yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (611)
  • medya (29)

  611. size güzel bir hikaye anlatayım süslüler. ben kore dili ve edebiyatı mezunuyum, aynı şekilde en yakın arkadaşım da öyle. geçen ay kore'ye gitti, oradayken bir markette türk bir beyefendiye denk gelmiş. kendisiyle bayağı sohbet etmişler. bu beyefendi flormar'ın kimyagerlerinden biriymiş ve yılda birkaç kez kore'ye gidiyormuş. bir sürü kore menşeili kozmetik ürünlerini toplayıp ürünlerini de bu formülasyonlara ulaştırmaya çalışıyorlarmış. üstelik bunu uzun zamandır yapıyorlarmış. duyduğumda çok hoşuma gitti, flormar ürünlerinin çoğu kore kozmetiklerinden ilham alınma yani. (gizlinot: swh)

  17 temmuz 2023 13:21 17 temmuz 2023 13:22

  610. Yves rocher tarafından satın alındığı günden beri boykot ettiğim makyaj markası. (link: https://www.suslusozluk.com/yves-rocher?i=1297972 Şu girdimde) bahsettiğim sebeplerden ötürü yves rocher'i boykot ediyordum ve satın alım haberini duyduğumdan beri flormar da boykot kuyruğuna eklendi. Ambalajının siyah minimal şekli, ürünlerindeki renk çeşitliliği ve pigment yoğunluğu sebebiyle çok sevdiğim bir marka olsa bile bir kere tasvip etmediğim bir şey olunca geri dönüşü olmuyor maalesef.

  1 ağustos 2022 00:32

  609. Ojelerinin ömrü yaklaşık üç hafta olan kozmetik markası. Ne kadar süredir rafta durduğunu hatırlamadığım Note ojeyi gayet rahat sürebiliyorum ama alalı bir ay olan Flormar oje ağda kıvamına gelmiş bile maşallah. Rafta bayatlamıştır belki diyeceğim ama farklı zamanlarda aldığım Flormar ojelerde de aynı şeyi yaşadım. Sırf bu yüzden ojelerinin renklerini çok beğensem de yedeklemiyorum, hemen muadil renk arayışına giriyorum farklı markalarda.

  3 haziran 2022 20:42


  608. Flormar silk matte serisinin 05 numarasından 5 adet bitirdim. Bugün yenisini alayım dedim 115 tl !!! 115 ne ya ben bu yola 15 tl ile başladım. Üzerine biraz daha koyar mac alırım. Bir de kaş kalemini kullanıyordum o da 100 tl olmuş resmen şok yaşadım

  2 şubat 2022 23:50

  607.  uzun süredir flormar'a bakmamıştım, bakayım dedim.. flormara ne olmuş bu fiyatlar halis mi?? tamam ekonomi battı gitti markalar da ekonominin durumundan ötürü üretimde sıkıntı yaşıyor ama orta kalitede bir türk markanın fiyatlarını bu kadar yükseltmesine ne diyorduk, fırsatçılık mı?

  15 ocak 2022 21:57

  606. hakkında yakınlarda yazılanlara katıldığım marka: flormar kendi kendini bitiriyor yavaş yavaş. (ki bu sürecin başlangıcı, benim için fabrika çalışanlarına karşı olan tutumlarına dayanır)

  "şunu şunu mutlaka oradan almalıyım" dedirtecek bir ürünleri yok. bu fiyat politikasıyla f/p denecek ürünleri de kalmamış. şahsen oje kullanmayı da bıraktım.

  ne kendi dükkanlarına, ne de kozmetik marketlerdeki standlarına dönüp bakmıyorum bile artık, zira herhangi bir sebebim yok.

  4 eylül 2021 22:36

  605. Eskiden allıklarından almışım bunun, öğrencilik zamanlarımda muhtemelen.. Çok kozmetik ürünü alan biri değildim, ihtiyacım olan bir vakit çekmecemde allıklarını bulup hmm iyiymiş bu demiştim. Sonrasında gayet bilinçli bir tercihle likit rujlarından aldım f/p noktasında iyi olduğunu düşünerek ama zaman içerisinde kaliteden ödün vermişler, öyle görünüyor. Şu an birkaç ruju, birkaç ojesi, birkaç allığı var ama dönüp de alacağım bir marka değil artık.

  4 eylül 2021 13:59


  604. Yıllardır Tek esprisi uygun fiyatlı ojeleri olan bir markaydı flormar. Hiçbir zaman şunu da mutlaka flormar'dan gidip alayım dediğim bir ürünü olmayan bir marka şahsen benim için. Çünkü ünivesite yıllarında gidip sık sık oje alırdık o kadar. ne zaman ki yves rocher bünyesine girdi hepten kendini kezban paris'te filminden ışınlanmış zannetti. Hepi topu Birkaç tutulan ürünü vardı zaten. onları da birden piyasadan kaldırmalar, çalışanları konusunda yer yer saçmalamalar, işe yarar bir ürünü Koleksiyon ürünü olarak çıkarıp sonra yok etmeler, arşa çıkan fiyatlarıyla kendini vazgeçilmez sanmalar falan tıpkı geldiği yeri çok çabuk unutan, bulunduğu yeri hak etmeyen insanlar misali. Hani flormar bir insan olsa kesinlikle neden ünlü olduğu anlaşılmayan şu influencer kitle denen kişilerden olurdu benim gözümde.

  3 eylül 2021 22:06

  603. fiyatlarındaki inanılmaz artıştan ötürü çok sevdiğim kompakt pudralarını bir daha almayı düşünmediğim marka. üstüne biraz daha ekleyerek çok daha iyi markalara erişebiliyoruz hala. elimdekiler bitince bir daha full coverage concealerları dışında ten ürünlerini alacağımı sanmıyorum. tek esprisi fiyat performans ürünleri üretmesiydi.

  3 eylül 2021 21:37 3 eylül 2021 21:40

  602. Alt tarafı bir pudrasının %30 indirimde 65 lira olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Pudra. Özelliksiz, düz pudra! Nereye gidiyoruz böyle, endişe verici...

  3 eylül 2021 21:20