yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (0)
  • medya (2)

  1. 2 haftadır haftasonlari haric sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanıyorum. Üzerine nemlendiricimi sürüyorum. İnanılmaz bir nemlendirmesi yok fakat kışın yüzümde oluşan pul pul dökülmeyi yok ettiği gibi makyaj sonrası çok aydınlık, pırıl pırıl bir görüntü sağlıyor. En azından beni yolda gören arkadaşlarım "ışıldıyorsun" dediğinde yanilmadigimi anladim. zaten istediğim de birinden bunu duymaktı, demek ki memnuniyetim boşa değilmiş .d

  İndirimde 20 liraya aldım üstelik gramaji fazla. Damlalikli bir şişesi var üstten basmalı pompası ile ürün damlaliğa doluyor. Duş sonrası vücuduma dahi uyguluyorum çünkü yüze kullanmakla bitecek gibi bir ürün değil. Cildimde hiçbir iritasyon, sivilce vb. oluşturmaması ve ışıltı vermesi ile fiyat performans oranı açısından iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  12 ocak 22:35

  2. Bugün deneyimleme fırsatım oldu ve bu ürüne şuan icin bayıldım. Sivilce vb şeyler oluşmadı. Yüzüm cok kuru, bir iki saat sonra ürünler dökülme yaptığı icin fondöten üstüne kullandım. Ilk kez yüzüm pudra pudra durmadı ve parladı. O kadar mutluyum ki.

  Hem fiyati da çok uygun şans verilmeli

  14 ocak 22:29

  3. tanım: hem vegan hem de cruelty free bir alman markası olan ve sadece rossmann'larda satılan isana markasına ait; 30 ml hacminde; temiz içerikli; temel olarak nemlendirme işlevi gören ve cilde aydınlık kazandırmaya yardımcı olan; indirimli fiyatıyla 21 tl'ye satılan yüz bakım yağıdır.

  daha önce gratis'lerde satılan beaulis markasının sınırlı üretim nemlendirici yağı ile ilgili beğenilerimi ifade etmiştim. kısa bir süre kullanım sonucu elde ettiğim deneyime göre bu ürün, beaulis'in daha uygun fiyatlı ve sınırlı üretim bir seriye ait olmayan bir muadili diyebilirim. (kara kara düşünüyordum elimdeki stoklar bitince ne yapacağım diye, bu ürün arayışımı sonlandırdı resmen, aranan kan bulundu.)

  olumlu özellikleri: bu yağ, kışın kuruyup pul pul dökülen cildimi iki üç damla kadar az bir miktarıyla gayet güzel nemlendiriyor ve bu nemlendirme işlemi sırasında ciltte çok uzun süre yağlı his bırakmıyor. (yine de beaulis'e göre bir tık geç emiliyor diyebilirim.) ayrıca; makyaj öncesi nemlendirme hususunda da gayet başarılı ve tek başına bile yeterli bir ürün. özellikle kuru, mat bitirişli ya da pudralı yapıdaki fondötenlerin altına kullanıldığında ten ürünlerinin ciltle bütünleşme sürecini bozmuyor ya da ten ürünlerini ciltten kusturmuyor. yüzünüze çok hafif bir doğal ışıltı veriyor. cildi yağlandıracak şekilde ya da gündüz kullanıma engel olacak şekilde yapış yapış ya da yağlı bir his bırakmıyor. ambalajı çok şık, damlalıkla kullanımı oldukça kolay diyebilirim, hatta ben şişe tasarımını beaulis'ten bile fazla beğendim. ürünün içeriği temiz ve parfüm içermiyor. beaulis calendula oil nemlendirici yağ'a göre çok daha uygun fiyatla satılıyor ve hatta bu yağın bir iki damlası bile yeterli olduğu için halihazırda bereketli bir ürün olan beaulis'e göre bile daha bereketli bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. (beaulis'in şişesi 13,5 ml. iken indirimli satış fiyatı 22 tl idi, bu ürünün 30.ml'lik ambalajı için indirimli satış fiyatı 21 tl. bu da yaklaşık iki kat fazla fiyat/performans demek oluyor.) ürün kullandığım kısa süre boyunca cildimde herhangi bir sivilce ya da irritasyon meydana gelmedi ancak olumsuz bir gelişme olursa bu girdiyi muhakkak güncellerim.

  olumsuz özellikleri: ürünün sadece rossmann'larda satılıyor oluşunu ve genellikle stok dışı oluşunu olumsuz bir özellik olarak sayabilirim sanırım ancak deneyimlediğim kadarıyla ürünün cilde olumsuz etki edebilecek hiçbir özelliği bulunmuyor. yine de satın alma kararınızı etkilemesi bakımından; çok çok ufak sim parçaları içermesini ve belki bir de çok yağlı ciltler için kullanıma uygun bir ürün olmayışını da olumsuz özellik olarak belirtebilirim.

  sonuç olarak; beaulis calendula oil nemlendirici yağ stoklarım bittiği zaman sürekli olarak satın alabileceğim; özellikle kuru, karmaya dönük kuru ve karma ciltlere kış ayları boyunca kullanımını tavsiye edebileceğim güzel bir üründür kendileri. alınız, aldırınız derim.

  26 ocak 11:27


  4. Cildim karma. Bu ürünü nemlendirici niyetine kullanmak için burada gördüğüm iyi yorumlar üzerine satın aldım. Yüzümü güzelce yıkayıp tonikledikten sonra 3-4 damlayı elimde ısıtarak yüzüme tampon hareketlerle uyguladım. Ertesi sabah yüzümde hafif bir parlama vardı çok sevindim, ekstra yağlandırmadı diye düşündüm ama maalesef kocaman üç tane sivilce çıktı yüzümde. Denemek için ertesi akşam tekrar kullandım ama yine ucu olmayan ağrılı sivilceler çıktı. Yüzüme Kullanmayı bıraktım. Banyo sonrası kollarıma ve bacaklarıma uygulayarak bitirmeye çalışıyorum şu an.

  Kardeşimle cilt tipimiz aynı, onda da aynı şekilde sivilceye neden oldu.

  Bu nedenle karma ve yağlı ciltli süslülerin kullanımına uygun bir ürün değil bence.

  6 şubat 13:28

  5. mü-kem-mel. damlalıklı yağ ve yüz serumlarını zaten çok seviyorum. herbaderm'ün 3d hyaluronik serumu bitince buradaki yorumlara bakıp bu yağı aldım. indirimle 17 liraya geldi. nemlendirme özelliği çok iyi, normalde karma olan ama bu sene tiroid rahatsızlığımdan dolayı kuruya dönen cildimi yeterince nemlendirdi. kuruluktan cildim pul pul dökülüyor, fondöten kalıp gibi kalıyordu yüzümde. bu yağ sonrası bu sıkıntılarımdan kurtuldum. makyaj bazı olarak da çok hoş gerçekten. tatlı bi parlaklık veriyor, bu sebeple ayrıca baz kullanmama gerek kalmadı.

  yapısı herbaderm'e göre epey yoğun, yağ çünkü. ben herbaderm'in de bu şekilde olacağını düşünüp birkaç damlası yeterli gelir diye düşünmüştüm ama o hiç öyle değil. bununla 5-6 damla tüm yüzüme ve boynuma yeterken, herbaderm'de fazla miktarda uygulamam gerekmişti. kısaca hem uygun fiyatlı, hem cruelty-free, hem de vaatlerini kesinlikle yerine getiren harika bir yüz yağı. bittikçe alacağım.

  21 şubat 05:19

  6. loreal aloe vera suyu nemlendiricisi ile 3-4 damla şeklinde kullanıyorum. karma olan cildime gayet iyi geliyor. tek başına sürdüğüm zaman emilmediğini hissediyorum yağlı kalıyor. bence krem ile karıştırılarak denenebilir.

  21 mart 18:12