yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • medya (0)

  1. bir türlü yaşıma, cildime uygununu bulamadım krem. hafif kuru göz altlarına, yavaştan oluşmaya başlayan ufak çizgilere ve yirmi dört yaşa uygun göz çevresi kremleri arayışındayım.

  1 nisan 2014 14:23

  2. kullandığım ürünler nedeniyle yüzümde oluşan kuruluk sonucu kullanmaya başladığım Kiehl's Avocado Eye Cream kesinlikle denenmesi gereken bir ürün. içinde anti aging etkisi bulunmaması genç yaştaki kişiler için tamamen uygun. isminden de anlaşıldığı gibi avokadolu olan bu göz kremi göz çevresine sürülmeye başlandığında sıvıya dönüşüyor. harika bir nemlilik ve ferahlık veriyor.

  7 nisan 2014 15:20

  3. hem nemlendirmesi, hem ince çizgilere iyi gelen ''uygun'' fiyatlı olanını bulursam çok memnun olacağım kremdir..

  7 nisan 2014 17:23 7 nisan 2014 17:45


  4. bir süredir bu konu hakkında yazmak istiyorum ama düşüncelerimi nasıl toparlayacağım bilemediğimden erteleyip duruyordum. şöyle ki;

  ilk göz kremimi aldığımda 25 yaşındaydım. vichy nin c vitamini içeren bir kremiydi. göz kremi 30 yaşına kadar düzenli kullandığım bir ürün olmadı benim için. aklıma estikçe sürerdim. şimdi eski fotolarıma baktığımda ilk çizgilerim gülümsemelerde 28 yaş ile birlikte görünmeye başlamış.

  30 yaşla birlikte kurulmuş gibi göz kremi serum vs ürünleri hayatıma soktum. göz çevresi için kullandığım tüm ürünler bugüne dek hep dermokozmetik markalar oldu. bioderma, nuxe, vichy, filorga, argan yağı vb.

  ve her geçen yılla kırışıklıklar oluşmaya devam ediyor. (gizlinot: yaşlanmak böyle bişey)

  2 ay önce göz kremim bitmek üzereydi, bimde dolaşırken "garnier 35+ göz kremi"ni gördüm. o an beynimde şimşek çaktı. yüze sürülen nemlendirici, peeling, yıkama şeysi falan cilt tipine uygun olmak zorundaydı ve evet her önüne gelen kullanılmazdı ama göz çevresi için yapılabilen tek şey nemlendirmekten çok da fazla bişey değildi aslında, hangi markanın adı olursa olsun. hani varolan kırışıklıkları yok etmek gibi bi işi yapan krem henüz icat edilmemiş olmalıydı ki aksi taktirde ünlü yıldızlar botoks neyinle uğraşıyor olmazlardı. bundan mütevvellit dedim kızım nemlendirmeyse, nemlendirme al bi de bunu dene, 10 küsür bir rakama aldım.

  ve o gün bugündür memnuniyetle kullanıyorum. ve gerçekten güzel bir nemlendirmesi var.

  ilk bir kaç gün sonrasında beğendiğim için gidip bir kutu daha almıştım. sanıyorum ki, ülkemizde henüz satışı yok bu ürünün. zaten ambalajında da rusça harfler bulunuyordu.

  şimdi; memnunum ben bu ucuz üründen. yarın öbür gün astronomik rakamlar vermeyeceğim, watsonsta satılan göz kremlerini inceleyip tercih yapacağım. bulursam yine garnier 35+ alır paşa paşa kullanırım.

  bu konudaki düşüncelerimin dayandığı hiç bir anlamlı kaynak yok yeniden belirtmek istedim.

  13 nisan 2014 21:34

  5. (gbkz: neutrogena radiance boost göz çevresi kremi), nemlendirmesi oldukça iyi bir drugstore ürün.

  23 nisan 2014 01:37 ed.23 nisan 2014 11:02

  6. ben şuan (bkz: mac mineralize charged water ) göz kremini kullanıyorum memnunum ama (bkz: la prairie ) markasının göz kreminin çok iyi olduğu konusunda duyumlar aldım.

  27 nisan 2014 15:34 27 nisan 2014 15:34

  7. kırışıklıklardan korkan bir kadın olarak geçenlerde eczaneme danıştım bu konuyla ilgili olarak. yaşım henüz 26 fakat oluştuktan sonra kırışıklıklarla başetmenin zorluğunu tahmin edebildiğim için önlem almak istediğimi söyledim. eczacım da yaşımın genç olması sebebiyle çok ağır kırışıklık kremlerini kullanmamın iyi olmayacağını fakat göz çevresinde kaliteli bir nemlendirici kullanarak oluşumlarını geciktirmemin mümkün olduğunu söyledi. bu yüzden çeşitli dermokozmetik markalarından bir kaç farklı ürün tavsiye etti. kararımı verip kullanmaya başladığımda size de sonuçları bildiririm :)

  28 nisan 2014 16:47


  8. cilt bakımında atlanmaması gereken bir adımdır. ama yaş olmuş 30 ben hala kullanamıyorum bunu arkadaş. alıyorum güzel güzel kremler, öylece kenarda duruyor. bir tek gözlerim çok şiştiğinde (gbkz: mac fast response göz çevresi kremi)'ni kullanıyorum. o da 3. yılını doldurmak üzere, bozulmuş bile olabilir. bir de (gbkz: guerlain abeille royale göz kremi)'ni denemek istiyorum ama 15 ml ürüne 370 tl vermek zoruma gidiyor.

  18 haziran 2014 08:33

  9. skinceuticals göz altı kremini gözüm kapalı önerebilirim.

  14 temmuz 2014 13:38

  10. (gbkz: yves rocher serum vegetal 3) göz kremi kullandım. ve memnun kaldım. nemlendirmesi fena değil ama beni asıl cezbeden içinde minicik pırıltılar oldu. hafif simli gibi bir yapısı var, göz çevresine ışıltı katıyor. ayrıca fiyatı da çok uygun ki yves rocher sık sık indirim de yapıyor. ama gelingörün ki yaş 30a gelince ve kırışıklar artık "biz burdayız!" demeye başlayınca daha profesyonel, tedaviye yönelik ürünler arayışındayım. ha profesyonel ürünlere 200-300 tl vermeye elim varıyor mu? hayır. ama acilen bir karar verem lazım.

  not: ürünlerle ilgili yorum yazan arkadaşlar yaşlarını ve cilt durumlarını da belirtilerse daha faideli olaceği kanatindeyim. sevgiler.

  6 ağustos 2014 16:12