yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • oylar (46)
  • medya (6)

  1. bende tam bir koyu kahve duran daha çok kış günlerine uygun sevdiğim ruj. serinin 16 numarasının 2 ton koyusudur. tek sevmediğim yanı dudağımın iç kısmını boyamamasıdır. rengi koyu olduğu halde dudaklar ben buradayım diye bağırmadığı için yine de severek kullanıyorum.

  15 haziran 2015 16:00

  2. benim dudağım normalde de pembe olduğu için bende kiremit kahve duran ruj. Toprak kahve arayıp arayıp uygun fiyatlı bir şey bulamadığım için pes edip bunu aldım. bayıldım ben bu ruja...yapısı sürerken dudağa oturuşu,dokusu... keşke bi de toprak kahve olsaydı ama çok süreceğim gibi görünüyor :)

  15 haziran 2015 20:54

  5

  3. Bu ruju rimmel london kate moss 112 nolu rujunu bulamadigim bir zamanda aldım ikisinde de kahverengilik ve kiremitlik mevcut ama bu ruj daha sıcak tonlu kate mossa göre bordo veya kirmizi ruj gibi iddialı değil ama koyu ruj sürmek isteyenler bakabilir yapısı zaten herkes biliyor artık ama oldukça kalıcı kısaca ben bu rengi alırım bitirdikçe.

  4 temmuz 2015 18:23


  5

  4. kullanmak için can attığım harika bi kahve-bordo. kış hiç bu kadar geç gelmedi (gizlinot: hala da gelmedi allahımmm )dedim aldığımdan beri.

  bu renk tam sonbahar-kış rengi belki ilkbahar da olabilir ama kesinlikle yaz rengi değil diye düşünüyorum. mesela (gbkz: golden rose velvet matte 23 ruj) daha koyu bi bordo ama içindeki kahvelik oranı 22ye göre daha az. onu ben yazın en azından akşamları kullanabilirim diye düşünüyorum ama aynı şeyi 22 için yapabileceğimden emin değilim.

  siz kıyafet makyaj renk kombinasyonuma güveniyorum diyosanız o ayrı tabi :)

  26 temmuz 2015 16:47

  5. Her ten renginde güzel durduğunu düşündüğüm,sonbaharı iple çektiğim, aşık olunası rengiyle gönlümü fetheden ruj. Yalnız dişleri sarı gösterebilir, lütfen dikkat edelim.

  31 ağustos 2015 15:56 ed.7 eylül 2015 13:49

  6. benim dudağımda kiremit rengi duran ruj. çok kolay bulaşma yapmasına rağmen bu kadar kalıcı olması beni çok şaşırttı. zaten görür görmez bu renge tutulmuştum. nude ruj almaya gittim, bununla döndüm. dudaklarımı kurutmadı, daha koyu mat rujlar gibi dudağın içine sürülmezse sorun çıkarmıyor ayrıca sürekli tazelemek zorunda da kalmıyorsunuz. gerçi ben bir şeyler yemedim ama sigara ve su şişesi testinden geçti diyebilirim. yapısı çok tatlı, hatta bu kadar rahat sürülmesi nedeniyle yoksa bu mat ruj değil mi diye tereddüt etmiştim. tek sıkıntım ambalajı. genel olarak golden rose'un ambalajlarını sevmiyorum, bunu da sevmedim. rujun dudağa oturması amacıyla şeklini biraz daha kavisli ve ucunu biraz daha sivri yapmışlar. ruju tamamen kapattığında sivri ucu biraz dışarda kalıyor. o yüzden korkarak kapatıyorum. ha bir de sadece ben mi yaşadım bilmiyorum ama kapak tam oturmuyor, her an açılacakmış gibi duruyor.

  fiyat performans açısından harika ama. bittikçe alırım.

  2 eylül 2015 09:53

  7. sarı alt tonlu buğday tenimde korkmadan sürebildiğim kızıl ruj. görsellere göre bende daha kırmızı duruyor, halbuki dudak rengim açık değildir.

  alıp kenarda unutulacak bir ruj değil kesinlikle, çok hoş Retro bir havası var.

  23 ekim 2015 14:19


  8. 16 numarayla arasında kalıp 22 numarayı tercih ettim.16 numara da bende kiremit kahve gibi duruyordu. bu renk de onun koyusu gibi duruyor.hafif sürümle farklı ton net sürümde başka ton elde edilebiliyor.herkesin söylediği gibi kahve kiremit-rengi bir ruj.

  tam bir sonbahar rengi bence.koyu ruj süreyim ama herkes de ağzıma bakmasın,dikkat çekmesin ruju.derse giderken bazen kırmızıları-bordoları sürmeye çekiniyorum o zaman elim hep bu ruja gidiyor.kahve tonlarda dağınık bir göz makyajıyla da çok cool duruyor.

  sürümü elimdeki 18e göre daha yumuşak gibi geldi bana ama matlıkları aynı.gün sonuna doğru kurutma yapıyor dudaklarımda.dudaklarımı ölü deriden iyice arındırmazsam da parçalı bir hal alabiliyor.bu bende her rujda oluyor gerçi.flormarın 202 numaralı dudak kalmiyle uyum sağlıyor.

  benim bu ara en sevdiğim rujlarımdan biri.

  28 kasım 2015 00:21

  9. Herkeste çok güzel dururken bende baya kahve duran renklerden biri. Üzüyor beni böyle renkler

  28 kasım 2015 11:00

  10. indirimi fırsat bilip golden rose velvet matte rujlarım arasında yerini almış ruj.

  bende koyu bir tarçın rengi yani kızıla dönük koyu kahverengi olarak duruyor. çok sevdim mi emin değilim açıkçası. evet güzel bir renk ama öyle sürmek için can atıyorum durumum da yok henüz. aramızdaki ilişkiyi zamana bırakıyorum kendisiyle... (gizlinot: :P )

  15 aralık 2015 14:22