yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. Freeman ürünlerinin Trabzon Watsonsa sonunda gelmesiyle bugün alma şansı bulduğum Peeling-maske.

  Hemen denedim, öncelikle üzerinde tüm cilt tipleri için uygundur yazıyor ama bence hassas ve sivilceli ciltler kullanmamalı. Zira çok fazla ve sert tanecikli, daha doğrusu şekerli. Ama baya pürüzsüz bir hale getirdi cildimi - acaba çiziyor mu diye de düşündürdü.

  Fiyatı 26.50

  15 nisan 2015 23:51

  2. Dermoeczanem'den kargo hariç 16.74 liraya aldığım, kokusuyla beni mest etmiş maske-peeling. evet, şeker taneleri iri ve sert gelebilir. ben dairesel hareketlerle nazikçe uygulayıp söylendiği gibi 5-7 dk. arası beklettikten sonra ılık suyla temizledim. sahiden ne kuruttu ne de gerdi. aksine yumuşacık bi his bıraktı. az bir miktarı yeterli geldiğinden 150 ml'lik ambalajıyla evladiyelik bile sayılabilir.

  16 nisan 2015 23:19

  3. kullandıktan sonra yumuşacık bir cilt bırakıyor geride. lakin "içindeki şeker taneleri yüzü çizer mi? tüylenme yapar mı?" diye sormadan edemiyorum.

  15 mayıs 2015 14:22


  4. Bende de kömür&esmer şeker olanı var , öncelikle Tadı o kadar güzel ki Dudağımı yalamaktan da kendimi alamıyorum, tanecikleri sert ama banyoda yaparsanız zaten yüzünüze sürerken sıcaktan Çoğu eriyor ve tahriş etmiyor. ayrıca ürün çok bereketli zaten peeling ya da maske olduğu için çok sık kullanamıyorsunuz. Cildi kurutmuyor hoş bir yumuşaklık

  veriyor, Diğer maskelerini de denemeyi

  sabırsızlıkla bekliyorum. Edit: önemli bir şeyi unuttuğumu farkettim yüzünüze sürdüğünüzde böyle hoş bir ısı hissediyorsunuz yani etki ettiğini anlıyorsunuz valla ilk defa bir üründe öyle bir şey görüyorum

  9 eylül 2015 16:59 10 eylül 2015 13:27

  5. yüzüme sürdüğüm andan itibaren ısınmaya başlıyor,içeriğini okuyunca bugüne kadar kullandığım en temiz içerikli maskelerden biri olduğunu gördüm

  piyasada kolayca ulaşabileceğimiz charcoal içeren daha fazla ürün var mıdır merak içerisindeyim süslüler?

  aktif kömür denen bu madde zehirlenme vakalarında hastaya yutturulunca midedeki zehir kana karışmadan hızla emme özelliğine sahipmiş keza cilde zararlı şeyleride böyle temizleyebilir bu durumda,bu özelliğiyle gözümde nimettir kendisi detaylı bilgisi olan süslüler yazarsa ne güzel olur böyle buralar

  10 eylül 2015 03:31

  6. Geçen sene ocak zamanlarında alıp kullandığım bir üründü. Peeling etkisinden, kokusundan, kullandıktan sonra verdiği yumuşaklıktan çok memnun kaldım. Kullanırken siyah nokta oluşumunu, komedonları engellemiş meğerse. Bittiği gibi tekrar alıcaktım ama o dönem bulunmuyordu çoğu watsonsta nedense. Sonra bir baktım fiyatı uçmuş. Bu kadar zamlanınca sinirlendim almadım. Başka peelingler kullandım. O sırada yanaklarımda bir iki siyah nokta çıktı ve komedonlar. Dün dermoeczanemden alışveriş yaparken rastladım 21 tl ye, attım sepete. Bence beraber güzel günler göreceğiz.

  1 mart 2016 17:23

  4

  7. Sürer sürmez haşır huşur peeling yapmaya kalkarsanız yüzü inanılmaz çiziyor. Bi süre bekletip şekerlerin yumuşamasını beklemek lazım, maske denmesi de burdan geliyor olabilir. Bir de içinde yağ var mı bilmiyorum ama baya Yağlı bir his bırakıyor, ben tekrar köpükle yıkamak zorunda kalıyorum bu yüzden.

  1 mart 2016 19:08


  8. 2 aydır haftada 2-3gün kullanıyorum. banyoda orta parmağımın son boğumu kadar alıp ıslak cildime şeker taneleri eriyene kadar dairesel hareketlerle yayıyorum (şeker taneleri yuvarlak yapıda olduğu için cildi çizmediği söylenir ben de bir sıkıntı yaşamadım) sonrasında saçımı kremleyip tarıyorum bu 5 dakikayı alıyor sanırım. sonrasında yıkıyorum ardında sabunla tekrar yakıyorum. ilk başta şekerli olduğu için sivilce yaptı gibi gelmişti ama sanırım daha çok derindeki sivilceleri ortaya çıkarmıştı. gerçekten cildi pürüzsüzleştiriyor, tamamen güzelce temizliyor (cildiniz hassas ise dikkatli olun bir arkadaşımın cildine gerçekten tahriş etti)

  1 mart 2016 23:33

  9. Bunu makyajmıdedin kanalından duyup araştırdım, almaya karar verdim. Ankara küçükesat watsonsa sordum ve sadece büyük watsonslarda satıldığı cevabını alıp boynu bükük ayrıldım. NE MANAAA. Sonra bir gün okulumun karşısındaki (Ankara-Beşevler) Eylül Parfümeriye girdim öylesine bakmak için ve ne göreyim: büttttüün çeşitleri var. Galiba büyük watsons orasıydı :D hemen kaptım bunu. Ben bunu banyodan sonra gözeneklerim açılmışken sürüyorum, 10 dk bekletip yüzümü ovuşturarak kabasını alıyorum sonra soğuk suyla duruluyorum ve tonik sürüyorum. Zaten fazla gözenek problemim yok sadece burnumun kenarlarında var herkes gibi. Onları da daralttığını gözlemledim. Kokusu çok güzel ve temiz bir his bırakıyor yumuş yumuş yapıyor. Bittikçe alırım. Fiyatı da 20 tl idi.

  3 mart 2016 21:40

  10. Bazı watsons şubelerinde(istanbul anadolu yakasında sadece akasya'da gördüm) satılan ödüllü bir maske. Sürdükten sonra hafif bir yanma hissi geliyor. Kuru ciltlilerin günlük kullanmaması gereken bir maske. İçindeki tanecikler soft bir peeling yapıyor, kullandıktan sonra yüzünüz hafif gergin ve pürüzsüz oluyor.

  Tekrar satın alınabilecek bir ürün.

  14 haziran 2016 02:52