sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (120)
 • medya (9)

1. Demet özdemir , özge gürel gibi kişilerin makyajlarını yapan dizi makyajlarında emeği geçen bir hanım. Kendisi hakkında çok bir bilgim olmamakla birlikte yaptığı makyajları çok elegant buluyorum. Vepa grup distribütörlüğünde (bkz: makyaj trendi ) ile çalışıyor. Özellikle son yüklediği makyaj efsane olmuş ya. Saygılar hamiyet abla (link: https://youtu.be/ZI9QV1yTtwI makyaj için) Yeni videolarını dört gözle bekliyorum. Bir profesyonelin ince işçiliğini izlemek bana ayrı bir zevk veriyor.

27 eylül 2015 19:40 27 eylül 2015 19:58

2. bence bu kadın türkiye'deki makyaj artistlerinin zirvesine oturur bir de benim favorim olan Lisa Eldridge'le güzelce kapışır. kesinlikle çok kaliteli yaptığı makyajlar. aslında oyuncu olup da yoldan çevirdiği insanların suratına ne kadar kalitesiz ürün varsa sağlam olmayan makyaj temel bilgisiyle makyaj yapanların övüldüğünü gördüm bu sözlükte. biraz da bu kadının videolarını izleyin allasen. mac'in makyaj artistlerinin bile aslında bizler kadar bilgiye sahip olmayıp sosyal medya ve bloggerlar aracılığıyla ne kadar şişirildiğini gördükçe sinirlerim zıplıyordu. kadın mükemmel makyaj yapıyor gerçekten, yaptığı 60'lar makyajından tutun, Elçin Sangu'yla paylaştığı videoya kadar her işini çok beğendim. belli ki bakış açısı ve bilgi birikimi olarak kendini geliştirmiş ve de orda burda popüler olma uğruna ucuzlaşmamış birisi. mesleğinin hakkını veren herkese saygım sonsuz gerçekten. kaldı ki videolarındaki müzikler, coverlar muhteşem, belki de profesyonel ekipten yardım alıyordur bilemem ama benim için sonuç önemli ve gerçekten muhteşem.

edit: hayır neden beğenmediniz? katılmıyor olabilirsiniz, girdi yazın ben de sizin görüşünüzü öğreneyim, daha iyi bildiğinizi varsa paylaşın öğreneyim. yok illa 'beenmedim'.

2 aralık 2015 18:25 2 aralık 2015 18:33

3. diksiyonu yüzünden videolarına tahammül edemediğim ancak işim gereği zamanında tüm videolarını tek tek izlediğim makyaj sanatçısı. abla gözünü seveyim "ile" bağlacının sonuna -n ekleme. fırçaylan, ürünlen, highlightlan, allıklan...

2 aralık 2015 18:39

4. kendisinin youtube kanalını yeni keşfettim. elçin sangu ya da makyaj yapmış kanalında. gerçekten harika makyajlar yapıyor. çok çok beğendim.

5 aralık 2015 17:54

5. feziyi ve alpi severim ama hamiyet akpınar hepsini pataklar. keşke fırsatım olsa da gelin makyajımı yapabilse. videolarını izliyorum böyle az az ürün alıp pıt pıt bişiler yapıyo ve sanki sihirli el değimiş gibi adım adım nasıl güzel bir makyaj oluyor o öyle ya bayılıyorum

10 şubat 2016 09:54

6. hani ressam bob paletteki renkleri olabildiğince güzel harmanlayıp şahane manzara resimleri yaratır ya her şey tam dersin ama resim bitmemiştir hala ufak dokunuşlarla mest eder. bendeki hamiyet akpınar tanımı da bu.

üstelik youtube'daki tüm yorumlara olabildiğince cevap verme durumu bir başka konumlandırdı kendisini.

üstteki yorumda gelin makyajı olayına değinilmiş, ben de çok isterdim kahve tonlarıyla hafif bir makyaj, evlenmeden makyaj hayali kurdum ya..

son olarak bilal'e anlatır gibi anlatsa da her türlü dinlerim.

12 şubat 2016 00:32

7. gayet basit ve uygulanabilir makyajlar yapan makeup artist. bazen youtube' da bir video izliyorum bir tane şeyi üst üste sürüyorlar. diyorum hayatta yapamam. bunlar öyle değil minimum ürünle yapılıyor.

bir de (link: https://m.youtube.com/watch?v=FNER8tP9_Do şunu ) izleyince dedim ki sinem kobal ne zamandan beri şeyma subaşı' na bu kadar benziyor.

16 şubat 2016 22:52

8. Çok profesyonel bir makeup artistidir.Genellikle Nars ürünlerini kullanıyor.Videolarindan birseyler kapmaya çalisirim.Kiralık Aşk Defne'ye yaptığı bir makyajdan esinlenip kendime uyarlamisliğim vardir.Göz makyajı yaparken kamera yakın dursa diye,istek alıyor son makyajlarinda dikkate alınmış ki daha yakın plan çekiliyor.Bir de,sorunlu cilt makyajı videosunda merak ettiğim soruyu hemen ve nezaketle yanitlamasindan mutlu olmuşumdur.

4 mart 2016 11:44

9. Sihirli ellere sahip olduğunu düşündüğüm makyaj artisti.

Mesela çok az ürün kullanıyor, sanki hiçbir fark olmayacakmış gibi düşünüyorsunuz izlerken ama öyle muhteşem sonuçlar çıkıyor ki...

Bir de acayip sempatik bir kadına benziyor.

4 mart 2016 12:21

10. çok başarılı buluyorum özellikle de ten makyajında. katman katman görünmeden çok sağlıklı, doğal makyajlar yapıyor ve makyaj bittiğinde vay be cidden güzel olmuş diyorum her seferinde. hiç bir makyajında abartı gereksiz ışıltı, sim görmedim henüz.

4 mart 2016 20:55