flormar supermatte ruj 212

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (0)
  • medya (7)

1. (gbkz: nars velvet matte lip pencil dolce vita) renginin bire bir muadilidir. yapılarında elbette ki fark var. nasıl ki aynı rengin ruj formu ile kalem ruj formu farklı ise flormar 212 ile de yapısal olarak farklılar ama uygulamada renk aynı görüntü veriyor. flormar narsın iki dolce vita versiyonundan da daha kalıcı bunu da eklemek istiyorum ki elimde iki (link: http://www.suslusozluk.net/n/5745/ ürün) de bulunuyor. renk şa-ha-ne! ben hafifçe uygulayıp dudaklarıma yediriyorum ve çok memnunum. Fiyatı 16-17 tl sanıyorum.

Flormarın bu ruj serisi dudaklar iyi nemlendirilmediyse kuru bir görüntü verebiliyor, bunun dışında sorunsuz olduğunu düşünüyorum. Kalıcılığından çok memnunum.

13 mayıs 2014 23:10 13 mayıs 2014 23:11

2. (yazar: clair de lune)'nin entrysi üzerine aldığım ruj.(link: http://killercolours.se/oxox/IMG_0329.jpg şu kızda) görüp nars dolce vita'ya bayılmıştım, aynısı diyerek flormar aldım rengi şahane tüm süslülere tavsiye ederim.

24 temmuz 2014 17:23 ed.24 temmuz 2014 17:36

3. nars dolce vitaya olan bağımlılığımın hatrına ilk kez flormardan bir ruj aldım ve burada izninizle duygu özaslan tonlamasıyla ba yıl dım demek istiyorum.

dolce vita, bitmeden yerine mutlaka yenisini alıp koyduğum bir rujdur. gerçekten benziyorlar ama narsın tarif edilemez çok değişik bir yapısı var, kesinlikle de daha mat. flormar daha canlı duruyor. narsın rengi de bunun yanında biraz daha gül kurusuna kaçıyor. kalıcılığa gelirsek flormar çok daha iyi.

kısaca dolce vita benim gözümde hala çok farklı ve yeri dolmayan bir ruj. ancak bu da dolce vita ile karşılaştırmadan bakarsak gerçekten rengine bayıldığım bir ruj oldu. yani bittiği zaman yenisini mutlaka alırım. gerçekten çok sevdim.

20 ekim 2015 21:51

4. Bugun tum Gun dudagimda olan kalici rengi bana cok yakisan 15 liraya aldigim ruj. Zaten bu seriyi cok begendim ben. Blogda dort rengini tek yazida yazmistim. Her renk ayri guzel. Renkleri oldukca opak ve kalici. 210 numara da nefis.

20 ekim 2015 23:47


5. sakin olun şampiyonlar, mağazalarında hala mevcut :)

21 ekim 2015 13:52

6. Sıcak alt tonlu harika bir ruj. Bugün burda okudum ve merak edip bakmaya gittim. Yüzmilyonuncu rujumu alsam da çok güzel gerçekten. Ne çok soluk ne çok suratta patlayan soluk tenime renk getiren bir ruj oldu. Açık buğday ve soluk benizli süslülere tavsiyemdir.

21 ekim 2015 22:19

7. Mevsimi geldi bu rujun, kesinlikle muhteşem. Ne zaman sürsem soruluyor, ne dikkat çekmeyecek kadar silik, ne göze batacak kadar iddialı. Flormar lip primer ile de nars dolce vita dan daha kalıcı. Görsellere ekliyorum.

21 ekim 2015 23:01

8. capacity sephora'da nars dolce vita'nın testerı yoktu, ben de başka bir sephora'da denemeyi aklıma koyarak almadan çıktım. aynı hizada ilerlerken flormar'ın mağazasını gördüm ve sözlükte 212'nin bu ruja dupe gösterildiğini hatırladım. zaten sevdiğim renklerde olan ruju fiyatının uygunluğuna da güverenek (14.90 olması lazım) dudağımda denemeden aldım. eve geldim sürdüm, o da ne, şahane!

bu rujdan haberdar olmamıza vesile olan (yazar: clair de lune)'a teşekkürü borç bilirim efendim. en kısa zamanda nars dolce vita'yı da edinmeyi aklıma koydum ama özel günlerde kullanmak için. günlük kullanabileceğim harika bir rujum oldu.

yalnız söylemeden geçemeyeceğim, dudakları iyice nemlendirmek lazım, her şeyi belli ediyor çünkü yapısı. ve benim cool alt tonlu tenimde rengi pembeye yakın durdu, internette daha şeftalimsi durduğunu gördüğüm de olmuştu. o yüzden siz yine de bir deneyin derim almadan.

22 ekim 2015 15:21

9. Elimde hem dolce vita hem de flormar var.şahane bir ruj bu süslüler.eğer aklınızda dolce vita varsa mutlaka ama mutlaka buna bir şans verin.nerdeyse dolce vitadan daha güzel diyebilirim.bayıldım en kısa zamanda yanyana swatchlayacağım

25 ekim 2015 22:05

10. Eksikliği gidermek için görsellere dolce vita kalem ruj, dolce vita ruj ve flormar 212 nin örneklerini ekliyorum. (bkz: http://www.suslusozluk.net/g/flormar-supermatte-ruj-212/11503/) yukarıdan aşağıya doğru flormar, dolce vita kalem, dolce vita ruj. (rujun dokusu epey tuhaf, ama hoş bir tona bürünüyor dudakta.)

edit: flormarın renk vermesi nars rujdan daha iyi nars kalem ile aynı düzeyde. Nars kalem daha mat yapıda flormar onun kadar mat değil ama nars ruj kadar da nemlendirici değil. Flormarın günlük çok çok rahat kullanılabilir, joker bir renk olduğunu düşünüyorum zira nars kalem ile arasında ciddi fiyat farkı var. Flormar rujların çoğunu beğeniyorum yapı olarak da, renk verme olarak da.

Nars ruju tavsiye etmiyorum ruj gibi değil daha çok chubby stickler gibi renk veriyor. Nars kalem güzel fakat kalemtıraş ile açılacağı için boşa giden çok ürün oluyor keşke chubbyler gibi yapsalardı. Zaten ufacık ürüne bir sürü para veriyoruz onun da yarısı çöpe gitmesin.

7 kasım 2015 23:25 8 kasım 2015 10:53