yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (602)
  • medya (5)

  1. her mağazada olduğu gibi şube şube değişen çalışanlardır tabi ki. izmirde özellikle kıbrıs şehitlerindeki ve agora avm deki mağazaya ne zaman girsem yanımda bitip önce 'yardımcı olabilir miyim?' deyip 'hayır kendim halledebilirim,teşekkürler ' dediğimde de sürekli gözleriyle beni kontrol etmeseler ben de daha çok sevebilirim. incelemeden neyi nasıl alabilirim hiç düşünmüyorlar,kendimi hemen alıp çıkmak zorunda ve hatta kaçmak zorunda hissediyorum.o yüzden kıbrıs şehitlerinin girişindeki sevinç pastanesinin yan sokağındaki çok daha tercih edilesi,çalışanları güleryüzlü ve insanı boğmuyorlar

  24 ağustos 2014 11:32

  2. Geçen gün reyonda şampuan ararken ''benim içerik bilgim var'' ben yardımcı olayım diyerek içinde sls olan şampuan önermesiyle beni oldukça şaşırtmıştır.

  24 ağustos 2014 11:51

  3. Konya gratis elemanlarını çok seviyorum.

  Müdürü özlem hanım ve çalışanlarından fatma hanım gerçekten çok şeker ve yardımcılar.

  Onun dışında diğer elemanlarda iyiler, hoşlar lakin özel alaka göstermiyorlar.

  Tabi bana özel alaka gösterme lüksleri yok ama ben genelde bir ürün sorduğumda "yok" deniyorsa "rica etsem depoya bakabilir misiniz?" dediğimde beni kırmayıp bakan ve az önce yok olan ürünü bir nevi yaratarak bana getiren görevlileri seviyorum.

  :D

  24 ağustos 2014 13:44


  4. Anneler günü indiriminde sabahın köründe gidip voyage palet sordum yok ama bugün gelecek dedi, öğleden sonra sordum hala gelmedi dedi. 2. Gün mağazayı ben açtım hala yok dedi. Bi ara benden uzaklaşınca şu çekmecede ne varmış bi bakayım dedim anaaaa 8-10 tane voyage. Aldım bir tanesini başka bir şeyler daha aldım. Başımda bitti ya işte yasakta orayı açamazsınızda. Ben de sizi müdürünüze şikayet etcem kim için ayırıyorsunuz bunları deyince yok işte benim de haberim yoktu, gelmiş demek ki falan. Özetle neyin kafasını yaşadıklarını bir türlü çözemediğim satıcıdır. Bu arada gratis watsons diye ayırmam. Ikisininde çalışanlarına mesafeliyimdir

  24 ağustos 2014 22:17

  5. Benim karşılaştıklarım -ki çok fazlasıyla karşılaştım- hep iyi ve yardımsever olan çalışanlardır. Watsons'ta en azından bazı şubelerinde marka temsilcileri sizi yakın takibe alabiliyor. Israrla "ne aramıştınız ? " diyen biri rimmel , deborah vs standında yakalıyor beni. Gratis'te bu sorunu yaşamıyorum her şeye rahat rahat bakabiliyorum. Evet çalışanlar çok bilgili değil ama ben zaten yönlendirmeyle ürün almadığım için çok takılmıyorum buna.

  24 ağustos 2014 22:49

  6. Gratis mağaza zincirine yakışmayan elemanlardır. Çoğu sorduğum ürünü bilmez. Daha önce aldım dediğimde "bizim öyle bi ürünümüz yok" der. Kaç müşteriye ben gösterdim ürünü. Ya adam gibi eğitsinler çalışanları ya da adam gibi dükkanla alakası olan eleman alsınlar.

  24 ağustos 2014 22:54

  7. Bazıları bilgisiyle yeterli gelir ve sorduğunuz ürünü bizzat gidip depoda ararken bazıları bilgisizliğiyle insanın ağzını bir karış açık bırakır. Velhasıl bir genelleme yapamadım! Olay yine bireyde bitti.

  24 ağustos 2014 23:29 ed.28 ağustos 2014 00:23


  8. bugün basit bir fırça takımını bana iki katına satmış kişilerdir.daha dün başka bir şubede ne kadar da iyiler,yardımcılar derken nazar değdirdim.fırça takımının asılı olduğu yerdeki etikette 4.50 yazıyordu.her nasılsa kasada bu 8.90 a dönüştü.akabinde aslında 4.50 lira olan günlük ped indirimle 3.50 a düşmüş olmasına rağmen kasada sadece bir lira tuttu.bu neyin kafası acaba?aslında burda benim hatam yok ama o an nedense geri dönmeye üşendim.belki de ben yanlış yerden aldım dedim.şimdi düşününce o fırça takımının yanlış yerde asılı duruyor oluşu da onların hatası değil mi?neyse çıkacağı varmış.hayırlısı olsun...

  25 ağustos 2014 17:08

  9. Bir şey sorunca hemen yardımcı olmaya çalışıyorlar, çok yardım sever davranıyorlar ama genellikle hiçbir soruma yardımcı olamıyorlar. yine de habire peşimde dolaşmadıkları için Gratis çalışanlarını seviyorum.

  25 ağustos 2014 17:27

  10. indirimin ilk gününde erken saatte gitmeme rağmen bitmeyen ürünü bitmiş gibi gösteren çalışanları var evet, hiç çekinmeden alttan çekmeceyi şakkadanak açıverin alın istediğinizi valla.

  25 ağustos 2014 19:54