sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • oylar (7)
 • medya (1)

1. gratislerde bulabileceğiniz himalaya markasının köpük formda temizleme ürünü. içerisinde paraben ve sls olmadığını yazmışlar fakat arka içeriğini okuduğunuzda sls olmasa da türevi içeriklerin bulunduğunu göreceksiniz. o yüzden temiz içerikli olduğunu düşünmüyorum.

üzerinde karma ve yağlı ciltler için yazıyor fakat karma ciltleri biraz kurutan yağlı ciltlerin seveceği bir ürün. temizleme hissi çok güzel makyaj kalıntılarını güzel temizliyor yıkadıktan sonra yüzde biraz germe yapıyor. o yüzden hemen nemlendirici kullanıyorum sonrasında.

kokusu ve görüntüsü bulaşık deterjanına benziyor. yeşil renkli pompalı tüpte oldukça bereketli bir ürün. kullan kullan bitmiyor. son zamanlarda limonlu olan mavi renklisi de çıkmış. gratislerde indirim dönemi on tl gibi bir fiyatı var.

(gizlinot: ukte) (gizlinot: snakey)

13 mayıs 2017 16:03

2. geçtiğimiz anneler günü indiriminden 11 liraya almıştım. rengi ve şişesi çok cezbedici, baktıkça içimi açıyor o yeşil.

cildim karmaya dönük normal. çok sevdim. iyi temizliyor, arkasından nemlendirici kullanmasam bile ekstra yağlandırmıyor, sanki yüzümü sadece suyla yıkamışım gibi bir his böyle gerginlik falan sıfır ama aynı zamanda da tertemiz. parfümlü ürünlerden rahatsız olan biri olarak kokusu ne yoğun ne de çok hafif diyebilirim. kötü değil ama o canlı yeşille bağdaştıramadığım bir koku. 1 pompa tüm yüze yetiyor baya yoğun bir köpük çıkıyor şişeden. makyaj temizlenicekse belki 2 pompa. başka bir köpük temizleyici aklımı çelmezse kesinlikle alırım tekrar.

23 haziran 2017 21:04

3. Benim cildim burun hariç kurudur ama bende hiç sorun olmadı ve cildimi aşırı arınmış temizlenmiş hissediyordun rengini de dengeledi sanki.

4 temmuz 2017 12:51

4. himalaya herbals markasının sevemediğim tek ürünü olabilir. parfümlü ürünlerle bir sıkıntım olmadığı halde kokusu beni çok rahatsız etti. çok keskin bir kokusu var. ayrıca pompası da üçüncü kullanımdan sonra bozuldu kullanılamaz hale geldi. benim için çöp oldu diyebilirim.

19 ocak 2018 01:57

5. Ciltteki yağı kazımadan temizleyen, günlük temizleyici olarak güzel bir ürün. Ben köpük kıvamındaki ürünleri çok sevdiğim için bunu aldım bunun bir de jeli var. Oldukça bereketli ürün aylardır kullandım yarısına anca gelmişim. İndirimde 10 lira gibi bir fiyata aldım. Verdiği temizlik hissi çok güzel eğer cildinizi yormayan maskeler gibi değil de daha hafif temizleyen günlük bir ürüne bakıyorsanız bunu alabilirsiniz günlük 2 pompa kadarı işinize yarayacaktır.

4 şubat 2018 03:30

6. Niyeyse çok merak etmiş almıştım bunu, yüzümü yıkarken ay ne güzel tertemiz hissettiriyormuş diye sevindim, öyle gıcır.. Sonra her zamanki gibi misel suyla üstünden geçtim ki sürpriz, sürdüğüm bronzer far hepsi pamukta..direk suyla yıkasaydım daha çok çıkarırdı..niye böyle oldu köpük, niye kandırdın

17 şubat 2018 22:29

7. Kullan kullan bitmeyen ve temizlik hissiyatını bana yeterince veren, fiyat-performans açısından değerlendirildiğinde çok başarılı olan temizleme köpüğü. Pratik, pıt pıt sürüyorum yıkıyorum miiis. Kokusu deterjan kokusuna benziyor ama çok da rahatsız olmadım ben, bu tarz ürünler parfüm tarzı ağır kokulu olmasın da ne kokarsa koksun. Yağlı ciltli olmama rağmen bir miktar gerdi yüzümü ama nemlendirici ne güne duruyor, değil mi?

Mutluyuz.

7 mart 2018 21:39

2

8. birkaç ay önce gratis indiriminden aldığım, boşu boşuna kenarda durmaya mahkum yüz köpüğü. yüzüm yağlı, alnımda küçük sivilceler var diye hafif bir köpük arıyordum, dikkatimi çekti aldım, düzenli kullandım kullanmaz olaydım. Sivilcelerde artışa sebep oldu bende.

Kullanılan ilk anda o temizlik hissini vermesi ile beraber yüzü parlatacak derecede gerip kurutuyor. yağlı yüze ferahlık veriyor ama keşke sivilceleri de arttırmasaydı.

24 nisan 2018 22:42

9. çok sevdiğim cilt temizleme köpüğüm. genel olarak himalaya herbals markasının hiçbir ürünü beni hayal kırıklığına uğratmadı, hepsi fiyat performans açısından çok başarılı bana göre. köpük temizleyici denilince insan bir düşünmüyor değil

''peh köpük mü, nasıl temizleyecek ki o yüzümü?''

amma velakin düşündüğümüz gibi değil, gayet güzel derinlemesine temizliyor. o fiyata bence çok başarılı.

2 mayıs 2018 10:47

10. Aylar önce gratis indiriminden merak ettiğim için almıştım, bir süre kullandım, bana cildi temizlemiyor hissi veriyordu, ben de elimde olan başka bir ürünle devam ettim, o sıralar yüzümde alerjik bir sivilce problemi olduğu için her şeyi kullanmaya çekiniyordum açıkçası. Baktım ki bu himalaya kullanmadığım halde eksiliyor şaşırıyorum, erkek kardeşim kullanmaya başlamış. Yağlı bir cildi var diyebilirim, o çok seviyor. Bir kutuyu bitirdi ikincisini aldım, ama ben aradığımı bulamadım maalesef.

12 mayıs 2018 12:03