yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (13)
  • medya (3)

  1. rossmann'daki çalışanın dediğine göre rival de loop'un clean&care jelinin aynısıymış. ben bu jelin temizlemesini, göz yakmamasını ve sabun içermesini beğeniyorum, ferah bir his bırakıyor yüzümü yıkadıktan sonra. aynı zamanda matlaştırıyor. lakin kuru cildime hiç iyi gelmiyor. yüzümü geriyor. o yüzden daha fazla kullanmaya devam edemeyeceğim gibi gözüküyor. yağlı ve karma ciltlerin seveceğini düşünüyorum.

  23 mart 2018 23:53

  2. Rival de Loop haline bayılmıştım. Kalktı diye üzülmüştüm şimdi isana halini deniyorum bence içerik olarak değişmemiş gibi. Üç dört gündür deniyorum hadi hayırlısı.

  24 mart 2018 00:31

  3. rival de loop clean&care serisinin yıkama jeli ile tıpatıp aynı olan jel. rival de loop artık üretilmediği için isana adı ile çıkıyor sanırım. cildi yumuşak bir şekilde temizlemesi güzel, bende herhangi bir gerginlik ya da kızarıklığa sebep olmadı. içeriği temiz, vegan ve uygun fiyata(gizlinot:1-2 hafta önce 10 lira civarında aldım). şuanlık gayet memnunum kendisinden, umarım sonradan beni üzmez.

  ilgili medya:
  2
  24 mart 2018 01:15


  4. 10 liraya alınabilecek en güzel yüz yıkama jeli. Temiz içerikli, vegan olmasının yanı sıra çok güzel ferahlık hissi veriyor. Az bir miktarı bütün makyajı temizlemeye yetiyor. Her şeyden etkilenen cildimde sivilce veya kuruluk gibi sorunlara yol açmadı.

  26 temmuz 2018 20:28

  5. Köpürmeyen bir yüz temizleme jeli. Köpürmeyen ürünlere karşı "of bu nasıl temizleyecek ki yüzümü" tarzı bir önyargım vardı hep, fakat beraber yıktık bunu. İçeriğinde salatalık ve gingko olduğu yazıyor. 10 tl gibi bir fiyatı var, bu fiyata alınacak en güzel yüz temizleme jeli olduğunu düşünüyorum. Yoğun makyaj yapmadığım tembel günlerimde bütün yüzümü (gözlerim dahil) bu ürünle yıkıyorum, ardından gül suyuyla üzerinden geçerken tek bir makyaj kalıntısı kalmamış oluyor.

  7 eylül 2018 17:39

  6. 1-2 ay evvel rossmannda indirimsiz 10 tlye aldığım için fiyat performans oranının gayet ideal olduğunu söylebilirim. Kokusu bebek şampuanları gibi ama kıvamı bi tık daha akışkan yapıda. İyi köpürüyor. Daha önce biodermanın sebium jelini kullanan biri olarak çok benzer geldi ki ikisinin de içerisinde gingko bilboa ekstresi var. Isananınki kesinlikle ondan çok daha iyi temizliyor ve fiyat olarak da çok daha uygun. Benim karma/yağlı cildimde yok denecek kadar az germe yapıyor. Tavsiye ederim.

  11 aralık 2018 20:34

  7. (gbkz: Swiss image mattifiying yüz temizleme jeli)nin muadili olduğunu düşündüğüm yüz yıkama jelidir. Fazla köpürmüyor, temiz içerikli ve vegan. Karma cildimde ekstra kuruluk ya da yağlanma yapmadı. Salatalık ve gingko bulunuyor içeriğinde, ferah bir etki bırakıyor. Uzun süre kullanmadım ancak kullandığım süre boyunca kızarıklık, gerginlik, sivilce vb. Hiçbir problem yaratmadı.

  Gramajı, indirimlerde yaklaşık aynı fiyata satılan swiss image'e göre 50 ml. Daha az ancak o kadar kusur kadı kızında da olur. Swiss image'in ülkeden çekileceğini duyunca eski bir dost gibi aklıma geldi, sizlere de tavsiye edeyim istedim. Yağlı ciltli iseniz belki çok çok iyi temizlemeyebilir ancak kuru, normal ya da Karma ciltli iseniz bu ürünü Deneyiniz, denettiriniz efendim, tavsiye olunur. 

  21 aralık 2018 22:42 21 aralık 2018 22:48


  8. Piyasadaki diğer yüz temizleme jellerine nazaran daha temiz içerikli diye satın almıştım ancak havalar soğuduğundan mıdır nedir cildimi inanılmaz tahriş ettiğini hissediyorum hani bu şekilde yüzüme sürmem mümkün değil baya da sevinmiştim Vegan ve fiyatı uygun diye ama olmadı bitsin diye el sabunu olarak kullanıyorum.

  21 aralık 2018 23:01

  9. Cilt bakımıma eklediğimden beri uzun zamandır sivilce çıkmayan yüzümde deri altı sivilceler çıkarmış temizleme jeli. Başka bir şeyi değiştirmedim rutinimde, bu jele bağlıyorum. Aslında temizlemesi güzeldi fakat kışın kuru olan yanaklarımı iyice kuruttu. Sivilce çıkardığı için zaten tekrar almam fakat fiyatı çok uygun. Duşta kullanıp bitiririm muhtemelen. 

  4 ocak 11:12

  10. Yazın yağlıya dönük, kışın kuruya dönük karma cildim için krem olanını satın aldım. Yapısı ve yıkadıktan sonra cildimi kurutmaması hoşuma gitti. Özellikle sabahları yüzümü bununla yıkayıp nemlendiriyorum ve cildimin daha az kuruduğunu farkettim son zamanlarda. Krem olanının içinde minik renkli partüküller var seyrek de olsa, sanıyorum meyve özleri ve e vitamini barındırıyor. Benim şu mevsimde kuruyan cildime ilaç gibi gelen uygun fiyatlı bir yüz yıkama kremi oldu. Tavsiye ederim.

  10 ocak 12:53