yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (3)
  5

  1. Bir süredir kullandığım oldukça hoş kokan bir kolonya.

  Ben eğer kötü hissediyorsam ve evin dışındaysam kendimi sterilize etmek için kullanıyorum. pıspıslı şişesiyle uygulaması çok pratik, ayrıca normalde kolonyalar eli, yüzü çok kurutur. bu kolonyada öyle bir sıkıntı yok.

  Ayrıca parfüm kullanmadığım zamanda bunu sıkınca parfüm sıkmış kadar oluyorum. bir yere sıktığımda da güzel koku bırakıyor. Fiyatı da aşırı değil. Bitince farklı kokuları da denemek istiyorum ama tekrar alabilirim de.

  ilgili medya:
  2
  25 nisan 2019 22:09

  2. Gratiste kasa önünde minicik kutularda satılıyordu.Beklentim yoktu, sadece taşıması kolay olduğu için sigara içtikten sonra ellerimize sıkmak amacıyla kiraz çiçeği kokulu olanı kendime, okyanus kokuluyu ise nişanlıma  almıştım.(sigara içtikten sonra parmaklar kötü kokuyor.tabii bu benim naçizane kendi fikrim.)

  Birgün nişanlıma sarıldığımda çok hoş bir koku geldi.parfümünü değiştirdi sandım.ama parfüm gibi de değildi.sanki teninin kendi kokusu gibi temiz bir kokuydu.meğer o güzel koku bu kolanyadan geliyormuş.belki nişanlımın teniyle alakalıdır bilmiyorum ama hem kokusu hem de kalıcılığı  benim diyen parfümlere taş çıkarır. ancak büyük boyunu her yerde aramamıza rağmen bulamadık.en son şans eseri küçük bir dükkanda fısfıslı şişede büyük boyunu bulduk.

  Belirtmek isterim ki, aynı şeyleri kiraz çiçekli olanı için söyleyemeyeceğim.kokusu bunun kadar kalıcı ve fark edilebilir değil maalesef.

  Gratiste seyahat boy ürünlerin olduğu yerde küçük paketini alıp denemenizi tavsiye ederim.bu küçük boylarından başka yerlerde var mı  bilmiyorum.performansıyla sizi de şaşırtacaktır diye düşünüyorum.

  26 nisan 2019 02:03

  3. tam bir erkek kokusu

  26 nisan 2019 18:26


  4. gratiste mini boylarının satıldığı kolonya çeşitlerinden biri. 5-6 seçeneği vardı yanlış hatırlamıyorsam, ben bunu tercih ettim. Hepsini kokladım ama en dikkat çekici ve bana göre en güzeli buydu. Bu biraz erkek parfümlerini çok sevmemden de kaynaklanıyor olabilir çünkü tam bir erkek parfümü gibi. Mini olduğu için çantama atıyorum, toplu taşımadan indikten sonra iki fıs elime sıkıyorum tabii ki temizlediğini düşünmüyorum ama en azından bir ferahlık veriyor. Arada bileklerime veya evin içine de sıkıyorum. Fiyat-performansı baya tatmin edici.

  19 mayıs 2019 13:49

  4

  5. ferah ve temiz kokuları sevdiğim için gratis'in seyehat boy ürünlerinin olduğu yerden bunu almıştım.

  kokusu çok hoşuma gidiyor. fazla ferah değil ama diğer kokularıyla karşılaştırınca ferah kalıyor. alkol kokusu neredeyse hiç gelmiyor. bazen parfüm niyetine bile kullanasım geliyor (gizlinot: swh)

  kalıcılığı iyi bence. sabah sıktığım yerden gün sonunda bile kokusunu alıyorum hafif de olsa.

  ellerime sıkmayı çok seviyorum. hem biraz da olsa ellerimi dezenfekte etmişim gibi hissediyorum, hem de ellerim çok hoş kokuyor.

  boyu küçücük ve haliyle taşıması çok kolay oluyor. bir de o küçücük boyuna ve günde en az iki kez sıkmama rağmen aylar sürdü bitmesi.

  ilgili medya:
  1
  14 temmuz 2019 17:17

  6. annem sever böyle eksantrik kolonyalar kullanmayı. bunu da onda gördüm. biraz erkeksi bi kokusu var ama gerçekten ferahlatıcı ve mis gibi. kalıcılığı da oldukça güzel. mini boylarından haberim yoktu, çantada bulundurmak iyi fikirmiş..

  1 ekim 2019 13:36

  5

  7. ferah, temiz ve hoş kokulu kolonya. erkek arkadaşıma almıştım bu kolonyadan. kokusu çok hoşuna gitmişti. ayrıca kalıcılığı da güzel.

  2 ekim 2019 10:13


  5

  8. insana ferahlık veren kolonya. ciddi anlamda bu kolonyayı ne zaman sıksam kendimi rahatlamış ve mutlu hissediyorum. temizlik hissi vermesini de çok seviyorum.

  2 ekim 2019 10:54

  9. önünde hatıralar yazan, ilk olarak mavi ambalajıyla gözüme çarpan ferah kokulu bir kolonya. çantada taşımak için minik boyunu almıştım bir kere kullanmak nasip oldu, çünkü ertesi gün erkek arkadaşıma kaptırdım. kendisi bu koku tam benlik diye resmen çekip elimden aldı. onu arabada dursun diye yanında taşıyormuş. sonra gittik büyük boyunu aldık, onu da tıraştan sonra kullanıyormuş. kokusu bir kolonyaya kıyasla oldukça kalıcı. bir de gerçekten çok ferah kokuyor, adeta koklayınca içi açılıyor insanın. başta alkol oranı biraz yüksek gibi geldi bana, ama sonradan alkolü biraz uçunca, yani durdukça daha da hoşuma gitti. hafif hafif esen rüzgar gibi kokusunu alttan alttan duymaya devam ediyorsunuz elinizde.

  ayrıca çiçeksi, meyveli kokulu kolonyalara bir alternatif arayanlar için de güzel olmuş. daha sonra bu kokuyu bir arkadaşıma da hediye ettim o da çok beğendi. erkeklere bu tip bir hediye almak biraz zordur. ama bu kolonya hediye etmek için de çok uygun bir seçim. hele ki ofis ortamında su gibi gidiyor desem yeridir.

  spreyli cam şişede olmasıysa kesinlikle çok güzel düşünülmüş. küçük boyunu şimdilik sadece gratis'te gördüm başka yerlerde de var mı bilemiyorum. yalnız en son aldığım şişenin neredeyse yarısı kullanılmış çıktı. ben alırken dikkat etmemişim, ama alırken açıp kutuyu bakmak lazım kesinlikle. ben gratis'e götürmeye utandım bu kullanılmış çıktı diye, ama birileri kutusundan çıkarıp kullanmaya hiç de utanmamış.

  2 ekim 2019 21:44 5 ekim 2019 21:10

  5

  10. her versiyonunu kullandığım, after shave lotionları andıran bir kokuya sahip olduğu için kendisine hasta olduğum kolonya. bi bu bi de pomellos un frozen north water, iş yerinde masamdan eksik etmediğim kokular.

  2 ekim 2019 22:26