yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  1. Mini boyu elime geçtiği için kullanıp sonuçta sevemediğim rimel. Simsiyah ve başta çok dramatik görüntüsü hoşuma gitse de mutlaka göz kapağıma bulaşması, kurudukça kirpiklerimi yapıştırmasi ve çok zor temizlenmesi beğenmediğim özellikleri oldu. Bu kadar para vermeye değmez diye düşündüm. Islakken dolgunluk vermese de güzel ayırıp uzatmıştı fakat kurudukca aşırı yapışmış örümcek kirpiklerinden başka bir görüntü yaratmadı maalesef

  12 haziran 2016 21:11

  2. kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra aniden inanılmaz beğendiğim bir maskara oldu. ama ilk 15 gün felaket! yeni açılmış rimel zaten hiçbir zaman iyi olmaz tamam da, ilk 15 gün sahiden örümcek bacağı görüntüsü yapıyor. fakaaat, 3. haftadan itibaren dünyanın en mükemmel maskarası!

  şimdi, benim gözlerim her şeyi akıtır. waterproof olanlar bile hemen göz altımda siyah siyah halelenir, nefret ederim. (gbkz: sumptuous ) o açıdan iyiydi, bu ondan da iyi. bulaşma, akma, dökülme, hiçbiri yok, mükemmel! fırçası da gerçekten çok iyi, ki ben genelde kauçuk/plastik fırça sevmem. ama önce tarak kısmıyla uzatıp sonra kısa kıllı kısmıyla hacim verince olağanüstü kirpikler elde ediliyor. benim kirpiklerim zaten uzundur, ama sumptuous'tan buna geçince "sen ipek kirpik mi ektirdin?" diyen bile oldu.

  kıvrıklık meselesine gelince, benim kirpiklerimde herhangi bir düşme yapmadı. hatta saatler geçtikçe (10+saat mesela) takma kirpik etkisi azalıyor, ama yine yoğun ve hoş bir görüntü sergilemeye devam ediyor.

  sanırım bu rimelden düzenli alıp, kullanmak istediğim tarihten 2 hafta önce açıp, her gün kirpiğime sürecekmişim gibi hava aldırıp, 2. hafta bitince kullanacağım. (ybkz: swh)

  27 temmuz 2016 14:56 27 temmuz 2016 14:56

  3. bir alış verişim sırasında deneme boyu verilmişti.

  tek başına hiç kullanmadım ama (gbkz: l'oreal mega volume miss manga maskara) üzerine uygulayınca şahane sonuş verdi.

  tek tek ayırma, hacim, uzunluk, kıvrıklık...

  bir maskaradan beklediğim ne varsa yani.

  şimdilik çok memnunum ama tam boyunu alır mıyım, o kadar para verir miyim bilmiyorum.

  28 kasım 2016 15:45


  4. Elimde deneme boyu var. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve açıkçası oldukça beğendim! ilk katta doğal bir görüntü yakalıyorum ikinci katta oldukça uzatıyor ve siyahlaşıyor.

  uzatması oldukça başarılı

  siyahlığı benim için yeterli değil

  en sevdiğim özellik: çok güzel tek tek ayırıyor gerçekten kirpikler yapışmıyor.

  nefret ettiğim özellik: fırçanın baş kısmına çok ürün geliyor. ne kadar fazlasını sıyırsamda orada birikiyor sürerken zorluk çıkarıyor.

  30 kasım 2016 23:13

  5. Deneme boyunu kullanıyorum diğer bi tarafı kapatıcı olan maskara ya göre gayet memnunum hem uzunluk veriyor hem dolgunluk

  1 aralık 2016 18:57

  6. hem günlük hem de özel gün için kullanılabilecek enfes maskaradır. tek kat ile günlük iki kat ya da başka rimelle karıştırarak (gizlinot: ben clinique chubby lash ile birlikle kullanıyorum.) özel günler için çok daha etkili sonuç alabilirsiniz.

  akma dökülme kesinlikle yaşamadım. deneme boy ürünü kullanıyorum küçük olduğundan mı bilmem ama ürünün yapısında hiç bi değişiklik olmadı (gizlinot: 2aydır kullanıyorum). fırçası plastik ve baya sert. eksilerinden biri olarak çıkartması gerçekten zor çıkmıyor çünkü.

  ne kadar sevsem de cruelty free olmadığı için almayı düşünmüyorum.

  1 ağustos 2017 17:37

  4

  7. aynı snda hem daha uzun hem de daha dolgun kirpikler için üretilmiş, siyahlığı benim için yeterli gelen bir estee lauder maskarası. tek katta öyle çok uzun ve yoğun bir görüntü elde etmesem de, ikinci katta verdiği o hacimli görüntü hoşuma gitti. benim günlük kullanmayı tercih ettiğim bir maskara oldu ama maskarada yoğun ve dramatik görüntüden hoşlanmayanlar için özel günlerde de rahatlıkla kullanılır. en güzel yanı üç ya da dört kat bile uygulamak isteseniz asla topaklanmıyor ve üst üste uygulamaya imkan tanıyor. düz ama rahat sürülen fırçası var. ne öyle gözünüzü çıkaracak kadar kocaman ne de kirpikleri sadece tarayacak kadar küçük bir fırça. aksine bütün kirpikleri aynı anda ve tek seferde kavrayan, kullanışlı bir fırça yapısına sahip.

  ilk açtığım günlerde sürerken birçok maskarada olduğu gibi başta çok sıvı geldi. hatta bu yüzden göz kapağıma falan bulaştı. yalnız birkaç kullanımdan sonra kıvama geldi. suya dayanıklı bir maskara olmadığı için kesinlikle akmıyor ya da bulaşmıyor diyemem. öyle terle ya da nemle akmıyor ama yüzünüzü yıkarken gelen küçücük bir damla su bile akmaya neden olabiliyor. o yüzden dikkatli olmakta yarar var tabii.

  genel anlamda benim beğendiğim bir maskara oldu. rahat sürülüyor, waterproof olmamasına rağmen öyle çok çabuk akmadığı gibi, çift fazlı bir temizleyiciyle bile uğraştırmadan temizleniyor. bu makarayla ilgili bir konuda uyarmak istiyorum almayı düşünenleri. ben daha önce tam boyunu kullanmıştım bu maskaranın ama açtıktan çok kısa bir süre sonra kurudu. o yüzden bu sefer seyahat boyunu satın aldım ve bu şekliyle memnunum. en azından kurumadan bitirmek mümkün bu sayede. maskara söz konusu olunca seyahat boy ürün fiyat olarak başta pahalı gelse de, aslında büyük avantaj.

  27 temmuz 2020 18:29