yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (12)
  • medya (0)

  1. sapı bambudan, kılları iç giyimde de kullanılan yumuşak tutumlu naylon-6 dan yapılmış, isveçli diş fırçası markasıdır. sürdürülebilirliğini bambu gibi bir bitkiyi kullanarak ve minimum zararda üretim yapmaya çalışarak sağladıkları ve konforlu bir fırça tasarladıkları için bravo diyorum. hej då.

  28 aralık 2016 14:33

  2. pazarlama taktiklerine düşüyor muyum emin değilim ama çevre konusunda oldukça duyarlı ve samimi anlatıma sahip olduğunu düşündüğüm firma. ben şahsen ikna oldum.

  bpa içermiyor diyerek de gözümden kalpler çıkarttı.

  28 aralık 2016 16:15

  3. tamamen geri dönüştürülebilir olması ve sosyal sorumluluk kapsamında yaptığı çalışma sebepleri ile alıp hiç memnun olmadığım diş fırçası. diş macununu emiyor gibi, köpürmesini falan engelliyor. diş aralarını da iyi temizlemiyor.

  17 mayıs 2017 17:09


  4. fiyatı biraz fazla ama güven veriyor. doğal yaşamaya çalışan, ciddi derecede çevreci bir arkadaşım hep bu fırçadan kullanırdı. bugün gördüm aldım, bakalım hakikaten kolay kuruyor mu sağlıklı mı, göreceğiz.

  22 mayıs 2017 13:31

  5. Diş fırçamı buldum! Vegan olması ve doğada çözünebilir olması nedeniyle kullandığım minnoş fırçam.'' Tüm ürünleri doğada çözünür bambu sapa sahiptir. Buna ek olarak, ürün paketleri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir. "Mükemmelliği el yapımı olmasından" Doğada çözünür fırça sapı Fırça sapları, yapısı itibariyle kaymaz yüzeyli %100 doğada çözünür bambudan üretilmektedir. Yumuşak Fırça Kılları BPA İçermez tüm ürünleri BPA (Bisfenol A) içermediği kanıtlanmış fırça kıllarına sahiptir. Fırça kılları doğada en hızlı yok olan naylon6 materyalinden mamul olup normal atık kanalları vasıtasıyla işlenebilmektedir.''

  (link: https://www.instagram.com/p/Bgba2IkAMdq/?taken-by=gizzzgizem bknz)

  17 mart 2018 12:03 20 mart 2018 16:07

  5

  6. vegan ve doğa dostu bir diş fırçası. pembe rengini 6 aydan biraz fazladır kullanıyorum. eskisini atıp yenisini alacağım. sanırım aynısından tekrar aldığım tek diş fırçası bu. kılları yumuşak, zaman içinde deforme asla olmuyor. beyaz, pembe, sarı, mavi, siyah renkli kıllardan birini seçebiliyorsunuz. sap kısmı ise bambudan yapılma, bu sebeple de %100 geri dönüşüme uygun. Bu açıdan düşününce her kullanışımda beni mutlu ediyor. ayrıca çocuklara özel boyutta da fırçaları var. bu 6 ay içerisinde edindiğim tek olumsuz izlenim ise şuydu; sapı bambu olduğu için, eğer fırçayı nemli bir yere koyarsanız ve ya fırçalığınızın dibinde birikmiş nem/su vs varsa fırça bunu emiyor ve sap kısmının dibi ıslanıp rengi değişebiliyor. ama bunun herhangi hijyenik bir sorun oluşturduğunu sanmıyorum. sadece aklınızda bulunsun istedim.

  19 mayıs 2018 23:59

  7. Hepsiburada.com'da indirimdeydi ilgililere duyurulur. (gizlinot: 14.47 tl)

  22 mayıs 2018 01:12


  8. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. ergonomik olarak bence çok başarılı. hafif . dişleri de tahriş etmiyor. çok memnunum. belki on tane de hediye olarak almışımdır. annemlere, yeğenlerime, arkadaşlarıma...sosyal sorumluluk projesini yürütmeleri ve doğa dostu olmaları bence mükemmel.

  aynı görüşlerimi diş macunları için sunamayacağım. beğenmedim. doğal bir firmaya da pek uymadı bence diye düşünüyorum. bir tane beyaz bir tane de siyah macunları var. iki kez kullandım ve öylece duruyor evde.

  özetle diş fırçası olarak benim için vazgeçilmezler.

  22 mayıs 2018 09:59

  5

  9. 2-3 senedir diş fırçalarını kullanıyorum. İnanılmaz memnunum, herkese tavsiye ederim. Fiyatını yüksek bulanlara trendyolda vs bambum markasının butiği var ve onun da bambu diş fırçası var; onu öneririm. Birazcık daha ucuz. Ancak kalitesi bunun gibi midir bilemem çünkü bu marka direkt diş üzerine çalışıyor bambum ise her türlü bambu ürün üzerine. Neyse, muadilleri vardır elbet.

  Ancak bilin ki, yani muhtemelen; böyle yüksek fiyatlı olmasının sebebi bu bağış muhabbeti. Yine de en önemli olan şey bunu kullandıkça yok pilli diş fırçasıymış yok şu teknoloji bu teknoloji yalan. Plastik / silikon sapın yarattığı etkinin diş fırçalama performansınızda aslında ne kadar gereksiz ne kadar doğallık dışı olduğunu hissediyorsunuz bunu kullandıkça. Ben şu an şahsen bir daha başka diş fırçası kullanmak istemem. Eşime de bunu alıştırdım. O hafif his çok güzel ve aslında diş fırçalamadaki asıl olayın "sizde bittiğini" anlıyorsunuz. Fırçalama süresi, hızı ve nereleri fırçaladığınız önemli hangi fırça olursa olsun.

  Ben yurtdışında yaşıyorum ve türkiyeye her gittiğimde bu fırçadan depolayıp getiriyorum. Burada fiyatı çok daha yüksek ve yetişkin yumuşak tipi burada satılmıyor.

  Uzun sözün kısası: diş temizliği önemli, her gün kullandığınız bir ürüne bu para verilir, pişman olmazsınız ben diyeyim.

  23 mayıs 2018 16:05

  10. sanırım sonsuza dek sürekli almaya devam edeceğim bir diş fırçası markası. ambalajı dâhil tamamen plastiksiz olması, vegan sertifikası, sosyal sorumluluk yönü... tek eksiği ithal bir ürün olduğu için karbon ayak izinin yüksek olması diyebilirim.

  8 haziran 2018 10:50