yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (3)

  1. bugün indirimden 29.90 tl'ye edindiğim aydınlatıcı paletidir. içinde neredeyse hiç sim olmadığını söyleyebilirim, ciltte sedef şeklinde gözüküyor. 1 ve 2 numaralı renkler çok zarif bir ışıltı veriyor ama 3 numara tam bir çöp. 4 numara ise fazla turuncu olduğu için ancak far olarak değerlendirebileceğimi düşünüyorum. yapıları biraz sert, birden fazla katman uygulamak gerekiyor ama duruşunu beğendim. aydınlatıcıya karşı mesafeli olanlar için başlangıç paleti olabilecek nitelikte. paletin kocaman bir aynası olması artı puan. günlük makyaj için idare eder seviyede bir palet.

  ilgili medya:
  2
  19 nisan 2019 01:35

  5

  2. Bu paleti Hourglassın pudralarına muadil gösterildiği için aldım. Ambient Lighting pudralarını denemedim ama genel kullanılma amaçları aydınlatıcı ya da ışıltılı bronzer olmaktan çok bütün yüze geniş bir fırçayla aydınlık vermek. Bu pudralarda bence aynı işe yarıyor ve başarılılar da. Göz altlarımı sabitlemek dışında iki ve üçüncü renkleri bütün yüzüme ilk rengi alnıma çeneme ve burnunma uyguluyorum. Kat kat uygulanırsa da ilk renk oldukça güzel parlıyor elamcık kemiklerimde. Koyu renk olanı bronzerimin ya da allığımın üstünden geçiyorum. Hepsi başarılı :)

  5 haziran 2019 22:31

  3. hangi kapatıcıyı sürerseniz sürün çizgilerinize mi doluyor...üzerine bir de her kapatıcıdan sonra kaz ayaklarını esirgemeyen göz altlarınız pudralardan hüsran mı yaşıyor? o halde toplanın süslübumbumlar bu ürün tam size göre.(gizlinot: sevinç gözyaşları pıt pıt)

  bu paleti alalı 2 hafta falan oluyor. o yüzden eleştirme veyahutta öpüp alnıma koyma hakkını kendimde bulabilirim zaar. o halde gelelim fasulyemizin faydalarına...

  -paletteki inci rengi olan aydınlatıcıyı çok beğendim. yapısı çook yumuşak olmasa da sorun değil. Güzelce dağılıyor. Ayrıca içerisinde hiç sim barındırmıyor kendini de belli ediyor. sadece esmer tenliler için biraz açık kalabilir.

  -paletteki favorim olan pembe rengini ise sadece göz altlarımda kullanıyorum. öyle yumuşak bir doku bırakıyor ki anlatamam<3 incecik bir yapısı ve çok çok minik ışıltıları var.(gizlinot: büyüteç ile incelenmiyorsanız sorun değil.) kapatıcımı da koyulaştırmadı. ayrıca inci rengi olan aydınlatıcıya göre yapısı biraz daha yumuşak.

  -bej rengi olanı da göz altlarıma geçmiştim. ama bu biraz kapatıcımı koyulaştırdı. o yüzden ben de sadece yüzüme kullanıyorum artık. sabitleme işlemi fena değil, ışıltı veriyor.

  -paletin içerisindeki şeftali rengi olan ve "aydınlatıcı" olarak geçen allığımsı şeyi daha hiç kullanmadım. o yüzden yorum yapamiciim.

  sonuç olarak alın, aldırın. Son zamanlarda elim başka bi pudraya gitmez oldu. diğerlerinin yapısı, pembe olan kadar yumuşak değil ama genel olarak başarılı bir palet. çok çok sevdim. yeter övdüğüm kendimden tiskindim ben gidiyorum.

  Edit: birtakım hatalar...

  ilgili medya:
  1
  16 haziran 2019 17:38 16 haziran 2019 18:00


  4

  4. Ben ikinci el uygulamalarından edinmiştim bu paleti. 20 lira gibi bir fiyata denk geldi bana.

  Palette 4 renk var. En üstteki ilk iki renk tenime en uygun renkler. sol alttaki rengi üstteki renklerle karıştırarak kullanıyorum ama sağ alttaki turuncu rengi aydınlatıcı olarak kullanmak zor. Ben daha çok allık olarak kullanıyorum. Hafif ışıltılı ve allık olarak çok doğal bir duruşu var.

  Genel olarak memnunum günlük makyaj için oldukça uygun. İçinde sim yok. Ama belirgin bir ışıltı verdiği söylenemez. Keşke bir tık daha ışıltılı olsaydı o zaman daha çok sevebilirdim.

  13 ağustos 2019 19:38

  5. benim için çok arada kaldığım bir palet aydınlatıcı olarak aldım ama pek de başarılı değil sanki makyaja yeni alışmaya başlayanlar için ideal bir aydınlatıcı paleti çok hafif bir ışıltı veriyor. Ben şöyle kullanıyorum en bastaki rengi ışıltılı bir pudra olarak (gizlinot: hourglass gibi) en altsağdakini de altına bazla far olarak tüm gözkapağıma uyguluyorum cidden en sevdiğim farım gibi bişey oldu(gizlinot: allık olarak da kullanılabilir) baya da kalıcı tüm gün çıkmıyor pembe olan aydınlatıcı bana diğerlerine oranla daha aydınlatıcılı (gizlinot: o nası oluyosa) geldiği için burun üstüme bunu kullanıyorum kalan hafif bronzeri kullanmak içinse vampir beyazlığında falan olmak gerek bu yüzdende katlanma bölgeme kullanıyorum yine far olarak

  böyle iste baya uzun oldu ama turuncu kısmı olmasa kullanacağım br palet değil tabi kocaman aynası da bi artısı yanınızda taşımaya müsait

  6 ekim 2020 13:55