yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (4)

  1. Yurtdışında £8.99 satış fiyatı ile piyasaya çıkmış far paleti. Dışı Mor ve kahverengi, bana milkanın ambalajını hatırlattı niyeyse. İçinde de Morlar ağırlıklı olmak üzere kırmızı pembe kahverengi mat ve ışıltılı birçok tonda renkler mevcut. Beni baya heyecanlandırdı görsel ekliyorum

  ilgili medya:
  2
  20 haziran 2018 22:43 20 haziran 2018 22:45

  2. Uzun zamandan sonra ilk defa bir drugstore far paleti beni heyecanlandırdı.

  Violet tonlarını çok beğendim, onun dışındaki renkler de her far paletinde az çok bulunan kullanışlı renkler. Ülkemize gelirse bir şans vermek isterim

  21 haziran 2018 00:21

  4

  3. Bence içinde alışılmışın dışında renkler barındırıyor.Ben bazı renklerini desert duska benzettim,mor aşığı olan beni şimdiden cezbetti 🤩

  12 temmuz 2018 23:09


  4. Piyasaya uzun zaman hakim olan bakır-kızıl- toprak tonlarından sonra bu palet yeni bir soluk oldu sanki. İndirime düşmesini bekleyip alacağım çünkü moru çok severim. Yorumlardan okuduğum kadarıyla fiyat performans ürünü çok tozutma yapmayan güzel bir paletmiş merak içindeyim.

  13 temmuz 2018 03:39

  5. Renklerin güzelliğinden bahsetmeye gerek yok aşşşırı güzel renkleri var pigmentasyonu gayet iyi mat turuncu tonlarındaki farlar günlük olarak da kullanılabilir ve fiyatına değdiğini düşünüyorum (gizlinot: %30 + %10 indirimle 45₺)

  ilgili medya:
  1
  30 ekim 2018 18:00

  6. Çok fazla far paleti deneyimim olmamakla beraber ( wet n wild rose in the air/comfort zone ve sleek mattes ) kullandığım en kaliteli hissettiren far paleti. Farlar oldukça pigmentli, palet içinde pigmenti yetersiz diyebileceğim bir tane mor ve bir bordo hariç başka far yok. Bunun yanında renkler oldukça güncel. İçinde hem pembe hem kızıl hem mor tonları bulundurması bence büyük bir artı. Tozutma var fakat wet n wild'la kıyaslanırsa yok denecek kadar az. Palette en sevdiğim renkler üst sıradaki geçiş rengi olan turuncu, en alt sıradaki pembe ve kırmızı. Kısacası bayılarak kullanıyorum. İndirimde 50 tl bence fiyatına değiyor.

  30 ekim 2018 18:20

  4

  7. geçen indirimde 50 liraya aldığım palet. muadil olarak sleek'in vintage romance'i gösteriliyordu. ben de o da olduğu için birebir karşılaştırma yaptım. 2 rengi filan anca tutuyor öyle diyeyim. vintage romance pembeye, bu mora eğilimli bir palet. ikisi de şahane paletler bence. metalik farları terayağı gibi. canlı renkler ve doğal renkler bir arada.

  10 kasım 2018 20:53


  3

  8. altına kapatıcı baz uyguladığım halde 2 3 saat sonra siliniyor. renkler çok güzel fakat sedefli renkler kalitesiz ve kalıcı değil. Çok severek almıştım ama hayalkırıklığına uğradım. kalıcılık ve dağılma çok kötü. Çok fazla palet deneyimim olduğu için artık kolay kolay palet beğenemiyorum. başlangıç için çok iyi ama drugstore paletlerden artık tatmin olmuyorsanız hiç almayın.

  17 ocak 2019 21:09 17 ocak 2019 21:12

  5

  9. tanım: 11 mat ve 7 sedefli olmak üzere 18 fardan oluşan, farlarının içeriği pek temiz olmayan ve kahverengi, mor ve kızılın bir kaç tonundan oluşan renk hikayesi bakımından anastasia beverly hills norvina far paleti muadili ve fazlası sayılabilecek far paletidir.

  mor delisi bir insan olarak watsons boykotu nedeniyle ilk çıktığından bu yana paleti satın almanın alternatif yollarını arıyordum ve nihayet geçtiğimiz hafta gardrops üzerinden temiz kullanılmış bir ikinci el paleti 40 tl gibi bir fiyata satın aldım. paletin watsonstaki indirimsiz fiyatı 70 indirimli fiyatı 50 küsur lira imiş. bu bilgi ışığında f/p değerlendirmemi yaparsam abh alacaklar için indirimsiz fiyatı bile çok iyi ancak drugstore paletler arasında genel olarak indirimli fiyatına değer, indirimsiz fiyatıyla mor-mürdüm far delisi değilseniz ortalama denebilecek bir palet olduğunu düşünüyorum.

  farları kısaca değerlendirmem gerekirse:

  prevail: wnw brulee farın neredeyse birebir muadili mat kemik rengi.

  past time: mat taupe diyebileceğimiz soğuk alt tonlu kahve.

  levity: maybelline on and on bronze'a benzeyen ancak biraz daha sıcak sedefli sıcak bakır-kahve. paletteki favori farlarımdan oldu.

  conjure: mat sıcak açık sütlü kahve.

  idolize: mat sıcak biraz daha koyu bir kahverengi.

  amethyst: sedefli lila. bence paletin en güzel farı.

  vitalize: hardal rengine benzeyen mat sıcak kahverengi.

  wine:mat açık bordo, gözde biraz mora dönüyor.

  revive: sedefli gözüken ama fazla parlak olmayan koyu sedefli kahverengi.

  cultivative: sedefli pembe alt tonlu bakır-kahverengi.

  violaceous: sedefli koyu mor. paletteki diğer bir favorim.

  praise: sedefli soğuk alt tonlu koyu kahverengi-mürdüm.

  desired: soğuk alt tonlu mat mor. mat farlar içerisinde ikinci favori farım.

  vaudeville: mat sıcak tarçın-kızıl kahverengi. palet içerisindeki en favori mat farım.

  curfew: fazla sedefli olmayan koyu soğuk alt tonlu mor.

  mulberry: the balm trimony paletteki matt kumar rengi birebir muadili ama biraz daha bordoya yakın mat bordo-mürdüm.

  forsaken: canlı ama mat mor-pembe. favori mat farlarımdan biri.

  expedite: mürdüm alt tonlu koyu bordo. biraz kirli duruşlu bir mat far.

  öncelikle farlardan renk vermeyen veya karışma zorluğu olan hiçbir far yok, bu hoşuma gitti. paletlerde siyah farı kullanamayan kişilerden biri olduğum için mat siyah farın eksikliği beni rahatsız etmedi ancak genel olarak "expedite" rengi yerine mat bir siyah olsaymış palet tadından yenmez olurmuş. anastasia beverly hills palette bulunmayan kızıl renklerin varlığı da bence çok güzel, gündüzden geceye bir çok farklı makyajı yapabilmenize imkan sağlayan bir palet.

  fiyat ve renk skalası olarak en yakın drugstore muadili l'oreal berry much love palete göre ise hem far kalitesinin hem de renk hikayesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum. tüm farlar l'oreal palettekilere göre daha az tozutuyor ve daha güzel karışıyor.

  Paletle bugün yaptığım makyajı medyaya ekliyorum.

  11 mart 2019 12:10 11 mart 2019 14:03

  10. İndirimden aldığım far paletidir kendileri. Çok makyaj yapan biri değilim zaten yeni başladım. Renkleri çok hoşuma gitti, yapısı,pigmenti her şey oldukça güzel ancak cildim yağlı olduğundan dolayı benim göz kapaklarımda birikme ve dökülme yaptı diyebilirim. Ancak baz kullanarak bu sorunu halledebiliyorum. Güzel bir ürün süslüler ancak indirimden almanızı öneriyorum normal fiyatı çok pahalı ne yazık ki.

  2 ağustos 14:14