yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Iceri girmek icin bekleme salonunda bir saat beklemeniz gerekiyor.beklemek cok sacma ama acaba ne var bu kadar beklicek diye de merak ediyosun.evet guzel yer, elit mekan ama o kadar yogun olmasina , o kadar beklemelere degdigini dusunmuyorum.

  Bi de cok fazla lubnanli,iranli vs turistler mevcut.

  Ayrica unluler de takiliyomus sıkca.

  3 aralık 2015 23:41

  2. Asil amaci nargiledir ama milletin check in yapmak icin gittigi mekandir.

  4 aralık 2015 02:07

  3. neden ısrarla pucca diye okuyorum ben bu illeti be !

  4 aralık 2015 02:17


  4. Milletin görgüsüzce 'huqqa' tabelası altında fotoğraf çekip instagrama attığı mekan. Gösteriş yeri bir nevi. Tatlıları ve yemekleri çok güzel o ayrı

  4 aralık 2015 04:41

  5. Kuruçeşme huqqa için konuşacağım dekorasyon ve manzara çok güzel. Boğaz ayaklarınızın altında. İçecek ve nargile sunumları da çok hoş. Ancak mekandaki çoğunluğun hem muhafazakar hem de görgüsüz olmasından ötürü içim sıkılmıştı. Fiyatlar ise ortalama üstü. Bir arkadaşın hatrı için gitmiştim bir daha gider miyim hiç sanmıyorum. Burada kasıntı tiplerle oturacağıma bebek starbucks'a gider rahat rahat sohbetimi ederim manzaramı izlerim.

  2 ağustos 2016 16:41

  6. Ben buranın kahvaltısına bayılıyorum. Ama sanırım mekan değişince fiyatlarda oynuyor. (gizlinot: istanbuldaki ankaradakine goöre biraz daha pahalı) Bir de akşamları arkadaşlarla oturup bir şeyler içmek için ideal hele de yazın. Kısacası seviyorum ben

  3 ekim 2016 18:12

  7. 8 yıl önce terk-i diyar ettiğim için memlekete (bkz: ankara) senede bir iki defa tatilden tatile gidiyorum, o arada mekanlar, jargon her bir şey değişmiş oluyor, trendy eş dost "2008 türkçesiyle konuşma rica ederim" filan diyorlar (benim zamanımda barzo diye bir kelime böyle yaygın kullanılmıyordu mesela). neyse, bir gidiyorum kızılay-batıkent hattındaki gariban metro eskişehir yoluna kadar uzanmış oluyor, sudan çıkmış balığa dönüyorum.

  işte bu mekan da memleketin kaçırdığım trendlerinden galiba. neymiş ne değilmiş diye okurken bile içim sıkıldı, elitizmin doruklarında snowboard yapmak gibi gelecek kulağa ama bu ve büyük abisi the market muhtemelen "müslüman noel kutlamaz" diye höyküren tiplerin cepleri üç kuruş para görse koşa koşa gideceği yerler. batılı eğlence anlayışına karşı olup bir taraftan da için için imrenmek, böyle alkolsüz mojitolarla, yatlara servislerle filan garip bir doğu batı sentezi (iktidardan nasıl kodaman tiplerle hoş beş halinde olduklarını da tahmin edebiliyoruz sanırım). (link: http://www.hurriyet.com.tr/su-an-alkol-yok-ama-gelecekte-ne-olur-bilemem-24454967 gönlü alkol satmaya elvermiyormuş) ama şartlar değişirse (gizlinot: rüzgar başka yerden eserse )de düşünebilirmiş, ne kadar dokunaklı.

  uzun lafın kısası ayık kafayla çekilecek bir yer gibi görünmüyor ama onu da satmıyorlarmış, üzdü :(

  13 ocak 2017 01:52 13 ocak 2017 14:29


  8. o muhteşem nargilesine 90 tl vermeden önce gidiyordum evet ayrıca konuyla ilgili berkcan güvenin gereksiz yanlama şarkısında dediği gibi huqqanın nargilesiiiğ nedensee fa-arklıı??? (bkz:https://www.youtube.com/watch?v=zZ-rBZOwdh4 )

  13 ocak 2017 12:17 13 ocak 2017 12:18

  9. bir kere iftar yemeği için gitmiştik kuruçeşmedeki yerine. yemekler güzelmiydi derseniz hayır. ilginç isimli bir çorba geldi önce. tatsız tutsuz bişeydi. sonra ordövr geldi eh işte seviyesinde. sonra da mantar soslu tatsız bir et. fiyat yüksek olduğundan beklenti fazla oluyor belki ondan beğenmedik bilemiyorum(gizlinot: yanlış hatırlamıyorsam kişi başı 90 tl idi ). ama benim için en önemli özelliği hesabı ödedikten sonra garsonun bahşiş vermemiz için gözümüzün içine bakarak beklemesiydi. baya bi bekledi. vereceğimiz varsa da kaçtı yani. başımı salladım "ne" der gibi. sonra gözlerini kaydıra kaydıra öfleye pöfleye gitti. bence bir mekanın kalitesini sandıkları gibi sadece fiyat politikası değil personelinin gözünün tokluğu da belirler. hepsi şık ve eğitimli olduğu belli insanlardı ama bahşiş konusunda çok avam bi davranış sergilerdi kanımca.

  Muhafazkar mı derseniz bence hayır. daha çok Muhafazakar olduğunu iddia eden insanların gittiği muhafazakar olmayan bir mekan. Daha doğrusu normal bir mekan. bir mekandan alkolü çıkartıp 4 kişinin yanyana zor namaz kılabileceği kadar küçük bir mescit yapmakla muhafazakar olmuyor bir mekan bence. lüks, şaşaa ve fiyatların muhafazakarlıkla olan ters orantısına girmiyorum bile. bir daha gider miyim? zor. hakkında çok şey duyduğum, baya bi yazılmış çizilmiş bir mekan olduğundan mekan merakıma karşı koyamayıp bir teftişte bulundum. yoksa fiyatları da benim orta sınıf gelirli dünyam ve "el insaf" felsefeme göre çok fazla.

  13 ocak 2017 13:05 13 ocak 2017 13:07

  10. (bkz: muhafazakar playboy vs. muhafazakar femme fatale)

  (bkz: bring it on bitch)

  15 ocak 2017 15:52