yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. Flormarın yüksek hacim ve kıvrıklık vadeden maskarası. Ben yaklaşık iki haftadır kullanıyorum ve açıkcası bu kadar beğeneceğimi tahmin etmemiştim. arkadaşımın önerisiyle aldım ve elim şu an başka hiç bir maskaraya gitmiyor.

  ilk kullandığım gün makyajımı temizlediğimde pamukta 1-2 tane kirpik gördüm ve çok üzülmüştüm. Ama o dönemde kaşlarım da çok döküldüğü için dönemsel bir şey herhalde diye düşündüm. Sonra bi kaç gün kullanmadım ve tekrar kullanmaya başladığımda böyle bi sorunla karşılaşmadım.

  öncelikle baya büyük ve kıvrık bir fırçası var eğer çabucak süreyim derseniz göz kapaklarınıza bulaştırabilirsiniz. biraz özen ve zaman isteyen bir maskara. ben kirpiklerimi kıvırdıktan sonra uyguluyorum ve iki katta takma kirpik etkisi yaratıyor ve en önemlisi kirpiklerimi birbirine yapıştırmıyor.

  kokusu maybelline'in maskaralarından daha iyi, zira onların kokusuna ben tahammül edemiyorum ama ysl maskaralar gibi parfüm de kokmuyor.

  fiyatı 32,90. ne kadar dayanacak bilmiyorum ama hemen kurumazsa fiyatına değer diye düşünüyorum.

  10 ocak 2016 21:56

  2. Kıvıran uzatan kirpigi olmayan insana bile haz yaşatan maskara. Yalnız koca maskara bitti aylar geçti bunu flormardaki çalışan bayan gibi uygulamayı öğrenemedim o ilk sürdüğünde kısacık dümdüz kirpiklerim resmen kaşıma degiyodu öğretse omru billah başka maskara almam öyle iddialiyim.

  18 mart 2016 23:22

  3. flormardan indirimden aldığım ve oldukça beğenerek kullandığım maskara. kirpiklerim kendiliğinden kıvrık olduğu için düz kirpikleri ne kadar kıvırır bilemem ama benimkinin kıvrıklığını artırıyor. topaklanmadan dolgun ve uzun da gösteriyor. fırçası oldukça büyük. alt kirpiklere uygulamak için uygun değil. ben pek alt kirpikleri işin içine sokmadığımdan benim için pek farketmiyor açıkçası. elimde başka maskaralar da var deneyeceğim. eğer onları daha çok beğenmezsem yeniden alacağım maskara bu olacak.

  15 mayıs 2016 11:44

  4. Favorim tek uygulamada kurtarmasa da bi kac kat surunce upuzun kirpiklerim oluyo ki normalde gerçekten çok kısa hele flormardaki çalışan sürünce inanamadım bildiğin takma kirpik elimdeki tonla ürün bitince sevmezsem buna geri dönerim diğer maskaralarına göre pahalı ama cidden işini yapıyor

  15 mayıs 2016 11:47

  5. bayılıyorum bu maskaraya. bir kere kirpiklerini sert sert yapmıyor. dokundugunuzda gayet yumusak geliyor ele. kirpiklere cok güzel kıvırıyor ve uzatıyor. begenmedigim tek bir özelligi varsa o da sıcak havalarda göz kapagıma leke yapması bazı zamanlar, o da nadir. göz kapagınız yaglı degilse böyle bir durumla karsılasmassınız zaten.

  15 aralık 2016 23:42

  6. Az bilinen güzel maskaralardandır kendisi. Ben de arkadaş önerisiyle alıp hacim verme, uzatma ve kıvırma etkilerinden çok memnun kaldım. Özellikle çok güzel kıvırıyor doğal ama yoğun bir kirpik görüntüsü sağlıyor. Yapısı çok ıslak gibi gelmişti ilk kullandığımda, sonra biraz kurudu sanırım, şimdi normal maskara kıvamında seyrediyor. Dikkatlice sürünce pek topaklanmıyor, bende akma dağılma da yapmadı. Waterproof değil ama aşırı kolay temizlendiğini de söyleyemem, ben çift fazlı temizleyici kullanıyorum yine hafif kalıntı bırakıyor, üzerine jel ile temizlemek ya da misel su geçmek gerekiyor.

  2 nisan 2017 10:31

  7. uzun zamandır severek kullandığım rimellerden. hem kıvırma hem de uzatma etkisi var fakat sürerken dikkat etmek gerekiyor, çünkü kirpikleri yapıştırabiliyor. günlük kullanım için çok uygun olduğunu düşünüyorum.

  2 nisan 2017 11:53

  8. flormarda çalışan arkadaşın ısrarla tavsiyesi üzerine aldığım maskara. oldukça yoğun ve kıvırma etkisi güzel bir ürün. bir kaç kat üst üste geçince benimki gibi kısa kirpiklerde bile etkisini gösteriyor. tek sıkıntı çok çabuk kuruyup topaklandı. daha uzun performans bekliyordum. bir de yapısı çok yoğun olduğundan gözlerim kıpkırmızı olana kadar çıkarmak için epey çabalıyorum.

  5 haziran 2017 12:46

  9. Flormarin en son yaptığı %50 lik indirimde yeni çıktığını düşünerek bir denemek istemiştim. Neden bu kadar underrated bir maskara şaşırdım. Maybelline in maskaralarına bence fark atar. Kirpiklerim yok değil ama kısa ve açık renk. Hangi maskarayi kullanırsam kullanayım bir performans almıyorum bundan dolayı high end maskara cazip gelmiyor. En son loreal in cift taraflı mor amblajlı maskarasını kullanıyordum ve bitince tekrar alırım diyordum ne zaman ki bu maskarayı aldım - iyi ki almışım - çok ama çok memnunum. Kıvırıyor ve hacim veriyor öyle uzun kirpikli kızlar gibi sürdüğümde çarpıcı bir görünüm olmuyor ama elimde ki kirpiklerimle :) standartlarımın üstüne çıkabildim

  19 haziran 2017 22:33 19 haziran 2017 22:33

  10. Çok güzel gerçekten. İlk andan itibaren gayet güzel uzatıp hacim verdi bana. Topaklanmadı, akma da yapmadı. Fırçası da güzel, gramajı da flormarın diğer rimellerine göre daha fazla sanırım. Bittikçe alırım. Ama ilk mağazada sürdüğümde görevli öyle bir sürmüştü ki kirpiğim kaşıma değmişti. Ben eve gidince öyle yapamadım. Olsun yine de değer .d

  20 temmuz 2017 17:35