yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (10)

  1. "b*k gibi books reviews" (gizlinot: * işaretini kendisi koymuş, benim eklemem değil) isimli Çok tatmin edici bir içeriği olan youtuber. B*k gibi books reviews, berbat kitapların bazı pasajlarını okuyup sonra kitabı içimizin yağlarını eriten bir şekilde eleştirdiği bir seri. Özellikle huzur sokağı isimli aşırı geri kaflı kitabı eleştirdiği videoları favorim. Videoların Uzun olduklarına aldanmayın, akıcı konuştuğu için hemen bitiveriyor.

  22 mart 2019 22:57

  2. çok severek takip ettiğim youtube camiasının deli dolu kadını selin kidil sayesinde keşfettiğim bir youtuber. konuşması gerçekten çok akıcı, ve çok dobra biri. özellikle huzur sokağı kitap incelemesi adlı videosuna ek, banu berberoğlu neden bu kadar linç yiyor videosuna da aşırı güldüğümü ve yorumlarını haklı bulduğumu belirtebilirim. yeni videolarını beklemekteyim, böyle açıksözlü ve mizah yönü gelişmiş insanları izlemeyi seviyorum. (gizlinot:o tatlı saç rengi de kendisine çok yakışıyor <3)

  22 mart 2019 23:19

  3. Banu berberoğlu videosundan geliyorum.Diyorki:”Ayran diyeti,patates diyeti,zart diyeti sana kilo verdirmiyor;o verilen kilo b*kunun kilosu.” Xjdjdjsjs

  Şu andan itibaren favori youtuberim olan kişinin kanalıdır.

  23 mart 2019 19:38


  4. sözlükte başlığını görüp bütün günümü videolarını izlemekle geçirdiğim youtuber. youtube aleminin en sevdiğim kaotik draması amberlynn reid’e selam çakması bana yetti. Türkiye’deki leş içerik üretici tayfadan sonra güzel oldu vallahi. 

  27 mayıs 2019 02:54 27 mayıs 2019 04:45

  5. "b.k gibi book reviews" introsuna her seferinde güldüğüm youtuber. 

  23 haziran 2019 12:56

  6. 2013'ten kalma kapatıcıyı kullandıktan sonra videonun gerisini endişeyle izledim. n'olur at onu, n'olur...

  1 temmuz 2019 16:56

  7. Düşüncelerini beğeniyorum ve gülüyorum da ama çok boş işlerle uğraşıyor. Kim gelin evi hakkında 1 saatlik video izlemek ister? O kadar boş vaktiniz var mı gerçekten? Daha çok eğlenebileceğim videolar bulabilirim

  Edit: Bazı düşüncelerini beğeniyorum. Twitterdaki olaylardan haberim yoktu. Bu kadar hümanist ve feminist olmasın bence ya fazla gelmiş ona. Suriyeliler falan.

  2 temmuz 2019 11:01 25 temmuz 2019 19:03


  8. Makyajıyla ilgili çektiği son videoda tespitleri ile beni koparmış youtuber. Renkli pembe makyajları ve sarkastik mizahı ile bence son dönemdeki en özgüvenli youtuberlardan. Seviyoruz kendisini..

  Maria: "erkekler için makyaj yapmıyorum, zaten erkeklerin çoğu benim makyajımı palyaço makyajı olarak buluyor"..ashjajak

  2 temmuz 2019 14:18

  9. Başıma bir şey gelmeyecekse hiç hoşlanmadığım youtuberimsi. Esasında burda entry girip videolarının izlenmesini artırmak bile su an bana acı veriyor. Bu kız kanalını büyütmek için banu berberoğlu'yla ilgili video çekmişti. O videodan evvel izlenme oranları düşüktü. Sırf takipçi kasmak için feminist olduğunu söyleyeyip hemcinsini yerden yere vurdu. Ben de banu'yu sevmem. Onunla ilgili görüşlerim de entrylerimde mevcuttur. Ama sırf para kazanmak, takipçi kasmak için de bir kızla böyle alay etmem açık söyleyeyim. Bunun dışında diğer videolarını da gereksiz buluyorum. Tepeden bakmacı, her şeyi ben bilirim, iyyyyyy bu okunur mu iyyyyyy gelin evindeki gelinler nedir iyyyyy şeklinde gidiyor. Çok entelektüel havalarında ama yorumları çok sig ve basit. Açıkçası bu tip kadınları ben, feministim diyip hemcinsini acımadan harcayan ama ortamda erkek varsa ona daha iyi davranan samimiyetsiz kadinlara benzetiyorum. Genel kültürü de ortalama. Valla eksilenmeyi göze alıyorum banu ne kadar gereksizse bu da o kadar gereksiz. Lena dunham özentisi gibi duruyor.

  Edit: bu kizla ilgili olumsuz yorumlar nedense eksilere doymuyor. Ama soyleyim ben sahsen sevdigim bir insan ile ilgili olumsuz yorumlari agir hakaret icermiyorsa eksilemiyorum. Bu youtuberlara bu kadar prim vermeyin ya. Kadin butun gun evde. 1 saatlik gelin evi elestirisi videosu cekip sanki omrunde hic izlememis de takipcileri istedi diye bu varos programa bakmis havalarinda. O 1 saatlik videoda bir sistem elestirisi mi yapiyor? Sadece kadinlari elestiriyor. Onlari o hala getiren sistemi, toplumsal yapiyi, aile iliskilerini, kapitalizmi, tuketim toplumunu degil. Kusura bakmayin istediginiz kadar eksileyin. Istediginiz bos icerikler buysa izleyin valla. Gidin boyle issiz tiplere para kazandirin.

  3 temmuz 2019 01:19 3 temmuz 2019 01:50

  10. Meryemi en başından beri epey severek izliyorum, eleştiriler aslında haklı. Kendisiyle tezatlaştığı noktalar son zamanlarda ne yazık ki arttı. Bence kendisi de farkında çünkü son videosunda biraz bu konuya değindi. Her konuda okeyim ben de gelinevi videosunda, tiktok videosunda baya güldüm montajı falan komikti eğlenceliydi. Ama twitterdaki ruling olayı cidden saçma. Kadın açık açık P*K terör örgütünü savunur şekilde yazı paylaşmış ve ruling de bu olayı ortaya çıkardı. Beraberinde de twitlerinin kurgu olduğunu ortaya çıkardı. Bunda tepki göstererek küfür ederek ruling'i hedef göstermek bence çok yanlış. Meryem, buraları okuduğunu biliyorum. Seni gerçekten uzun süredir severek takip ediyorum herkeslere önerirdim. Ama bu olay umarım talihsiz bir yanlış anlaşılmadır.

  4 temmuz 2019 11:56 4 temmuz 2019 11:59