yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (12)
  • medya (4)
  5

  13. öncellikle belirtmeliyim ki ben kontür yapmayı pek sevmiyorum. açıkcası biraz da üşeniyorum. genelde benefit hoola'yı göz kapaklarıma falan sürerek geçiştiriyorum. tenimin biraz daha sıcak durmasını sağlamaya çalışıyorum.

  sonrasında bu ürünü uzun zamandır biliyorum. rengini tenime uyacağından da emindim. bir gazla aldım. rengi fazlasıyla soğuk (tam istediğimmm). ayarlaması gözlemlediğim kadarıyla daha kolay. daha ince hatlara eyeliner fırçası kullanarak(evet) denedim. performansı çok güzel. renginden kaynaklı çamur gibi durması mümkün değil zaten. yalnızca çok keskin bir görüntü sağlamak için yeterli olmaz. bunun dışında üzeceğini düşünmüyorum.

  tşkrlr.görşmek üzere.bb...

  6 nisan 22:43

  5

  12. İlk çıktığı zamandan beri aklımda olan bir üründü. Almak şimdi nasip oldu. Normalde ben kontür ve bronzer ürünlerini kullanmayı hiç sevmiyordum. Elimde bu üründen başka şu an sadece body shop markasının pudra bronzerı ve maybelline instant age rewind 149 numara var onları da 3 yıl önce falan almıştım ama ikisini de ya 2 defa ya 3 defa sürmüşümdür. Onun dışında başka ürün yok. Çünkü bronzerlar suratımda çamur gibi duruyor ve ben o görüntüyü hiç sevmiyorum. Ama bu ürünle ilgili sürekli duyduğum şey piyasadaki en soğuk alt tonlu kontür ürünü olmasıyla alakalıydı. O yüzden çok merak ediyordum. Sonunda aldım. Evet fiyatı şu an güncel olarak 900 küsür lira. Ama muhtemelen ben bu ürün bitene kadar başka bir kontür ürünü almayacağım. Ve bu ürünün de kolay kolay biteceğini düşünmüyorum. Ve normalde bronzer ve kontür uygulamaktan nefret eden bana kontürü sevdirmiş olabilir. Çünkü yapısı yumuşacık. Çok kolay dağılıyor ve en önemlisi çamur gibi durmuyor.

  ilgili medya:
  3
  28 mart 17:51 28 mart 17:58

  2

  11. Güzel yayılıyor ama duruşunu hiç beğenmedim. Cilt alt tonu vs. değil olay. Sıcak tonlar hiç yakışmaz bana. Hep benzer ürünleri kullanırım. Bunda bir olmamışlık var. Bu ürünü sadece makyaja yeni başlayanlara önerebilirim çünkü yoğunluğu ve rengi sayesinde hata yapsanız da çok belli olmaz, kolay düzeltebilirsiniz.

  25 mart 11:58


  5

  10. bana yüz kontürü yapmayı sevdirmiş ve bu sayede kontüre başlatmış üründür. ben doğrudan cildime sürüp fırça ile dağıtmıyorum, fırça ile ürünü alıp yüzüme öyle dağıtıyorum. Bu şekilde daha doğal duruyor bende. Rengi zaten çok doğal, keskin bir kontür uygulaması gibi durmuyor ve bu sayede günlük makyajlarımda dahi rahatlıkla uygulayabiliyorum. Ürün de uzun süre gittiği için bence parasının hakkını çıkarıyor. Bittikçe yenisini aldığım ve herhangi bir değişikliğe gitmedikleri sürece de alacağım bir ürün.

  23 aralık 2023 02:08

  5

  9. bu tip ürünlerin geneli bende çamur gibi durduğu için bir noktada pes edip demek ki benim kullanmamam gerekiyor diye düşünürken bununla tanıştım ve uzun süredir çok severek kullanıyorum. cilt alt tonu olayını öğrenip soğuk alt tonlu ürünler kullanmam gerektiğini fark ettikten sonra önceden kullandığım ürünlerin sıcak alt tonlu olduğu için bende öyle durduğunu anlamış oldum. ayrıca sözlükte var mı bilmiyorum ama bu ürünü alıp bende kötü durdu diyenler de var büyük ihtimalle onlar da sıcak alt tonlu olduğu için öyle görünüyor. ürünün yapısı çok güzel, çok kolay dağılıyor ve bence baya doğal, gölge gibi duruyor. bunu göz makyajı yapmadığım zamanlar bazen göz kapaklarıma da geçiyorum belli belirsiz güzel bir gölge veriyor ve güzel duruyor. bu şekilde kullanmayı da deneyebilirsiniz.

  5 eylül 2023 17:16

  8. krem kontür ürünü arıyordum uzun zamandır. döndüm, durdum ve fenty amber'den başkasını bulamadım. bu ürünün alternatifi bile yok ben size söyleyeyim. rare beauty'nin stick bronzerlarının da yapısını çok beğendim ama onların içinde soğuk bir kontür rengi yoktu.

  ürün güzel. yapısı kremsi ama güzel dağılıyor. yağlı değil mat bir duruşu var. en güzel yanı rengi tabii ki. soğuk bir gri, gerçek bir gölge efekti yaratıyor. ambalajı da keyifli. on üzerinden on veriyorum.

  18 ekim 2022 14:42

  7. Fenty Beauty markasının piyasadaki diğer kontür ürünlerinin birçoğuna göre daha soğuk tonlu olan kontür ürünü.

  Öncelikle ben çok sevdim. Elimdeki tek köntür ürünü bu diyebilirim çünkü açık tenimde her şey kendini çok belli ediyor veya sıcak duruyordu. Fakat buna bayıldım resmen kendi kemiğimmiş gibi duruyor ve de çok kolay dağılıyor. burunda ise duruşunu çok beğendim, burun kontürü günlük kullanımda bana çok yapay geliyor fakat çok az sürüp dağıtınca doğal bi sonuç verdi.

  Son olarak fiyatı biraz yüksek fakat bitecek bir ürün gibi gelmedi bana ve kontür sizin için önemli bir adımsa bakabilirsiniz.

  22 ocak 2021 19:52


  6. nötr, kolay dağılan çok güzel bir ürün.aldığım günden beri hep bunu kullanıyorum.rengi dolayısıyla da asla çamur gibi durmuyor yüzünde.fiyatı yüksek ama bi tane böyle bi şey alacağım diyorsanız tam aradığınız ürün.

  21 ekim 2020 13:16

  5

  5. Hayatımın sonuna kadar kullanıcağıma inandığım kontür ürünü. Öncelikle çok bereketli, bitmeyecek gibi. Rengi tam kontür rengi. Kızıllık vs içermiyor. Özellikle burun kontüründe bayılıyorum. Fiyatını hakettiğini düşündüğüm ürünlerin başında geliyor olabilir.

  8 ocak 2020 17:02

  4. Rengi, yapısı, paketlemesi çok güzel. Günlük hayatımda kontür yapmıyorum ama ürünü renginden dolayı tek başına far gibi kullanmaya bayılıyorum. Kontür amacıyla kullandığım zamanlarda kullanması, temizlemesi vesaire çok kolay oluyor. Rengine cidden ba yı lı yo rum. Sadece fiyatı çok uygun değil o yüzden alternatiflerine açığım. 

  12 ağustos 2019 13:04