0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Perfect coverage fondöten serisinin estee lauder double wear fondöten serisine mükemmel bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Kapatıcılığı double wear'a oldukça yakın ve hatta double wear'ın o spesifik bitkisel kokusuna da sahip.

28 mayıs 2015 15:54 ed.24 temmuz 2015 19:06

2. İki gün önce acilen kızarıklıklarımı hafif örtmesi için en açık rengini mecburen aldığım (gizlinot: çok seçenek yoktu yakınımda ) ancak eve geldiğimde annemin ''bu çok koyu niye aldın bunu'' demesiyle yine denediğim ve bana çok koyu geldiğini görünce hüsrana uğradığım ürün. kapatıcılığı fena değil cidden benim orta görünür çillerimi kapattı mesela. dağıtması da kolay. daha çok sarı alttonlu gibi geldi bana (gizlinot: yani en azından bana göre ) içerisinde tatlı badem yağı ve zeytin yağı içeriyor imiş bu bağlamda yağlı ciltleri pek memnun etmeyebilir. ne yazık ki kendisini elimden çıkarmak istiyorum bende boş boş duracağına bir başkası kullansın :(

24 nisan 2016 21:48

3. Hiç ama hiç beğenmediğim fondoten, bir kere o kadar yapay o kadar kalın bir yapısı varki sanki yüzünüze badana boya yapıyosunuz resmen maske gibi ayrıca yoğunluğundan dolayı böyle bi değişik rahatsız edici bi hissi var. Bunu bir arkadaşım ona makyaj yapmamı istediğinde ona yaparken kullandım ve hiç memnun kalmadım evet kapatıcı ama bi ürün bu kadarmı ciltle bütünleşmez, aynı kapatıcılıkta çok daha ince ve doğal duran bi fondoten istiyorsanız revlon color stay alın.

9 haziran 2016 16:45


4. öncelikle cildim kuru, sivilce ve iz problemi olan bir cilt., üstelik pek çok fondöteni kusuyor. 3 gündür bu fondöteni kullanıyorum. zeytinyağı ve badem yağı içermesi beni tavladı. yapısı yumuşacık. bu durum sabitlenmede sorun yaşatır diye düşünerek ilk gün transparan pudra ile uyguladım, akşama oldukça iyi durumdaydı cildimdeki duruşu. ikinci gün transparan pudra uygulamadım, cildimi güzel nemlendirmiştim ve 13 saati aşkın kullanıma rağmen yine cildimde duruşu iyiydi. cildim kusmamıştı. üzerinde 12 saat kalıcılık yazan bi şeyin , ilk defa cidden o kadar kaldığını gördüm. 3.gün nemlendirici sürmeyi unuttum, yine 12saat cildimde kaldı, sadece burun bölgemde silinmeler olmuştu.

kapatıcılığı güzel bir ürün özellikle drugstore için. ( loreal infallible severdim, artık o da cildimi kurutuyor ve kapatıcılığı az gelir olmuştu, flormar daha yüksek kapatıcılıkta.)

kapatıcılığı yüksek bir ürünün cildi kurutmaması da ayrı bir başarı. ancak en açık rengi olan 100 no su bile koyu ve sarı kaldı benim cildim için. elimdeki yeşil missha bazla karıştırıp bi nebze kırıyorum rengini, sırıtmıyor bu şekilde olunca. memnun kalcağımı hiç beklemezken memnun kaldım. şaşkınım.

20 ekim 2016 21:38

5. Malesef makyajdan gram anlamadığım zaman bir dünya para verip aldığıö fondötendir kendileri. Bir kere en açık rengi bile aşırı sarı alt tonlu. Kapatıcılığı yüksek çünkü pudralı bir fondöten. Estee lauder double wearla falan alakası yok. Çok yapay duruyor bu. Aldığı parayı haketmiyor bence. En azından kendi yaşıma uygun bulmuyorum bu fondöteni.

4 nisan 2017 11:05

6. kendisini mecburiyetten başka alternatif olmadığı bir anda almıştım, kapatıcılığı yüksek seviyede bir ürün grileşmiyor ama eğer kuru ciltliyseniz pul pul bir görüntü oluşturuyor. bir kaç defa sürdükten sonra egzama mı oldum diyerek panik yapmışlığım var, yılan derisi kıvamına getiriyor cildi, altına ne kadar krem sürerseniz sürün pütür pütür bir görüntü bırakıyor ciltte. yağlı ciltli annemde bile aynı etki yaptı, nasıl kullanmak gerek çözemedim.

31 ocak 08:15

7. kapatıcılığı gerçekten highend markalarla yarışır düzeyde bir fondöten. ama 4 saatin sonunda akmaya başlamasa iyi olurdu. ve örtücülüğü yüksek olduğundan ağır bir fondöten, maske gibi bir his bırakıyor desem yalan olmaz. yaklaşık 1 sene kullandım kendisini şuan revlona geçtiğim için pabucu dama atıldı. ha şunu söyleyeyim bana örtücülük ve orta kalıcılık yeter diyorsanız alın. başka drugstore fondöten aramayın bile. zira revlonun kapatıcılığı tam bir hayal kırıklığı oldu bende, diğer drugstore fondötenler gibi. ama hala revlon kullanıyorum çünkü ten makyajını hafifletmem gerek bu dönem. neyse dediğim gibi kapatıcılık istiyorsanız koşun kapın bir tane süslüler.

15 mart 12:09