yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (534)
  • medya (74)

  534. Kargo ücretsiz deyip hayvan gibi kesinti yapan uygulama. Geçen gün dolap uygulamasında yapacağım satışı güya kesinti yok ve kargo ücretsiz diye gardrops'dan yaptım ve o da ne? Tam 20 lira kesinti olmuş benden. Dolap uygulamasında böyle olmayacaktı. Bu kadar kandırıkci bir uygulama görmedim ya. Resmen piyasa değeri 500-600 lira olan sıfır kitaplarım 130 liraya gitti. Kafama tüküreyim ben emi, bir de alıcıyı düşünerek, para ödeyecekler diye indirim yapıyorum. Megersem kazıklardan birini ben yiyeceğim de bana söylemiyorlar.

  Kargo ücretsiz falan değil, aman dikkat edin

  28 eylül 19:17 28 eylül 19:18

  533. (link: https://www.gardrops.com/rana988 Gardrops ) Beyaz converse koydum. Beğenip almak isteyenleri beklerim.

  20 eylül 16:43

  532. Merhaba :) yeni, etiketi üzerinde veya yeni gibi sadece denenmiş ürünlerimi satışa koydum.

  kullanıcı ismim: nazlicankurtt, (link: https://www.gardrops.com/nazlicankurtt dolabım)

  13 eylül 20:43


  531. bir şey satma değil, satın alma konusunda dezavantajlı bir uygulamadır. Önceden yazıldığı gibi alıcının hakkına değil alışverişin tamamlanmasına önem veriyorlar. o yüzden yıpranmış, eskimiş, yırtık ürün satanlara gün doğuyor, iadeler kesinlikle kabul edilmiyor. Buradan bir şey almanızı asla tavsiye etmem. İnternetten şikayetlere bakarken çok daha abartı bir olayla karşılaştım, medyaya ekliyorum, güler misiniz ağlar mısınız..

  ilgili medya:
  1
  28 ağustos 10:32

  530. çok uzun zaman önce kapattığım uygulama , benzerleriniin içinde , ne kadar üç kağıtşı, sapık , beleşçi, garip tip var ise burada ..evlerden ırak, buradan birşey satacağıma cidden sokaktaki geridönüşüm kutusuna atarak doğaya faydam olur bence.

  24 ağustos 16:59

  529. burada geçtiğimiz günlerde yaşadığım bir deneyimi paylaşmak istiyorum. ikinci el uygulamalarını kullanmıyorum artık ancak elimde olan bi ürünü birisi baya almak isteyince son kez uğraşayım sonra tatil moduna alayım dedim. satışı yaptım sadece ptt kargo boştu bu nedenle istemeyerek oraya gittim. sıram gelince görevli kişi koyduğum poşeti açtı ve içindeki eşyayı dışarı çıkardı inceledi. bu durum bana inanılmaz garip geldi çünkü kişisel bi eşya olabilirdi, iç çamaşırı olabilirdi veya ne olursa olsun nasıl buna hakkı var anlamadım. ürün elektronik bi eşyaydı tamam diyip geri koydu ve bi kağıt verip kodu bilgilerimi oraya yazdırdı. fakat sisteme girince satış yapılan kişi ile benim evlenmeden önceki soyadımın aynı olduğunu gördü ve aynı soyadlıysa olmaz dedi. soyadım türkiyede en çok kullanılan ilk 5-10lar listesine girer bu ne saçma bişey dedim ısrarla kabul etmediler. soyadım aynı değil o eski soyadım diyorum ama sistemde aynı görünüyor diye ısrarla almıyorlar. illa kendi tanıdığına gönderen vardır bu uygulamaları suistimal eden vardır fakat bi alakam olmamasına rağmen sırf soyadı konusundan almadılar. zaten kargomu açınca vazgeçecektim de uğraşmışken yollayayım dedim. sorun soyadından çok kargoyu açabilmesiydi. bu hakkı kendilerine kim veriyor bilmiyorum, ikinci el dışındaki kargolarda da aynısı oluyor mu bilmiyorum ancak bu inanılmaz saçma uygulama sonrası bir daha asla tercih etmeyeceğim kendilerini. diğer kargolar yalnızca içinde ne var diye sorar yiyecek,kıyafet vs cevabı verince tamam der devam eder. zaten soğumuş olduğum ptt ve gardrops an itibari ile bende bitti.

  24 ağustos 12:04

  528. (link: https://www.gardrops.com/melikeguven06 Profilim) e bir sürü güzel kıyafet elbise yükledim. İlgilenenler için paylaşıyorum :)

  22 ağustos 17:11


  527. Sayılı giyinilmiş temiz kıyafetlerimi ikili 30₺ye yüklüyorum. DeFacto'nun montunu 50₺ye koydum (link: https://www.gardrops.com/nazliikk Link)

  18 ağustos 14:35

  526. https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi

  Firma Ünvanı :

  GARDROPS ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİC. A. Ş.

  Firma Uzun Ünvanı :

  GARDROPS ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Vergi Numarasi :

  3890762108

  Vergi Dairesi :

  ÜSKÜDAR VERGİ DAİRESİ MÜD.

  Vergi Dairesi No :

  34277

  18 ağustos 11:03

  525. 20tllik ürünü 10tl indirim ile 29.99a alabiliyorum...

  2.el satış uygulamaları çok saçmalamaya başladı.

  ilgili medya:
  1
  15 ağustos 13:06