yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (2)

  31. sizi göklere de çıkarır, en dibe de vurur. yerine göre vücut tipine değerlendirilmesi gerekir. hem bedeninize hem yerine uygun giydiğiniz an göklerdesiniz demektir.

  22 eylül 14:33

  30. takılın kızlar kasmayın ya...

  benim kendime göre bir dress code'um var. her yerde giymem, ikiden fazla dekolte vermem, sınırlarım var; çok kısa veya çok derin giymem genellikle.

  ha giyen var mı? ee var. peki BANA NE? ya tamam abartısı da şehir hayatında absürt duruyor ama tamamen şahsi düşüncem sonuçta KİME NE benim düşüncemden :) giysinler. giymek istemeyen de giymesin. görmek istemeyen de bakmasın çok basit çözümler bunlar. bir kadının baş örtüsünü çekmekle, şort giyene tekme atmakla, erkekler böyle giyinsin demekle aralarında hiç bir fark yok bu muhabbetin.

  ortadaki sorun insana saygı.

  1 eylül 2019 21:57 3 ekim 2020 17:37

  29. kimse kimsenin hayatının yetkili mercisi değildir, herkes kendi işine baksın rica ediyorum. daha geçen günlerde eğitimli, görgülü bir erkekle bunun tartışmasını yaşadım. bu devirde hala kadınların kendilerini sergilemek/pazarlamak için dekolte giydiklerine, dar giyindiklerine, topuklu ayakkabı giydiklerine filan inanıyor. kadınların hayatları, tercihleri ve yaşam tarzları herkesin ağzında sakız olmuş durumda. göz zevkininizi bozuyorsa bakmayın, görmeyin. ama kimse burada genel ahlaka uyma geyikleri döndürmesin. biz pıstıkça gerici gericilik istemeye devam ediyor. kadınları ve uzuvlarını rahat bırakın.

  1 eylül 2019 00:23


  28. Kim kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle giyinir. İnsanları giyim tarzlarından dolayı eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Fiziksel özellikleri uygun olmayan insanlar da yakışmasa dahi dekolte giymek istiyorsa giyebilir. Sonuçta kime yakışıp kime yakışmadığına karar verecek bilirkişiler değiliz. Kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok. Ayrıca bazı kadınların dekolte giyen kadınlara alaycı bakışlar atmalarını da çok çirkin buluyorum. 

  31 ağustos 2019 20:29

  27. bazı durumlarda yersiz ve gereksiz olabilir ya da hoş görünmeyebilir belki ama bir kadının bir kadın hakkında yorum yaparken "basit", "ucuz" gibi tabirler kullanmaması gerekiyor bence, çünkü bir maldan değil kadından/insandan bahsediyoruz.

  31 ağustos 2019 18:49

  26. Özellikle sırt dekoltesini çok çok beğeniyorum ama gelin görün ki sırtımda ergenliğimde coşkun sivilceler çıkıyordu hala daha izleri var bu yüzden giyince kendimi konforsuz hissediyorum ama başkalarına çok yakıştırıyorum çok şık duruyor bence (gizlinot: Sivilce izi vs olması önemli değil bu noktada)

  31 ağustos 2019 18:02

  25. Sırt bacak ve bel/göbek dekoltesi en sevdiğimdir. Göğüste abartısız ve yakışan kıyafetle çok güzel durabiliyor. Genel olarak dekolte seven biriyim sanırım. Kendimde de başkalarında da dekolte görmeyi severim 

  31 ağustos 2019 17:57


  24. sırt ve bacak dekoltesini çok severim. bence insanı zarif gösteren detaylar. göğüs dekoltesini büyük gösterenler tercih etmesin, basit demeyeceğim çünkü basit değil. isteyen tercih etsin isteyen etmesin. yakışana, kaldırabilene çokta güzel yakışıyor. basit demek basitliktir. ucuzluğa hiç girmeyeceğim!

  edit: şunu eklemek istiyorum ki, insanları sadece giydiği kıyafetten dolayı basit veya ucuz diye yargılanması bana göre çok yanlış. hele de böyle bir dönemde şort giydi diye dayak yiyen, kısıtlanan hemcinslerimiz varken bu kervana bir de siz katılmayın. körüklemeyin. 

  31 ağustos 2019 17:54 31 ağustos 2019 18:00

  23. taşıyabilende zarif durur. Taşıyabilmek için:

  dekolte giyeceksen sonra çekiştirip kapatmayacaksın.

  aynı anda iki bölgeden dekolte verilmez, ucuz görünür.

  memeleriniz çok iriyse gögüs dekoltesine pek yanaşmayın, gerçekten basit görünüyor.

  dekoltenize bakıldığında rahatsız olacaksanız hiç girmeyin o topa, hoş bir görüntü varsa kadınlar bile bakacak... kaldıracak ortamda giyin, zaten ona uygun insanlar varsa çevrenizde şöyle bir göz ucuyla süzerler sizi rahatsız etmeden, ayı gibi gözlerini dikmezler..

  ay dekolte giydim herkes bana bakıyor muhabbetine girerseniz, kusura bakmayın ama arkanızdan gülerler..

  31 ağustos 2019 17:33

  22. Tercih eden herkese yakışır. Yok küçük göğüse güzelmiş yok büyük göğüse bıdı bıdıymış. Kendine yakıştıran istediğini giyer. Size ne bundan? Rahat bırakın insanları ya.

  30 ağustos 2019 21:46