girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

1. yuvarlak bir yüze sahibim. muhtemelen 40 kilo da olsam bu yanaklar hala buldog köpeği gibi kalmaya devam edecek. ne zaman bağımsızlığını ilan ettiğini anlamadığım bir gıdı sorunum var. başımı hafif öne eğmemle yanaklarıma eşlik eden bu gıdı kah fotoğraflarımda çıkmasıyla kah boynumun altında hava yastığı oluşturmasıyla ünlü. sevmiyorum seni gıdı, yıldım artık senden.

yüz yogası, dudaklarda kalem çevirme gibi hareketleri denedim. uzun süre denemedim tamam. ama bende sinüzit ve migren olduğu için boynumu hareket ettirdiğim bütün hareketler baş ağrısı yapıyor.

zaten bende genel bir yağ sorunu var :')

5 ağustos 2014 10:34

2. Bir gün bir dri bir kemik kalırsam,o gıdı hep orada olacak. İnsanların gıdımdan sevmesinden bir hayli sıkıldım.

5 ağustos 2014 12:04

3. bende televizyon gıdısı var maalesef. tv beni fena uyutuyor. tv karşısında iki büklüm kalmaktan oluştu. hele o lcd tvler, nuri alço etkisi yapıyor. sakız çiğnemek iyi geliyormuş. yüz kasları çalıştırıyormuş.

5 ağustos 2014 13:41


4. internetten yaptığım araştırmaların sonucuna göre çaresi kilo vermek ve mümkün olduğunca dik durmak, yani omuzlar aşağıda ve geride, baş ve çene omuzlardan yukarıda olacak şekilde durmak olan büyük sıkıntım. çalışırken zaten çok kambur durduğumu fark ettiğim için bir iki haftadır aklıma geldikçe dik oturmaya çalışıyorum. kilo da verebilirsem sonuç alıp alamadığımı yazarım.

17 haziran 2015 10:12

5. Bende kilo alınca ortaya çıkıyor.zaten yuvarlak ve de geniiiiiş bir yüzüm de var.sakız çiğnemek iyi gelir diyorlar ben de çiğneyebildiğim kadar çiğniyorum.

17 haziran 2015 10:16

6. fotoğraf çekinirken insanı kahreden her görüşümde kilo aldığımı hatırlatan et yığını gibi.

20 haziran 2015 12:28

7. ben dahil ailemdeki bütün kadınlarda olan genetik lanet, çok zayıf zamanlarım da oldu, ya o yüz hep mi bi pompiş, hep mi bi yanaklı gıdılı olur? Yeminle daraldım. istemiyorum artık gıdılı olmak ya :'(

9 mart 15:29


8. Benim ayrılmaz parçam, 20 yaşındayım ve hala beni köpek sever gibi gıdımdan seviyorlar akrabalarım. :d zayıfken de vardı, kiloluyken de vardı, kilo verdim yine var. Sanırım bir operasyon geçirmeden de yollarımız ayrılmayacak. Birinin fotoğrafımı çekmesi, kamerayı alttan tutup fotoğraf çekmek benim için çok lüks şeyler :dd

Git artık hayatımdan git :(

9 mart 16:02

9. Özçekim yaparken ve başkası fotografınızı çekerken özellikle dikkat edilmesi gereken, çene altı ve boyun arasındaki bölgede bulunan, gereksiz, işlevsiz, görüntü kirliliği yaratan (genellikle fazla kilonun göstergesi olan) et birikmesi.

Benim sevgili gıdı’m kilo verince gidiyor. O halde kilo vermeliyim. (Evet, diyetteyim)

ilgili medya:
1
10 mart 13:39

10. 48 kiloluk vücudumun 40 kilosu yüz bölgemde olduğu için benim için kaçınılmaz oluyor gıdılı olmak. artı olarak çenem çok küçük, hatta yok(gizlinot: :(((). bu yüzden de gıdım hemen çıkıyor. birbirimizi benimsedik artık, biz ayrılamayııığz. (gizlinot: lol)

10 mart 13:42