yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (2)

  1. Sevişme arkadaşı.

  Şöyle oluyor ki sevgili olmayan parantez açarsak adını aşktır sevdadır koymayan insanlar beraber hoşça vakit geçirip akabinde cinsel birliktelik yaşıyorlar.tek gecelik ilişkilerden farkı bunun bir süreklilik haline getirilmesidir.belirli aralıklarla bu insanla bir araya gelir ister gezer tozar, yemek yer üstüne sevişirsiniz ya da hurra sevişirsiniz.

  Sevgililik müessesinin hoş yanlarını beraber uyumak, sevişmek, eğlenmek vs. yaşarken bir yandan da illet yanları olan kavgasından, kaprisinden, bir anda her şeyi yıkıp dökmek gibi ki o genelde filmlerde olur kendinizi korumuş olursunuz.kısacası sorumluluk almadan dertsiz tasasız hoş saatler.herkes evine, kafalar rahat...

  sakıncaları olarak da beklentisiz bir şekilde başladığınız bu ilişkide taraflardan birinin gönlünün pır pır etmeye başlamasını sayabiliriz.özellikle romantik kafadaki biri çok çabuk kaptırabilir kendini bu hülyaya.karşı tarafın gönlü yoksa yani arkadaşlık sınırının ötesine geçmeye niyeti yoksa hızlıca ortamı terk edecektir.sizin bebişiniz veya tatlişkonuz olmak istemeyebilir bu da size ...

  özellikle iki taraflı yaşanan belki sizinkinde sayı çoktur bilemem yaşanan bir cinsel birlikteliği ''ya bu çocuk beni kullandı mendil gibi buruşturup bir kenara attı.'' kafa yapısının yaygın olduğu bir toplumda süslülerin kafasından çıkacak sesleri, farklı bakış açılarını merak ediyorum.İçinizdeki tanriçayı şımartmayı unutmayın gülücük.

  17 eylül 2014 20:08

  2. kendimin de çevremden gördüğüm kadarıyla kadın arkadaşlarımın da yapamadığı ilişki türü. erkeklerin bu tür ilişkileri kurmak-yürütmek konusunda daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

  ben doğrudan arızaya bağlarım.

  sabah uyandığım gibi kahvaltı hazırlayayım, sana dolma sarayım moduna geçerim. aradı aramadı, kullandı yok kullanmadı... ı ıhh!..

  partnerimin de kendimin de psikolojik sağlığı açısından benim içinde olmamam gereken ilişki. dünyayı zindan ederim. net.

  17 eylül 2014 20:17

  3. Kafamın basmadığı ilişki türüdür.

  17 eylül 2014 22:54


  4. Bu durum bağlanmaktan hoşlanmayan, uzunca biriyle kalamayan, sıkılan kişiliklere ilaç gibi gelecektir. Bende olduğundan değil gözleme dayalı konuşuyorum.

  Bu durum ülkemizde muhtemelen duyanların %90'nı tarafından ''Çok ayıp,zina,günah'' diye değerlendirilecektir. Sonuçta bakireliği ince bir et duvarına bağlı kalarak sorguluyorlar. Birde bu duruma bakire olmayıp, düzenli olarak seks yaptığı bir arkadaşı var diye kat çıkılırsa yuhalanır,kınanır.Kısaca ülkemizde pek rağbet görmez, arada olsa da sır gibi saklanır. Hele de yakın arkadaşınızsa bu kişiyi aileniz falan tanıyorsa ama haberleri yoksa yanlış anlayıp 'çok fazla beraber takılıyorsunuz niyeti ciddiyse gelsin istesin' durumuna dönebilir çünkü kadının pantolon giymesinden tahrik olan erkeklerimiz bir kadın ve erkeğin sadece arkadaş olabileceğini ve akıllı mantıklı şekilde sadece sevişebileceğini düşünemez.Mantığına sığdıramaz.Neyse bu kadar eleştiriden sonra birde not;

  -Duygusal insan yapamaz bunu, yukarıda da bir kaç girdide yazıldığı gibi ''bebeğim neredesin? Kim o kız?! nedemek bu gece erkek erkeğe çıkıyoruz ? '' diye ortalığı birbirine katar fuckbuddyden sevgililiğe doğru bir kayış yaşar. Olmaz o iş...

  17 eylül 2014 23:19

  5. Aramayacak, daraltmayacak, sizinle paranız, veya konumunuz için değil gerçekten cinsel yönden çekici bulduğu için birlikte olmak isteyecek, hatta öyle hoşuna gidecek ki bu istek devamlılık sağlayacak, o da yetmeyecek iki arkadaş gibi iyi vakit geçireceksiniz, başka partnerleriniz olabilecek ve tabii bütün bunların karşılığında bir ödeme yapmayacaksınız.

  Bütün bunlar yüksek sesle okuduğunuzda hala bulunabilir özellikler geliyorsa buyrun arayın derim ama ben bu ütopik canlıyı değil daha ulaşılabilir hedefleri tercih ederim.(ybkz: swh)

  17 eylül 2014 23:45

  6. türkiyede zordur. her ne kadar millet olarak birbirimize hanzo, öküz, bilinçsiz desek de genel olarak duygusal milletiz (çok da bireysel olmadığımızı da belirtmek gerekir). konu cinsellik ve karşı cins olunca da karşısındakini hemen alışkanlığa dönüştürüverir ve bağlanmaya başlar. bu yüzden genele baktığımızda fuck buddy olarak ilişki sürdürmek zor olacaktır. bunu sürdürebilen insanlar çıkacaktır elbetteki ama yapımız itibari ile bu insanların sayıları az olacaktır.

  önceki girdilerde 3 senedir aynı kişi ile fuck buddy olan arkadaşlardan bahsedilmiş. e bu arkadaşlar beraber yemek yiyor, beraber plan yapıyor, beraber tatile filan da gidiyorsa sevgililikten farkı yok ki. her ilişkide illa sürekli kavga olacak, sürekli huzursuzluk çıkacak diye bir şey yok sonuçta. güzel güzel anlaşmış, hayatlarını devam ettiriyorlar.

  son olarak türkiyedeki fuck buddylik kavramının daha çok """sevgili gibi olalım, hani biraz da ilgi gösterelim birbirimize ama ben başkasını bulduğumda onunla da beraber olabileyim. bunu yaptığım zaman da alınmaca gücenmece yok. ne şiş yansın ne kebap, tamams?""" olduğunu düşünüyorum.

  18 eylül 2014 11:40

  7. kalbimin ısınamadığı ilişki türü. Duygudan uzak tamamen biyolojik olan ilişki.

  18 eylül 2014 12:19


  8. Ecnebilerin friends with benefits dediği şey. Filmi de var hem de tam olarak bu tarz ilişkinin dıygusala kaymasını işler. Yani türklerde değil sadece amerikada da kalpler çarpabiliyormuş. Bir de mila kunis bu filmde efsanedir, çok güzeldir.

  18 eylül 2014 12:36

  9. seksin bir ihtiyaç olduğu algısı oturduğu an daha makul karşılanabileceğini düşündüğüm çıkar ilişkisi, Alan memnun veren memnun durumu. Şahsen haftada bir tanımadığım bir insanla ne olacağını bilmediğim bir deneyim yaşayıp maddi manevi hijyen tedirginliği yaşamaktansa tercih edebildiğim bir ilişki türevi. Aşk önüne gelenle oluyordu da biz mi olmadık ay?(gizlinot: are we simply romantically challenged or are we sluts?)

  18 eylül 2014 14:56 18 eylül 2014 23:06

  10. türkiye'de tutmayan uygulama valla fuck buddymle evlendim çiçişlerim diyen kaç kadın duydum.

  19 eylül 2014 21:27