0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. hemen gidip denemeliyim dediğim parfüm. içerik olarak baharı ve yazı çağrıştırdı bana. taminimce çiçeksi odunsu bir koku. neroli ve beyaz çiçekler varsa ben de varım.

"Dolce; duyarlı bir çekicilik… Yeni parfüm Dolce&Gabbana’nın DNA’sının kalbi boyunca duygusal ve duyusal bir seyahati haber verir: Sicilya’nın muhteşem kara parçası. Dolce zarif, feminen ve beyaz çiçek karışımıdır. Bunlar Neroli yapraklarının ferahlığı ve ilk defa kokularda kullanılan bir Güney Afrika çiçeği olan Beyaz Amaryllis Zambağıdır. Parfüm Neroli yaprakları ve Papaya çiçeğinin parlak renkli tatlı kokusuyla açılır, parfümün bazı ortaya çıktığında ise bir çiçek demeti ortaya yayılır. Beyaz Nilüfer ve yoğun Beyaz Nergisin eşsiz ve zengin kombinasyonu Beyaz Amaryllis Zambağı ile harmanlamıştır. Bu çiçek teması, Kaşmeran bileşik eşliğinde sıcak Miski notalarla dengelenmiştir; hafif odunsunun duyusal izlerini, topraksı tonları ve keskin baharatları ortaya çıkarır."

2 mayıs 2014 09:36 2 mayıs 2014 09:37

2. şişesi şu zamana kadar gördüğüm en güzel parfüm diyebilirim, kokusu da çok hoş ama çabuk uçuyor. kaldı ki bende parfüm kolay kolay uçmaz, tazelemem ertesi güne kadar.

alacaksanız dolce gabbana intense derim, çok güzel kokuyor. ysl, dior, givenchy, dkny, kenzo, burberry, prada, chanel hepsini kokladım. çoğu adı var, içi boş markaya para veriyorsun ama dolce gabbana intense ile ysl manifesto üstüne tanımam. <3

20 temmuz 2015 23:12 ed.21 temmuz 2015 08:04

3. Bana biraz miss dior blooming bouqet i çağrıştıran koku. Başka bunu hisseden oldu mu acaba hoş bir yazlık parfüm ayrıca :)

12 temmuz 2016 09:44


4. bana çok çiçeksi ve ağır gelen parfüm. beyaz tenlere ve çiçek kokusu sevenlere hitap edebilir ama bana genç bir koku olarak gelmedi. elimdeki testerlar bitince almayı düşünmüyorum

6 aralık 2016 14:56

5. Şişe tasarımı kendini aldırmaya ikna eden parfüm. Geçen yaz duty free'den kendime yazlık, hafif bir parfüm ararken dikkatimi çekti. Denediğimde çiçeksi ve hafif tam bir yaz parfümü olduğunu düşündüm. Gel gelelim ki bu parfüm yazın asla tende durmuyor ve kokusunu da çok sıradan bulmaya başladım. Bitince tekrar almayacağım, yazlık çiçeksi koku denince marc jacobs daisy eau so fresh'den şaşmam artık.

26 ocak 2017 17:32