0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (3)

1. parmağınızı veya fırçanızı hafifçe ıslatıp uygularsanız metalik görüntüyü elde edersiniz. ben en iyi sonucu parmakla uygulayarak elde ediyorum.

24 nisan 2016 00:39

2. Bende blue dawn rengi var. Pigmentasyonu oldukça fazla olan bir far olduğu için dikkatli sürülmesi gereken bir ürün. Ayrıca yapısından dolayı sürülürken göz altına dökülme yapabilen bir far. Tozutması orta-ortadan az,homojen ve kalıcılığı ise gayet iyi. Eğer metalik görünüm daha da arttırılmak istenirse fırça ıslatılarak far uygulanabilir,buna müsait bir yapısı var. Ürünün güncel fiyatı ise 5 tl.

Edit:3farklı ışıkta rengini koydum

ilgili medya:
1
15 şubat 23:53 15 şubat 23:56

3. Metalik serisinden bende "blue dawn" ve "silver storm" renklerine sahip olduğum tekli far serisi. Yılbaşındaki indirimden 5 TL ye almıştım. Tam anlamıyla mükemmel bir far. Effect makyajları yaptığım için silver rengini robotik makyajlarda kullanıyorum. Far olmasına rağmen yüzümü çok rahat birşekilde giriye boyayabiliyor. Pigmentasyonu çok iyi ayrıca çok yumuşak bir yapısı var o yüzden biraz dağılmaya meyilli. İndirime girdiğinde kaçırmayıp alın bir kaç tane stoklayın. Flormarın en iyi ürünlerinden biri.

1 mart 16:22