yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (14)
  • medya (1)

  1. on numara üründür. olmuştur. gayet başarılıdır.

  bu esasen bir kil maskesi. içeriğinde bana göre muhteşem kokan yabanmersini özü bulunmaktadır. bana göre muhteşem diyorum çünkü kokusunu çok ağır bulanlar var. sürümü çok kolay. 10 dakika bekletmek yeterli oluyor. ılık suyla yıkıyorum ve kolayca çıkıyor. hafif kızarıklık oluyor bende yıkadıktan sonra. ama bu bütün kil maskelerinde yaşadığım bir durum zaten. ardından güzelce nemlendirince sonuç nefis, nefis.

  belki de kokusunun müptelası oldum, bilmiyorum. ama sanırım vazgeçemeyeceğim bir ürün. banyoda bulunduğu dolap da tamamen bunun kokusuyla kaplı. (gizlinot: kalpler) (gizlinot: kalpler) (gizlinot: kalpler)

  7 ocak 2016 17:50

  2. İçinde yabanmersini ve söğüt kabuğu özü olan yeşil kil maskesi.

  Kesinlikle sadece yağlı ciltlerin denemesi gereken bir ürün. Karma cildimi oldukça kuruttu ve temizlemesi oldukça zor olduğu için daha fazla yordu cildimi. Silerek temizlenmemesi gereken bir ürün. Hele sivilceleriniz varsa duştan önce kullanıp, duşta suyla ovalayarak temizleyin. Kuruduktan sonra taş gibi oluyor ciltte ve silerken çizebiliyor cildi.

  Parfüm oranı çok yüksek ve kokusunu sevmeyen çok.

  Ben sadece burnumda kullanarak bitirmeyi deneyeceğim.

  Yazısı (link: http://idillce.blogspot.com.tr/2016/01/dirty-works-detox-mud-mask.html şurada) ama kuru kalma ciltli iseniz okumanıza gerek yok, lazım değil çünkü :))

  30 ocak 2016 21:47 30 ocak 2016 21:47

  3. Baya oldu alalı artık bitirmeye çalışıyorum.ben tüm yüze değil de t bölgesine uyguluyorum sadece siyah noktaları azaltıyor bi süreliğine.

  Bence aman aman bi ürün değil ama arada kullanmadık çok pahalı olmayan bi kil maskesi arıyorsanız fena bi maske değil.bittikten sonra başka siyah noktaya yönelik maskeler deneyeceğim.

  23 mayıs 2016 18:45


  4. kil maskelerinin her zaman yarattığı etki aynı olduğu göz önünde bulundurulursa fiyat performansı açısından tercih edeceğim maskedir.

  26 mayıs 2016 10:41

  5. Arttıkça artan fiyatına rağmen hala bıkmadan kullandığım, ikişer üçer stokladığım mükemmel kil maskesi. Ben kokusunu seven gruptayım, zira kil maskelerinin böyle parfümle bastırılmamış kokuları çok daha kötü oluyor.

  Uyguladığımda ve sonrasında verdiği hissi seviyorum. Sadece çıkarması biraz daha kolay olaydı eyiydi

  19 haziran 2016 14:12

  6. Dünkü gratis indiriminden 11 tl civarı bir fiyata aldım. Dün elimi hiç bir makyaj malzemesine sürmeyip sadece temizlik ürünlerine odaklandım çünkü nedense bu ürünler içimde daha temiz ve güzel bir kızmışım gibi hisler uyandırıyor. Maskeyi de aldığım gibi banyodan çıkınca uyguladım çünkü gözeneklerim daha açık olur diye düşündüm. Kısa bir sürede kurudu, 10-15 dk sonra ılık suyla yıkayarak çıkardım. Kil maskelerini yüzden çıkarmak çok zor oluyor, genelde lavaboyu da tıkıyorkar ama bunu çok ince bir tabaka olarak sürdüğünüz için öyle bir sıkıntı yaratmıyor. Çıkardıktan sonra yüzüm daha parlak duruyordu. Daha yumuşak da geldi ama placebo olabilir emin değilim. Her gün yapasım var şimdi ama haftada bir daha uygun olur diye kendimi frenliyorum.

  7 eylül 2016 13:53

  7. Bende hiçbir işe yaramayan üründür. kokusu filan çok güzel ama bu iyi bir şey de değil, demek ki basmışlar parfümü. ben bu ürünü yüzüm çok yağlıyken almıştım, siyah noktalar üstünde bir etkisini görmedim. tek iyi yanı benim için, yüzü yumuşak yapıyor, diğer kil maskeleri gibi değil.

  30 eylül 2016 19:05 ed.24 kasım 2016 15:22


  8. mucizeler yaratmasa da işe yaradığını düşündüğüm maskedir. hoş bir kokusu var ama bir maske için fazla yoğun olduğunu düşünüyorum. ne yazık ki birçok maske gibi bu da ertesi gün yüzümün kurumasına ve t bölgesinin soyulmasına neden oluyor. fakat diğer maskelere göre yüzü yumuşattığı da bir gerçek.

  21 aralık 2016 02:51

  9. banyo sonrası kullandığım ve memnun kaldığım maske.ılık suyla temizledikten sonra cildimin yumuşadığını hissettim. haftada bir uyguluyorum kokusu ilk başta biraz rahatsız etti ama sonradan alışılmayacak bir şey değil.

  23 şubat 2017 18:54

  10. Himalaya marka neem mask'a alternatif olarak deneme amaçlı aldığım maske. Çok tatlı bir kokusu var. Himalaya olan ile dokuları çok farklı. Bildiğiniz üzere Himalaya suratta bildiğiniz bir toprak katmanı oluştuyor. Bu ise normal bir krem gibi. Kullanmaya yeni başladım sayılır ama eksikliğini çektiğim yüz maskesinin yerini doldurdu.

  24 mayıs 2017 19:14