3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Didem soydan gül suyu olarak bunu kullanıyormuş (gizlinot: periscope yayınında kendi söyledi az önce )

12 mayıs 2015 22:39

2. Kullandığım en güzel gül kokulu ve kadifemsi bitişi olan, yağlandırmadan pürüzsüzleştiren gül suyu markası.

21 ekim 2015 16:53

3. Bittiginde cok uzulmustum. Cok begendigim , tonik olarak kullandigim şık ve cam ambalajli gercek gul suyu.

21 ekim 2015 16:57


4. Bir dönem tonik olarak kullandığım çok güzel kokan ve cildi yumuşacık yapan gül suyu. Tavsiye ederimm

25 ekim 2015 13:48

5. Kendi internet sitesinden online olarak 50 tl gibi bir fiyata aldığım, koyu renk cam şişede satışa sunulan, bu yönüyle +1 puan kazanmış distile yöntemi ile elde edilen gül suyu. Sınırlı sayıda üretildiği gibi bir bilgi veriliyor firma tarafından. Kullandığım süre içerisinde cildimi kurutmadı germedi, diğer tonikler gibi kimyasal bir bileşimi olmadığından ve tamamen doğal olduğundan psikolojik olarak tatmin edici idi. Ancak gel gelelim ne yararını gördün derseniz; gözle görülen bariz bir yararı veya etkisini göremedim. Ben mi anlayamadım diyorum.. yani sonuç itibarı ile iyi ki almışım veya ürünüm bitti bitiyor hadi yenisini alayım dedirtmedi bana. Bu sıralar favorim cyrene searene serisi toniği. Siyah noktalarımda bariz azalma ve gözeneklerde sıkılaşma sözkonusu.

29 ekim 2015 15:10

6. Bugüne kadar gördüğüm en başarılı, en doğal, en güzel gül suyu. Cildim hassas olduğundan zaman zaman kızarıklar ve tahriş olabiliyor yüzümde, gül suyu güzel yatıştırıyor. Çoğu zaman tonik olarak kullanıyorum. Bitmesine yakın mutlaka yeniden sipariş edeceğim, artık kolay kolay başka marka gül suyu kullanmam.

14 aralık 2015 03:22

7. Ustune gul koklamayacagim gul suyudur efendim. 3 gundur sabah aksam ve makyaj sonrasi kullaniyorum. Cildim bebek poposu gibi. Kizariklik yok, lekeler gozume gorunmuyor. Surekli yuzume dokunasim geliyor. Allik bile sursem bu yuzu kapatmisim gibi geliyor. Cok memnun kaldim. Bittikce alacagim. Ayrica lrp effaclar duo'dan once sikip biraz bekleyip tam emilmeden surersem sabaha daha da puruzsuz bir ciltle uyaniyorum. Allam say say bitmiyo marifetleri :)

18 kasım 2016 11:03


4

8. çok güzel bir ürün! Cildim karma / yağlı olduğu için yağlarını kullanamam bana fazla gelir ama gül suyu efsane. Ben de küçük spreyli şişesi var, sabah ve akşam yüzümü temizledikten sonra 2-3 pıs sıkıyorum ve sonra ya elimle (hafif seri tokatlarla!) ya da pamukla (tampon hareketlerle) cildime yediriyorum. Sivilcelenme, alerji vs. hiç bir sıkıntı yaşamadım. Artık tonik yerine bu ürünü kullanacağım.

1 nisan 2017 14:30

9. Markası ne olursa olsun gül suyunda suyunun suyunu kullanıyoruz çünkü en az 3 ve ya 4 ton gülden az miktarda öz suyu elde edilir sahici gül suyu özellikle Fransa gibi kozmetik devleri ülkelere gönderilir demem o ki hoşunuza gittiyse devam edin en sahici kısmı bizim elimize geçmiyor. 

1 aralık 2017 17:39

10. Diğer gül sularına göre fiyatı biraz yüksek gibi. Çok övülüyor, bu yüzden de merak ediyorum. Bir ara denemek istediğim bir ürün. Gül suları arasında çok fark oluyor mu bilmiyorum aslında birçoğu ambalajına tamamen doğal yazıyor ama bazıları daha çok beğeniliyor

5 şubat 19:51