0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar ()
  • medya (2)

1. Nem verme konusunda meşhur avokadolu kremden daha başarılı buldum. Yapı olarak daha balmvari bir ürün. Oldukça yoğun. Fiyatı 135 lira olmayaydı eyiydi.

30 mart 2015 03:16 30 mart 2015 03:16

2. Yapısı oldukça hafif, nemlendirmesi iyi, kokusu güzel bir göz çevresi kremi. Resmen tester bitmesin istiyorum, ki bir kaç haftadır kullanıyorum da.

Elimde açılmayı bekleyen nuxe göz çevresi kremi olmasaydı tam boyunu alabilirdim.

Bir de kiehl's ürünlerin içerikleri hep tereddüte düşürüyor beni.

28 kasım 2015 20:28

3. evet nem konusunda avakadoyu aratmıyor. zaten sırf içeriği temiz olmadığı için avakadolu yerine bunu denemek durumunda kaldım ve sevdim. tek sorun anti aging bi ürün olması. yaşım 25 ve kırışık bakımı için henüz erken olduğunmu düşünüyorum. bu yüzden pek içime sinmiyor. sadece nem vaad eden, vaadini yerine getiren, düz, dümdüz bi göz çevresi kremi istiyorum :(

21 aralık 2015 14:07


4. bir kiehl's alışverişi ile testerını edindiğim ürün. ben bu kreme ba-yıl-dım. eye balm yazıyor testerın üstünde hakikaten balm yani. tereyağı gibi bir kıvamı var. buna karşın yağlı parlak bir his ve görüntü bırakmıyor. gün sonunda göz çevreme dokununca kremin hala orada olduğunu yani hala nem vermeye devam ettiğini farkediyorum. kapatıcıların altına da harika bir baz oluşturduğunu düşünüyorum. fiyatı biraz tuzlu bu yüzden düşündürüyor beni ama tam boyunu almayı çok isterim.

11 ocak 2016 10:26 11 ocak 2016 10:27

5. Bu kremden önce avakadoluyu kullanıyordum.Yaş 32 olunca biraz daha etkili bişey denemek istedim.Bu arada göz çevrem çok kuru.Bu krem tam anlamıyla nem bombası.Göz çevresini uzun süre nemli ve pamuk gibi yumuşak tutuyor.Emilmesi de kısa sürüyor.Üstüne rahatlıkla kapatıcı sürülüyor.Göz çevresi kuru olanların kesinlikle denemesi gereken bir ürün.Avakadoludan daha etkili,onu da belirteyim:)

11 ocak 2016 11:26

6. Yaklaşık 7-8 aydır kullandığım, ancak bitirmeye yaklaştığım, istisnasız her makyaj öncesinde göz çevreme uyguladığım, yapısı yoğun ama emilmesi müthiş derecede kolay olan göz çevresi kremi.

Bundan önce avakadolu olanını da kullanmıştım fakat o, göz çevremde cildim kuruya dönük karma olmasına rağmen yağ bezesine meyletmişti.

Bunda o sorunla karşılaşmadım.

Tek eksisi, kabın içine elimizi sokarak ürünü almak zorunda kalıyor oluşumuz.

Hijyenik değil, bence buna bir çözüm bulurlarsa bu ürünün üstüne ürün aramam der geçerim.

Fiyatı avakadolunun neredeyse 2 katı ama etkisi muazzam güzel.

30 ocak 2017 13:41

7. Favorim olan göz kremi. Verdiği ferahlatıcı hisse bayılıyorum ancak asıl bayıldığım şey gerçekten göz altlarımı toparlaması. Göz altlarım kapatıcı altında buradayım diye bağıran kuruluğa sahipken şimdi neme doymuş durumda. Yaklaşık 1 buçuk senedir kullanıyorum ve vazgeçilmezim oldu.

9 mart 2017 18:59


8. Geçen kış ara ara kullanıyordum nem patlaması yaratıyor resmen. Soğuğa karşı iyi bir koruma kalkanı diyebilirim. Bunun yüz kremi versiyonu da gayet güzel. Fiyatı diğer kiehls nemlendiricilere göre biraz fazla pahalı serum değerinde. Kiehls zaten tester konusunda sıkıntısız bir yer denemek isteyen varsa iğneyle tester delip on gün bile yetirebilir.

9 mart 2017 21:46

9. iki hafta oldu alalı,Yapısal olarak daha kıvamlı parmakla ısıtarak göz çevresine uyguluyoruz. Koyu halka görünümünü azaltmak ve göz çevresini aydınlatmak için ek olarak mineral kaynaklı aydınlatıcılar var. şimdilik gayet iyi

10 mart 2017 10:46