girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (356)
  • medya (20)

356. Bende hiçbir ürünü yoktu ve düşük kalite kozmetik markası fikrim yeni yeni değişiyordu. Bazını alayım diyordum. Ama aşağıdaki yorumlarım okuduktan sonra bir hayvansever olarak kendisini asla para harcanmayacak markalar listeme itinayla ekliyorum.

10 ekim 10:45

355. İnce, uzun, minik şişedeki express dry serisi ojelerini rossmann’da 8,25’e görünce önce yanlış etiket herhalde diye düşündüm ama ne yazık ki gerçekten o ojelerin 8 küsür lira edeceğini düşünüyorlarmış. İce chic serisi 8.75, mat ojeleri 10.50 ve holografik ojeleri 25.60 ?!

sadece oje fiyatları dikkatimi çekti çünkü benim gözümde hala oje markasıdır kendisi.

10 ekim 00:37

354. *Türk filmi aksanıyla* bir zamanlar ojeleri dandik ama gururlu minik bir kozmetik markası vardı... şimdi müthiş makyaj malzemeleri satıyoruz, hıh. Neyse, memnun kalmadığım ürünü yok gerçekten kendini fena aştı her şey 5 yıldız falan oldu.

10 ekim 00:29


353. Sokak kopeginin ustune su dokulme olayini bilmiyordum;kan beynime sicradi.artik almam!neden bir tane ornek markamiz yok bizim? Elbette o calisanin adiligi bu yapilan ama arkasinda neden duruyorsunuz golden rose markasi olarak?ha insana ha hayvana,hatta hayvana yapilan bence en acisi..dilsiz canlilara el uzatan hicbir markayi almayalim,lutfen..

9 ekim 07:24 9 ekim 07:24

352. Yerli malı yurdun malı diyoruz ama son zamlarda kendisi de ithal firmalardan aşağı kalır bir zam yapmamıştır. 12-13 liraya sattığı kalem rujları bugün watsons kataloğunda 25 liraya gördüm. Kendi internet sitelerinde de baktığımda herşeye zam yapmışlar. Ham maddelerini yurt dışından temin ediyor olabilirler ama ithal firmalar ayarında bir zam yapacak kadar o maddeler pahalanmamıştır. Bu durumu fırsatçılık olarak görüyorum. Başka bir açıklaması yok.

9 eylül 01:28

351. ciddiyetsiz bir müşteri ilişkileri yönetimi olan firmadır.

şöyle ki, dün (gbkz: golden rose mineral terracota pudra)'yı incelemek için internet sitelerine girdim. her türk kozmetik firmasında olduğu gibi, tabiki içerik listesi yer almıyordu bilgi sayfasında. tam o sırada ekranın sağ alt köşesinde "nasıl yardımcı olabiliriz?" tarzında bir girizgahla canlı yardım penceresi belirdi. ben de bu ürünün içerik listesi bilgisini istedim kendilerinden. e-mail adresimi verirsem hemen iletebileceklerini söylediler bunun üzerine. ancak aradan 24 saatten fazla zaman geçmiş olmasına rağmen ne gelen var ne giden! yani basit bir içerik listesini dahi, müşteriye o yönde bilgi vermelerine rağmen gönderemediler.

online satış yapan bu tür firmaların(gizlinot: özellikle yerli firmalar) içerik listelerini sitelerinde yayınlamamalarına deli oluyorum. yani içinde paraben mi vardır, alerjen bir madde mi vardır, cildime sürmek istemeyeceğim başka bir madde mi vardır bilemeden bir şeyi satın almak mümkün değil benim için. kendileri de bu içerikleri yazmayınca, ya böyle sormak zorunda kalıyorum ya da bir sürü zamanı internette içerik bilgisi arayarak geçiriyorum. çoğunlukla da ulaşmak çok zor oluyor. o yüzden genelde vazgeçiyorum o ürünü almaktan bulamazsam bu bilgiyi.

biliyorum ki golden rose avrupa'da da satış yapan ve yasal gerekliliklerden dolayı ürün dosyaları olan bir firma. o ürün dosyalarındaki içerikleri de internet sitelerine koymak zor değil. sonuçta formülasyon değil bunlar, altı üstü sıralı bir içerik listesi! bir fark yaratıp, müşteriye şeffaf olmak adına bunu yapmak yerine, istediğinizde bile size içerik bilgisini iletmemeleri tam anlamıyla amatör bir davranış!

15 ağustos 13:27

350. ekonomik çöküşümüze, ülkenin bugünkü durumuna sürüklenişine neden olan 16 yıllık iktidarın destekçisi olan kozmetik firmasıdır. yandaş firmadır.

12 ağustos 17:42 12 ağustos 17:44


349. Küçük boydaki ürünlerini çok seviyorum. Hep markalar neden daha küçük ürünler çıkarmıyor diye düşünürdüm. Ben seyahat boy bir maskarayı bile 6 ayda bitiremiyorum çünkü fazla kullanmıyorum. Ayrıca küçük olmaları hem çok sevimli hem de ürünleri bitirmek ve de taze taze kullanıyor gibi hissetmek çok güzel. Yeni çıkan maskaralarını da henüz görmedim ama şimdiden ilgimi çekti. Ülkemizde seyahat boy makyaj malzemelerinin fazla olmadığını düşünürsek bu işe el atması çok güzel olmuş. Bir de keşke bu miniklerin fiyatları biraz daha uygun olsa.

8 ağustos 19:20

348. Seyahat boy minik maskaralar çıkarmış. 3 çeşidi var. Fırçaları ayrı ayrı dizayn edilmiş. Hepsi siyah renk. Fiyat 8.5 tl idi sanırım. A101de kocaman maskaraları 11 liraya satılırken bu boy minik maskaraya bu fiyay fazla olmuş ama kotlardaki küçük cebe sığacak kadar minik olduğu için alınabilir.

7 ağustos 12:22

347. Catwalk rimeli, terracota pudrası, allıkları çok güzel olan markadır. yalnızca far konusunda hem yapı hem de renk seçeneği olarak gelişmesini diliyorum. hala kırmızı tonları üretmiyor olması garip geliyor bana.

16 temmuz 00:34