yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. (link: http://1.bp.blogspot.com/-4R-oJNv44Vw/UAp1GV8FazI/AAAAAAAAARk/UFvKSfUs5ng/s1600/2012-06-28+18.25.37.jpg whitening face wash ) olarak geçen yüz yıkama jelini gratis'ten aldım ve çok memnun kaldım. hassas ve karma cildimde ne bir reaksiyona ne de yağlanmaya sebep oldu. daha önce la roche'un lipikar syndet ürününü yüz için kullanıyordum ancak son zamanlarda temizlemesi yetersiz geliyordu, bu ürün temizlik hissi de verdi. şimdilik bitince alacağım yüz yıkama jeli olarak listemde.

  9 ekim 2014 22:45

  2. sanırım yüz temizleme konusunda benden on puanı alacak ürün. sanırım diyorum çünkü daha bir kez kullandım (gizlinot: swh) cildim hassas olduğu için içeriği doğal bir ürün kullanmak istiyordum, bunun içeriğine bir baktım ki doğal, bitkili mitkili. ilk kullanımımdaki izlenimlerim, yüzümü temizlediği ve ferahlık verdiği yönünde oldu.

  bir iki ay sonra tekrar editlerim belki bu entryi.

  25 mart 2016 18:21 ed.11 mayıs 2016 17:20

  3. iki aydır falan kullanıyorum, artık hakkında yazabilecek kadar deneyim sahibi oldum.

  ben bu temizleme jelini yazın göz makyajımı, yüzümü falan temizlemeye üşendiğim için almıştım, hem de içeriği temiz gözüküyordu. parabensiz, silikonsuz falan. böyle baktım bitkiler bişeyler olunca aa dedim süper fiyatı da uygun (gizlinot: alalı epey olduğu için hiç hatırlamıyorum ama 15 liradan fazla değil )

  bir de cilt beyazlatma vaadi var, zaten yanılmıyorsam dubai menşeeli bir marka himalaya herbals. oradaki insanların cilt beyazlatmak için paralar saçtığını duyduğumdan bu vaadi de yadırgamadım. ama yerine de getiriyor diyebilirim açıkçası, beyaz tenli olmama rağmen yüzümü bunla yıkadığımda rengim daha da açılmış hatta sabah uyandığımızdaki gibi lekeleri görünmez bir hale geliyordu. tabi bu kalıcı bir değişim değil

  ha annemde böyle bir etkisi pek olmadı ama, kendisi buğday tenli, onun da cilt tonunu eşitledi ama rengini beyazlatmadı

  cilt temizleme konusunda da yeterli buldum ben, biliyorum bu bir makyaj temizleme jeli değil ama ben o şekilde kullandım. kalıntı bırakmadan tüm makyajımı temizledi, eyeliner falan dahil. cildim karmaya dönük normal yapıda. herhangi bir gerginlik kuruluk yaşamadım. verdiği temizlik hissi ve hafif kokusuyla ben baya sevdim bu jeli, bir de iki aydır kullanıyorum her akşam daha yarılanmadı bile.

  son olarak kendimce yaptığım deneyimsi şeyin sonucunu paylaşayım, kullandığım peelingi kendi evimde unutmuşum. şuan annemlerle yaşıyorum ve halihazırla kullandığım peeling varken yenisine para vermek de istemedim. (bkz: içimizdeki fakir ) ve bu jeli peeling yaptım. şöyle oldu, avucuma aldım yeterli miktarda jeli içine de bir silme tatlı kaşığı kadar toz şeker döküp karıştırdım. bununla peeling yaptım, sonuçtan da baya memnun kaldım. halihazırda bilinen bir yöntem mi bilmiyorum ama sevdiğiniz yüz temizleme jellerinize bu şekilde de bir şans verebilirsiniz bence

  eyyorlamam bu kadar :d

  26 temmuz 2016 22:01

  4. Beyaz tenli biri olarak amacım daha beyazlamaktan ziyade lekelerimin renginin açılmasıydı.

  Keşke almasaydım!

  Kullandığım süre boyunca bu ürüne çok şans verdim.15 kere kullanmışımdır.karma bir cildim var.Belki hormonal değişiklikten böyledir dedim ama hayır her daim sivilceye sebebiyet verdi.Alnımda ve çenemde kocaman,ağrılı,acılı sivilcelere sebep oldu.

  Ayrıca yüz yıkama jeli diyor.Ama bu ürün losyon kıvamında birşey.yüzümü bu ürünle temizledikten sonra o fresh etkiyi hissetmedim ne de bir beyazlık etkisi ne de lekelerde geçme.Benim aldığımda mı sorun var bilmiyorum süslüler ama araştırma yaptığımda benimle aynı dertten muzdarip kişiler olduğunu da gördüm.

  Çenemdeki iki tane acılı,iltihaplı sivilceyle hala!!! uğraşıyorum.

  Norma/kuru ciltli olanlarda sonuç ne olur bilmem ama ben asla memnun kalmadım.Bir daha asla almam

  20 ocak 2017 09:34

  5. Beyazlatma vaadi olan yüz temizleme jeli. Adı jel olsa da bence daha kremsi yapıda ve çok da iyi temizliyor gibi gelmedi bana(gizlinot: Belki de köpürmediği için bana öyle gelmiştir) Yüzümü yıkadıktan sonra özellikle burun-yanak bölgemde gerginlik hissi yaratıyor ve bolca nemlendirme ihtiyacı duyuyorum.

  Bu fiyatta bir üründen tabi ki cildimi komple beyazlatmasını beklemiyordum ama belki lekelerimi biraz açar diye alıp denemek istedim. Gayet düzenli bir şekilde kullandım, kullandıktan sonra geçici bir aydınlık veriyor ama uzun vadede sivilce izlerime hiçbir etkisi olmadı. Burnumun üstündeki çilimsi lekeler biraz açıldı sanki ama kış mevsiminde olmamızdan dolayı olabilir diye düşünüyorum. Biraz ara verip yazın tekrar kullanıp test etmeyi düşünüyorum, o zaman aklıma gelirse editlerim.

  31 ocak 2018 13:22

  6. Yazın rastgele almıştım ve tatile giderken bunu da götürdüm. Yazın cildimde kurutma yapmadı ama kışın biraz kuruttu diyebilirim. Beyazlatma etkisinden ziyade yüzünüzü aydınlatıp renk eşitliyor. Cidden köpürmeme sorunu var ama yumuşak bir yüz temizleme fırçasıyla gayet güzel temizliyor. Uygun fiyatlı olması, doğal içerikli olması açısından bir şans verilebilir. Bir de yazın amele yanığı olan kollarımı da bununla yıkadım, öyle bir vaov etkisi olmadı ama toparlamamda yardımcı oldu diye düşünüyorum. Bir de kokusu çok güzel.

  7 mayıs 2018 13:24

  7. bu ürünü ben de kullandım ve memnun kalmadım, normalde yağlı yiyecekler tükettiğimde sadece alın bölgemde sivilcelenme görünür, bu ürünle birlikte tüm yüzümün çeşitli bölgelerinde sivilcelenme oldu, pek önerilesi bir ürün değil ne yazık ki

  17 ağustos 2018 14:25

  8. zaten mevcutta beyaz olan tenimdeki lekelerimin acılması için yaklaşık 2 aydır denediğim ancak memnun kalıp kalmamak arasında gidip geldiğim üründür.Bazen cok iyi his bırakmasına rağmen bazen de -muhtemelen kremsi yapısından ötürü- cildimi tam temizlemediğini düşünüyorum.Aynı zamanda aynı serinin peeling scrun'ını da indirime girdiği için almıştım,o ürün için memnun kaldığımı söyleyebilirim ama yüz temizleme jeli olarak bir daha satın almam

  6 şubat 11:44