3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • oylar (48)
  • medya (3)

78. Hoş kokulu ancak birçok benzeri gibi etki süresi düşük üründür.

17 kasım 00:15

77. İlk kullandığımda çok memnun kalmıştım fakat son 2 alışımda ter kokusunu yeteri kadar önlemediğini deneyimledim ( yeşil kapalı ultra kuru olan) kokusu çok güzel ve parfüm kadar yoğun ancak son deneyimimden sonra almayı düşünmüyorum.

16 kasım 01:13

76. Saf temiz roll on versiyonunun koltuk altımda ağrı ve şişkinlik yaptığı deodorant. 

Çöpe attıktan sonra, raflarda görÜnce bile kaçar oldum. 

4 kasım 22:44


2

75. mavi renkli olanını uzun zamandır duş sonrasında kullanıyorum. açıkcası pek memnun değilim ama nedense hala bu deodorantı alıyorum. ilk yarım saatte bile ter ya da kokuya engel olamıyor, sıktıktan sonra on dakikaya yakın süre beklemem gerekiyor ki üstümdekine leke yapmasın... indirim zamanında 6.5 liraya alıyordum, geçen indirimde stok yapmıştım, sonuncusunu bugün kullanmaya başladım. bu da bitince pembe renklisini denemek istiyorum, editlerim.

21 ekim 20:53

3

74. Pembesini kullanıyorum, evet kokuyu önlüyor ama vaad ettiği leke yapmamayı yerine getiremedi. Beyazlarım sapsarı oldu, siyah atletlerim beyazladı resmen. Ve kullandığım zaman sanki o gaz bulutunun içinde boğuluyorum. Nefes almak mümkün değil, hele de astımı olan beni zorluyor. Bir rexona değil benim için. Fena değil ama bir daha almam sanırım.

20 ekim 17:48 20 ekim 17:49

73. İlk kullanmaya başladığımda işini görüyordu, hiç bir sorun yoktu ama ilerleyen zamanda cildimi tahriş etmeye başladı. Kullanmayı bıraktım ve genel olarak memnun kalmadım maalesef..

18 ekim 18:52 26 ekim 16:22

72. sol frame'de sabit ürün. hiç ama hiçbir işe yaramıyor bende. bir de kötü diyenleri eksiye boğmuşlar, sanki herkesin tecrübesi aynı olmak zorunda...

17 ekim 13:05


71. yaz ayları dışında çok terlemesem de günde 4-5 defa deodorant sıkmazsam ahırda yaşıyor gibi kokacağımı düşünürüm yıllardır. bu sebeple de sıkı araştırıyorum deodorantları ama ne yalan söyleyeyım içinde şu olmasın bu olmasıncı değilim. doğal olarak piyasadaki ucuzdu normal fiyatlıydı fresh kokan pudralı (pudrasız olursa asla teri tutmayacak gibi geliyor bana) bütün deodorantları denemişliğim var. Bunu da bir deneyeyim dedim (pudrasız gerçi ama olsundu) çok tuhaf bir ürün. öncelikle kesinlikle teri ve kokuyu tutmuyor. pek alerjik olmayan cildimi de bir güzel kaşındırıp kızarttı. özellikle koltukaltınızı jilet ya da tüy dökücü ile alıyorsanız asla önermem. canınızı yakar. kokusu tuhaf teri tutmuyor ve kaşındırıyor. 10 üzerinden sıffffffır

12 ekim 03:01

70. Saf&temiz olanının sprey versiyonunu kullanıyorum. Şimdiye kadar kullandığım deodorantlar içinde terlemeyi en iyi önleyen bu oldu diyebilirim. Oldukça ferah bir kokusu var. En sıcak yaz günlerinde bile beni idare etti.

11 ekim 21:39

69. Deodarantı ayrı, roll-on’u ayrı güzeldir. Güzel bir kokusu var ve de ter kokusunu engelliyor.

11 ekim 01:45