girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (1)

11. kuyruklu/kedi gözü tarzı eyeliner kullanmayı çok severim, o nedenle binbir türlü çeşit eyeliner denemişimdir şimdiye kadar.

en son urban decay'ın troublemaker ve ondan sonra da, hakkında birçok olumlu yorum okuduğum nyx'in epic ink lıner ürününü kullandım. ancak uzun süredir istek listemde kat von d'nin tattoo liner'i vardı. finlandiya'da ne yazık ki kat von d ürünleri satışta değil, en son ispanya'ya gittiğimde sephora'dan aldım hemen.

ilk bir iki gün kullandığımda açıkçası hayal kırıklığına uğradım. hatta sephora'ya gidip "bu üründe bir sorun mu var acaba?" diye sordum. sebebi şu: epic ink lıner oldukça siyah ve parlak bitişli ve bazen fırçadan çok fazla geliyor. özellikle göz kapağının katlanma yerlerinde dağılıyor uygulama esnasında. bu sebeple tattoo liner'i ilk uyguladığımda bana aşırı mat ve soluk gelmişti, sanki ürün kurumuş da akmıyor gibiydi.

ancak şu an, imkan varken 2-3 tane almadığım için çok pişmanım. nyx gibi fırçadan aşırı gelmediği için, özellikle ince kuyruk uygularken hiç sorun yaşamıyorsunuz. ürünü size adım adım uygulama imkanı veriyor. kesinlikle dağılma yapmıyor uygulama esnasında.

eyeliner severlerin olmazsa olmazı bu ürün.

18 mart 13:51

10. parlak bir eyelinerdır

16 şubat 00:51

9. hakkındaki övgülere dayanamayıp sephora indiriminden kahverengi rengini almıştım ancak maalesef memnun kalmadım. yapısı özellikle benim gibi jel eyeliner kullanmaya alışkın bir insan için çok sıvı. rengini tek seferde vermiyor, üzerinden birkaç kat geçmek gerekiyor. gün içerisinde de özelikle gözümün iç ve dış köşelerinden siliniyor. bu rengin formülünde mi bir sıkıntı var yoksa benim aldığım üründe mi bir sorun var anlayamadım ama bu haliyle kesinlikle fiyatını hak etmiyor. tek beğendiğim şey fırça ucu ve vakumlu kapağı oldu, ürünün hava alıp kurumaması için güzel düşünülmüş. 

16 şubat 00:50


8. tatoo liner olanı fırça, ink liner olanı gayet (gbkz: keçe) ve sapına kadar (gbkz: vegan)'dır. 

11 ocak 16:18 11 ocak 20:45

7. en favori eyeliner'im, üstüne tanımam. stila stay all day'i de kullanıyorum arada mesela, sevemedim. ne zaman stila kullansam kat von d ile üstünden geçiyorum, çünkü ucu çok ince ve inanılmaz ince kuyruk yapmanıza izin veriyor. eğer ince eyeliner seviyorsanız ve dümdüz çizgili uzaya doğru giden bi line yerine gözünüzün doğal kıvrımlarını takip ederek gelen kavisli wing'li eyeliner tercih ediyorsanız(gbkz: ben) sizin için de vazgeçilmez olacaktır, çünkü oynak plastiğimsi ucuyla çok ince manevralara izin verebilen bişey kendisi. 2. tüpümdeyim şimdi, ne zaman açtım hatırlamıyorum ama baya gidiyor kurumadan, 1-1,5 yıldır 2. tüpüm, her gün kullanıyorum nerdeyse.

7 ocak 03:41

6. konforlu ve ince uygulamaya müsait bir aplikatöre sahip olup kalıcılığını beğendiğim eyeliner. başka bir özelliği yok.

uygulaması gerçekten çok rahat, hiçbir şey sürmemiş gibi hissettiriyor. eyeliner'ın yapısı sabitlenmeyecekmiş gibi sulu ve ince, ama sabitleniyor. sürerken aynı zamanda silme ve dalgalanma özelliğine de sahip, aynı leş özellik mac liquid eyeliner'da da mevcut. istiyorlar ki 2 kat süreyim, 3 kat süreyim, hemen bitsin de gidip 100'lerce lira verip yenilerini alayım. neden?

kendi görsellerine aldanmayın, çok pigmentsiz ve soluk bir siyah ne yazık ki. 20 liraya aldığım maybelline master ink mat eyeliner bile kömür gibi siyah sevgili kat von d. tek bir farkla, maybelline gözlerimi sulandırıyorken kat von d hiçbir belirti göstermedi. içindeki sıvı bitsin de aplikatörünü drugstore dipliner'larıma batırarak kullanayım diye bekliyorum. fiyatını asla haketmiyor.

6 ocak 12:36

5. 110₺ e oha derken, bugün 129₺ olduğunu gördüğüm eyeliner, üzdü...

14 kasım 2017 23:07


4. bende kahverengi olanı var. nedense çok memnun kalmadım bu üründen. akşama kadar rengi açıldı, eyeliner ucum yok oldu falan.. siyahi ile arasında bir formülasyon farkı var mıdır ya da kullandıkları kahverengi pigmentinde bir sorun mu var bilemem ama benim hoşuma gitmedi. bitsin diye mecburen kullanıyorum.

11 ekim 2017 16:04 28 ocak 01:06

3. Keçe uçlu olmayan eyeliner.

<mini bilgi>

Keçe uçlu olunca vegan olmuyor hanimlar. 

<end of mini bilgi>

11 ekim 2017 01:44

2. Butun yaz denize girdim bu eyeliner ile ve sag olsun beni hic rezil etmedi. Gercekten kaliciligi sahane.

Uygulamasi da oldukca kolay, aplikator ucu yeterince ince ve akiskanligi orta seviyede dolayisiyla kontrollu bir sekilde uygulama yapmaya izin veriyor. Ben acali uc ay olacak yapisinda herhangi bir degisme gozlemlemedim. 

7 ağustos 2017 13:15