0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. En sevdiğim koku.hem seksi hem masum hem güzel hem tehlikeli mi kokmak istiyorsunuz hepsi bu şişenin içinde bence.içindeki kremamsı koku resmen iştah açıcı.

18 ocak 2016 18:36

2. ilk koklandığında sıradan şekerli bir parfüm gibi gelebilir ancak biraz zaman geçince sandal ağacı ve meyvemsi kokular ortaya çıkıyor ve sonra da pek değişmiyor. alt notalar o şekerliliği dengelemiş bence çok asil bir koku (acaba şişesinin renginden mi bana öyle geldi). yalnız son zamanlarda çıkan popüler parfümlerle neredeyse aynı ama aralarından en çok bunu sevdim ben. çünkü diğerlerine göre günlük kullanıma daha uygun ve parfüm parfüm kokmayan tenle bütünleşen bir koku. en azından benim tenimde durum bu.

bahsettiğim ve benim kokladığım parfümler: yvsent st laurent black opium, manifesto, estee lauder modern muse le rouge.

bu arada intense olmayanını da denemiştim ama onu pek hatırlamıyorum. pek farklı değil diyenler var ama okuduklarıma göre en büyük fark orijinalinde ahududu var bunda sandal ağacı...

18 haziran 2016 00:54

3. Çok güzel bir parfüm. Tüm kışımı bununla geçirdim. Odunsu ve sıcak bir yapısı var. Günlük parfüm olarak kullandım. Mizu'dan almıştım. En uygun fiyat oradaydı. Yalnız bende kalıcılığı çok olmadı. Tekrar almayı düşünmüyorum. Maalesef tüm parfüm markaları hayvan deneyleri yapıyorlar. Kendileri yapmasalar dahi Coty gibi hayvan deneyleri yapan üreticilerin lisanslarını kullanıyorlar.

18 haziran 2016 11:39


4. Tende durdukca kokusu daha da guzellesen, sandal agaci sevenlerin begenecegi, kremsi bir koku. Ne zaman sursem soruluyor, iltifatlar aliyorum. 

Yalniz Fransa'daki sephoralara 1 yildir getirilmiyor, bana artik uretilmedigi soylendi, sevdiginiz bir koku ise stoklamakta fayda var. 

Uzun arayislardan sonra bulamayinca the one essence aldim ve cok begendim. 

14 ağustos 2017 22:35