yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  1. hakkında bu zamana kadar hiç bir şey yazılmamış olmasına çok şaşırdığım dörtlü far serisi. bendeki ürünü bir tane ışıltılı kızıl-kahve, bir tane ışıltılı pastel sarı, mat bir pudra pembesi ve güzellikten ölecek bir mat kahverengi içeren p045. Işıltılı renklerine biraz mesafeliyim ama mat renklerini sürekli kullanıyorum ve bitmiyorlar. açık renklerinin pigmentasyonları pek başarılı değil ama genel olarak idare ederler. fiyatı 10tlnin altında bir şeydi ben aldığım zaman, şimdi de pek farklı değildir.

  28 eylül 2014 14:31

  2. bir mat ve pembeli (gizlinot: p043) bir de mat ve yeşillisine (gizlinot: p044) sahip olduğum, flormar'ın yıllardır satışta olan klasik ve uygun fiyatlı far serisi. ben pigmentasyonlarını başarılı buluyorum. gayet canlı renk veriyorlar. tozutma olayı yok. baz üstüne kullanılırsa çok daha iyi sonuç da alınabilir elbette.

  (link: http://www.suslusozluk.net/g/s%C3%BCsl%C3%BC-yazarlar%C4%B1n%C4%B1n-makyaj-%C3%B6rnekleri/3158 şu) görselde kullandığım fardır da aynı zamanda.

  28 eylül 2014 14:38

  3. Bana kalirsa tum renklerinin pigmentasyonu oldukca yerinde olan 4lu farlardir. Fiyat/performans orani oldukca dusuktur. Bu arada konuyla bagimsiz soyleyecegim sey: fiyat/performans orani dusuk olmasi performansin fiyata oranla iyi olmasidir. Burada goruyorum ki genelde urunler icin fiyat/performans oraninin yuksek olmasini olumlu gibi goruyorlar. Fakat bu oranin yuksek olmasi performansin fiyatin altinda kalmasi demek. Yani 2/10 10/2 den daha buyuktur ile ayni dusunce.

  28 eylül 2014 15:35


  4. Makyaja kendileriyle başladım. (gizlinot: P45 ) 10 TL gibi fiyata dört renk farınız oluyor ve miktarları da bayağı fazla kolay kolay bitmez. Makyaja yeni başlayanlara öneririm çünkü doğal tonlar var içinde. Bu ürünün tek eksisi ambalajı asla makyaj çantanıza atmayın yoksa eve gelene kadar paket paramparça olur.

  7 ocak 2015 14:33

  5. Pembeli kahveli olanı benim bu makyaj işlerine heves ettiğim ilk zamanlarda aldığım ve geçen gün çekmecenin en arkasında unutulmaya yüz tuttuğunu fark ettiğim paletidir.( Oradan çıkarayım derken de yere düşürüp kırdım allah affetsin) Kullanmayı bırakmam sanırım kozmetik dünyasının ışıltılı ambalajlarına kanmamla gerçekleşti. Halbuki gerek yeni başlayanlar gerekse natural tonları sevenler için mükemmel ötesi bir palet. Pigmentasyonu yerinde, tozutması tolere edilebilir ve paletteki 4 renkle hem gündüz hem gece makyajı yapılabilir. Kesinlikle kesinlikle tavsiye ederim, he benimki kırıldığı için tekrar gider alır mıyım? Elimdeki benzer renkler bir gün biterse neden olmasın

  2 eylül 2015 18:34

  6. Bende hem pembe mürdümlü olan 4 lüsü ve gri siyah için olanı var açıkcası pigment olarak beni çok tatmin eden farlar kendisi. Evet elimde şuan gözdelerim var yıllardır onları oyuk bile oluşturamadım ama zaman zaman elimin gittiğinde beni hiç mahçup etmeyen ürünler oldu. Sadece çok fazla dandirik bir kapları varı ve çok tozutuyorlar

  4 ekim 2015 00:27

  7. siyahlı grili olan paletindeki beyaz renkli far hayatımda gördüğüm en yumuşak far. paletin kapağını her açtığımda parmağım istemsiz bir şekilde üzerinde geziyor (gizlinot: swh) . bazen o beyaz renkli minnoşu kaş altıma aydınlatıcı olarak da kullanıyorum.

  4 ekim 2015 14:00


  8. 2-3 yıl önce makyaja yeni başladığım yıllarda aldığım ilk ürün buydu. Bendeki P045 rengi. Biri mat biri ışıltılı iki ton kahve rengi bulunuyor. Yine biri hafif ışıltılı krem rengi ve mat ten rengiyle beraber içinde toplam 4 renk far bulunuyor. Makyaja yeni başlayanlar için muhteşem bir şey. Mat kahve rengiyle kaşlarımı doldurup krem rengini far olarak kullanıyordum. ışıltılı kahveyi hiç kullanmadım, hala öylece durur. Ama diğer üç renk çok kullanışlı. Bendekiler hala bitmedi artık fazla kullanmıyorum ama çok da bereketli bir ürün. Makyaja yeni başlayanlar için hem uygun fiyatlı hem de çok pratik olabilir. Tek eksisi kapağının çok kalitesiz olması, hemen kırılıyor. Ama zaten Flormar'ın tüm pretty compact serilerinde bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Dert etmeyiniz:)

  4 mayıs 2017 18:06 4 mayıs 2017 18:08

  9. yıllardır nedense vazgeçemediğim, piyasada daha iyilerinin var olduğunu bildiğim halde dönüp dolaşıp yine aynısını aldığım dörtlü far. mat gri siyah beyaz ile mat kahveli kremli tonları olanlardan alıyorum. çok fazla far kullanarak makyaj yapmayı sevmesem de yapacağım zaman bu ürünleri kullanmayı seviyorum. bir tek palette tonlar arasında geçişler çok keskin. özellikle dörtlü serideki en koyu tonları sürdükten sonra yumuşatmak uğraştırıyor.bir de daha sağlam ve kaliteli ambalaj yapsalar harika olacak.

  5 haziran 2017 14:51