendirdi. Ödüllü filan dedi. İndirim de vardı. Almış bulundum. Değerini yeni yeni anlamaya başladım. Mükemmel bir maskara, değiştirebileceğimi sanmıyorum. Takma kirpik etkisi harika. Kirpikleri birleştirmiyor, ayırıyor, topaklanma kesinlikle yapmıyor. İlk katı sürüp vaktiniz varsa biraz kurumasını bekleyip ikincci katı sürerseniz o zaman daha da güzel duruyor. Kirpik kıvırıcı kullanmakdan üstelik. Şu anda cosmetica'da %55 indirim var. 17,90. İhtiyacınız varsa bir deneyin derim, gerçekten çok çok çok güzel!

  23 eylül 2015 10:44


  8. hakkında sadece 1 tane entry yazılmasına şaşırdığım maskara. dolgunluk verme konusunda gerçekten çok başarılıdır. önce tek tek ayırma özelliği olan iğne fırçalı bir rimel sürülüp arkasından bu maskara sürüldüğünde takma kirpik etkisi yaratır(kirpiklerim seyrek değil bu nedenle yapışmalarını önlemek için önden iğne fırçalı bir rimel şart). bende göz altlarına dökülme ve hassas gözlerimde alerji yapmadı. akma bulaşma sorunum da olmadı. dolgunluk verme konusunda lancome hypnose drama maskarayla beraber favori rimellerimdendir.

  28 eylül 2015 21:38

  9. Sanırım bundan sonra bu maskara dışında başka bir maskara kullanmayacağım. O kadar memnunum ki...

  Geçen haftaki Watsons indiriminden aldım bu maskarayı ve gerçekten çok sevdim. Zaten bu zamana kadar deborah milano' dan alıp da memnun kalmadığım bir ürün olmadı ama ilk kez bir maskara bu kadar Çok hoşuma gitti, içime sindi. Asla topaklanmıyor, kat kat sürseniz de kirpikleri birbirine yapıştırmıyor, bayağı da kalıcı. Daha ne olsun?

  30 kasım 2015 17:32 30 kasım 2015 17:33

  10. (bkz: underrated maskaralar)

  Duygu muygu kullansa da meşhur olsa falan yaa çok güzel bi maskara valla yazık oluyor.

  Edit : 5 ay önce de aynı şeyi yazmışım yaa affola :)

  30 kasım 2015 17:59 30 kasım 2015 18:00