sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (9)
 • medya (4)
3

1. (yazar: nigmet) uktesiymiş. bir süredir kullandığım bir ürün fena değil, köpürmeyen bir yapısı var. içerisinde kavun özleri ve e vitamini kapsülleri olduğu yazıyor.

cilt makyajımı çıkarırken kullanıyorum kendisini özellikle cildimi hassas hissettiğim zamanlarda. yıkadıktan sonra hafif bir gerginlik ve yumuşaklık veriyor. kokusu pek hoşuma gitmedi deterjan kokusuna benzettim. bende sivilce yapmış gibi geldi ama emin de olamadım bu ara kötü besleniyorum belki de suçlu beslenmemdir.

bence bir şans verilebilir.

ilgili medya:
1
23 mart 2018 01:30

2. rossmann'daki çalışanın dediğine göre rival de loop'un clean&care jelinin aynısıymış. ben bu jelin temizlemesini, göz yakmamasını ve sabun içermesini beğeniyorum, ferah bir his bırakıyor yüzümü yıkadıktan sonra. aynı zamanda matlaştırıyor. lakin kuru cildime hiç iyi gelmiyor. yüzümü geriyor. o yüzden daha fazla kullanmaya devam edemeyeceğim gibi gözüküyor. yağlı ve karma ciltlerin seveceğini düşünüyorum.

23 mart 2018 23:53

3. Rival de Loop haline bayılmıştım. Kalktı diye üzülmüştüm şimdi isana halini deniyorum bence içerik olarak değişmemiş gibi. Üç dört gündür deniyorum hadi hayırlısı.

24 mart 2018 00:31

4. rival de loop clean&care serisinin yıkama jeli ile tıpatıp aynı olan jel. rival de loop artık üretilmediği için isana adı ile çıkıyor sanırım. cildi yumuşak bir şekilde temizlemesi güzel, bende herhangi bir gerginlik ya da kızarıklığa sebep olmadı. içeriği temiz, vegan ve uygun fiyata(gizlinot:1-2 hafta önce 10 lira civarında aldım). şuanlık gayet memnunum kendisinden, umarım sonradan beni üzmez.

ilgili medya:
2
24 mart 2018 01:15

5. 10 liraya alınabilecek en güzel yüz yıkama jeli. Temiz içerikli, vegan olmasının yanı sıra çok güzel ferahlık hissi veriyor. Az bir miktarı bütün makyajı temizlemeye yetiyor. Her şeyden etkilenen cildimde sivilce veya kuruluk gibi sorunlara yol açmadı.

26 temmuz 2018 20:28

6. Köpürmeyen bir yüz temizleme jeli. Köpürmeyen ürünlere karşı "of bu nasıl temizleyecek ki yüzümü" tarzı bir önyargım vardı hep, fakat beraber yıktık bunu. İçeriğinde salatalık ve gingko olduğu yazıyor. 10 tl gibi bir fiyatı var, bu fiyata alınacak en güzel yüz temizleme jeli olduğunu düşünüyorum. Yoğun makyaj yapmadığım tembel günlerimde bütün yüzümü (gözlerim dahil) bu ürünle yıkıyorum, ardından gül suyuyla üzerinden geçerken tek bir makyaj kalıntısı kalmamış oluyor.

7 eylül 2018 17:39

7. Yakında bitireceğime göre bu girdiyi yazma vaktim geldi diye düşünüyorum. Karma ciltliyim, yüzümde çok sivilce yok öncelikle.

Yüz yıkama jeli arayışıma son getirmiştir kendisi. Hem makyajımı çıkardıktan sonra hem de sabah makyaja başlamadan önce kullanıyorum. Fondöten kullanmıyorum son zamanlarda, yüzümü bu jelle yıkadıktan uzun süre sonra bile yüzümde bir ağırlık varmış gibi hissetmiyorum. Gün sonuna kadar yağlanmayı da gayet güzel şekilde hâllediyor bana göre.

Makyaj çıkarma konusunda gerçekten çok güzel, en beğendiğim temizleme jeli hatta isana bu konuda. Önce çift fazlı bir makyaj temizleme suyuyla siliyorum yüzümü ve hemen ardından da jelle yıkıyorum. Tek bir makyaj kalıntısı yok. Cildimi kesinlikle kurutmadı da.

Bende sivilce oluşturmadı, kızarıklıklara neden olmadı. Cildimi çok hassas değil, hassas ciltliler için maalesef kesin bir şey diyemiyorum.

Son olarak, 10 lira mıydı neydi ben alırken. Yaklaşık 2 ay oldu herhalde alalı, güncel fiyatını bilmiyorum ne yazık ki. Benim seve seve kullanacağım bir yıkama jeli. Aklımda bir tane daha marka var, eğer ondan daha çok memnun kalmazsam muhtemelen bir daha hiç aksiyon yaşamayıp hep isana kullanırım.

10 ekim 2018 22:21

8. Sonunda aradığımı buldum dedirten yüz yıkama jelidir. Rival de loop markasına ait iken kullanmaya başlamıştım. Eğer waterproof ürünler kullamıyorsanız makyajı temizlemede tek başına yeterli olacaktır. Sadece rujumu başka ürünlerle silip kalan makyajımı bu jelle temizliyorum ve tonikle sildiğimde pamukta hiç makyaj kalıntısı olmuyor. Akneye meyilli cildimde sivilce sorununa sebep olmadı. Kışın cilt iyi nemlendirilmezse kuruluk yaratabilir. 10 liralık fiyatı ile birçok pahalı temizleme ürüne taş çıkarttığını düşünüyorum. Karma veya yağlı cilde sahip olan herkes en azından bir denemeli.

11 ekim 2018 00:06

9. 1-2 ay evvel rossmannda indirimsiz 10 tlye aldığım için fiyat performans oranının gayet ideal olduğunu söylebilirim. Kokusu bebek şampuanları gibi ama kıvamı bi tık daha akışkan yapıda. İyi köpürüyor. Daha önce biodermanın sebium jelini kullanan biri olarak çok benzer geldi ki ikisinin de içerisinde gingko bilboa ekstresi var. Isananınki kesinlikle ondan çok daha iyi temizliyor ve fiyat olarak da çok daha uygun. Benim karma/yağlı cildimde yok denecek kadar az germe yapıyor. Tavsiye ederim.

11 aralık 2018 20:34

10. (gbkz: Swiss image mattifiying yüz temizleme jeli)nin muadili olduğunu düşündüğüm yüz yıkama jelidir. Fazla köpürmüyor, temiz içerikli ve vegan. Karma cildimde ekstra kuruluk ya da yağlanma yapmadı. Salatalık ve gingko bulunuyor içeriğinde, ferah bir etki bırakıyor. Uzun süre kullanmadım ancak kullandığım süre boyunca kızarıklık, gerginlik, sivilce vb. Hiçbir problem yaratmadı.

Gramajı, indirimlerde yaklaşık aynı fiyata satılan swiss image'e göre 50 ml. Daha az ancak o kadar kusur kadı kızında da olur. Swiss image'in ülkeden çekileceğini duyunca eski bir dost gibi aklıma geldi, sizlere de tavsiye edeyim istedim. Yağlı ciltli iseniz belki çok çok iyi temizlemeyebilir ancak kuru, normal ya da Karma ciltli iseniz bu ürünü Deneyiniz, denettiriniz efendim, tavsiye olunur. 

21 aralık 2018 22:42 21 aralık 2018 22:48