yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (18)
  • medya (4)
  4

  1. Korendy alışverişime tester olarak eklemiştim. Uyku maskesi gibi denediğimde nemlendirmesi ve sabah uyandığımda cildimin yağlanmamış olması baya hoşuma gitti ve 15 ml olanından sonraki siparişimde tekrar aldım. Keşke büyük boyunu alsaydım. Çok memnunum bu markanın serumlarını da denemek istiyorum.

  30 ocak 2019 14:05

  2. iki adet testerını kullandıktan sonra büyük boyunu aldığım cildi ipek gibi yapan uyku maskesi/nemlendirici. adından da belli olduğu üzere içerisinde e vitamini, niacinamide ve adonezin var. cildi beslemeyi, onarmayı ve aydınlatmayı, uzun vaadede kırışıklıkları azaltmayı vaadediyor. c vitamini serumunun etkisini arttıran bir formülasyonu var ve uzun süreli kullanımda c vitamini desteğiyle leke tedavisi yapmayı vaadediyor. nemlendirmesi çok çok başarılı, cildi gerçekten de ipek gibi yapıyor. jölemsi bir kıvamı var, spatulasıyla ürün kutudan alınıyor ve ürünün kirlenmesine engel oluyor. jölemsi olduğu için kutuyu her açtığımda pürüzsüz ve hiç kullanılmamış gibi bir görüntüyle karşılaşıyorum. testerlarıyla birlikte bir buçuk aydır düzenli olarak nemlendirici niyetine bakımımın son aşamasında içerisine 2-3 damla kuşburnu yağı damlatarak kullanıyorum. cildimi yumuşacık ve parlak, canlı yapıyor. bazen bazen akşam rutinimde bazen de sabah akşam uygulama yapıyorum fakat wishtrendin 21,5'luk c vitaminine başladığım için sabah rutinimde de aynı markanın kremini sipariş verdim. cildi asla yağlandırmıyor ve bende herhangi bir irritasyona sebep olmadı. her cilt tipinin sevebileceği türden hem maske hem nemlendirici olarak kullanılabilecek içeriği oldukça başarılı bir kore ürünü.

  11 mart 2019 16:03

  4

  3. Korendy sitesinden 15 ml’lik testerini edindiğim nemlendirici. Ürünü kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu ve 15 ml’lik kutusunu anca yarıladım desem yeridir. Çok az bir miktarı bile cildi nemlendiriyor ve eşit dağılıyor. İlk sürüldüğünde cildi yumuşacık yapıyor ama o ıslaklığı emilmeye başladığı an cildi -kurutmadan- matlaştırıyor. Fiyat performans olarak değerlendirecek olursam biraz arada kaldım desem yeridir. Öğrenci bütçemle testerını değil de orjinalini edinir miyim, şu an ki dolar kuru ve fiyatlara bakarsak sanırım hayır. Ama bereketli bir ürün olması da cezbetmiyor değil.

  24 mart 2019 01:28


  4. Haftada 2 kez yatmadan önce kullandığım durulanmayan maske. Nemlendirici ve aydınlatıcı bir etkisi var evet, bunu kullandığım gecelerin ertesi sabahında cildim daha duru görünüyor. Ancak e vitamini içeriğinin hassasiyeti arttırma ihtimali varmış. Ben bunu göz önünde bulundurmayıp cildimin hassas olduğu dönemlerde de bunu kullanma gafletine düştüm. Bu sebeple ilk sürüşte hafif bir yanma etkisi ile karşılaştığım oldu böyle dönemlerde. Cildiniz fazla hassas ve egzamaya meyilli ise temkinli olmakta fayda var. Kuruya dönük karma ve normal ciltler için uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum. Jölemsi bir kıvamı var ve az miktarı tüm yüze yetiyor. 15 ml kavanozun yarısına 1 ayda gelemedim, oldukça hesaplı bir ürün.

  9 nisan 2019 01:23

  5

  5. Haftada 3-4 kez, c vitamini kullandığım gecelerde rutinimin son aşamasında uyku maskesi olarak uyguluyorum. Kadife gibi yumuşak ve nem yüklü bir ciltle uyanıyorum. C vitamininin etkisini arttırdığı icin lekelerle ikisi güzel iş çıkarıyor. Korendy sitesinden 2 adet tester istemiştim, o kadar uzun süre kullandım ki. Inanılmaz bereketli, azıcık bir ürün bile tüm yüze yetiyor ve daha sürer sürmez o kadife his yerleşiyor yüzünüze. Yapısı beyaz bir jöle gibi, kutuyu her açtığınızda kutunun şeklini almış vaziyette duruyor. Ince karışıklıklar, lekeler üzerinde kuvvetli bir etkisi var fakat sadece ve sadece bıraktığı nemli ve yumuşak his icin bile bittikçe satın alırım.

  1 eylül 2019 00:20

  4

  6. 3 adet tester kullandıktan sonra 15 ml olan boyundan edindim. Nemlendirmesi ve aydınlatma etkisi çok güzel. Nemlendirirken yağlandırmıyor ve kuruluklara iyi geliyor. Hormonel sivilcelerimin arttığı dönemlerde kullanırsam sivilce yaptığını farkettim. Bu yüzden nemlendirici olarak kullanımı benim için uygun değil o yüzden haftada 2-3 kere sadece akşamları kullanıyorum. Çok bereketli ve hızlı emilen bir ürün.

  26 eylül 2019 10:16

  5

  7. Klairs markasının durulanmayan, nemlendirici gibi kullanılabilen uyku maskesi. jölemsi kıvamı olan değişik yapılı bir ürün. E vitamini ve niacinamide içeriyor. hafif ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. ve yoğun bir rutinde kullansam bile benim cildimde çok hızlı emiliyor. Ben normalden kuruya dönük cildimde lekeleri geçirmek için c vitaminiyle birlikte kullanmak amacıyla almıştım. Ertesi güne yağlanmamış, nemlenmiş ve aydınlık bir cilttle uyanıyorum sonuçtan çok memnunum. ard arda kullandığım günler de oldu fakat bende sivilceye yol açmadı. Fakat Verdiği nem tek başına başına bende yeterli olmadı. nemlendirici olmasa bile essence veya serumla kullanırsam nemlendirici aşamasında direk bu ürünü kullanabiliyorum ama. altındaki ürünleri de kaldırmıyor veya soymuyor. (gizlinot: kore cilt bakımında çok fazla adım olduğu için bazı ürünler altındaki ürünü soyabiliyor) bir de büyük boyu alınırsa en az bir yıl kullanılır sanırım çok bereketli bir ürün testerları bile uzun süre gidiyor. Kullanım sıklığı değişkenlik göstermeli fakat bence her cilt tipine uygun nadir ürünlerden biri. Yağlı ciltli bir arkadaşım da çok memnun kaldı. Korendy’de en azından testerına şans verilmesi gerektiğini (4-5 kere kullanıyor testerları bile) düşünüyorum, bence oldukça joker bir ürün.

  28 eylül 2019 17:45


  4

  8. Az önce ilk defa kullandım yapısını tarif etmekte zorlanıyorum muhallebiye benziyor.  Yapış yapış bir his bıraktı ama nemlendirmesi çok güzel gerçekten memnun kalacakmış gibi hissediyorum.

  Cildim normal kuru arası uzun süre kullanımdan sonra tekrar yorumlayacağım

  5 mayıs 2020 16:54

  4

  9. kıvamı diğer girdilerde de bahsedildiği gibi jölemsi ve yapışkanlı bir hissi var. ilk sürüldüğünde verdiği yapışkanımsı his rahatsız ediyor ancak yaklaşık on dakika sonra o his geçiyor. ben de bu maskeyi c vitamini serumu sonrasında kullanmak için almıştım. aldıktan sonra yaklaşık on defa kullandığım halde hızlı eriyen kıvamından dolayı hiç azalmadı bu nedenle uzun süre gidecek bereketli bir ürün. bu maskeyi sürdüğüm gecenin sabahında cildime verdiği yumuşak ve canlı etkiyi çok beğeniyorum. kesinlikle cildimde daha nemli, aydınlık bir fark yaratıyor. ayrıca ilk sürüşte yapışkanımsı bir his verdiği halde sabaha kadar ciltle tamamen bütünleşerek hiç kalıntı bırakmamış oluyor. ben de irritasyona veya sivilceye neden olmadı, aksine etkisini cildimde fark edebilir şekilde olumlu gözlemledim. özellikle cildimin çok kuruduğunu hissettiğim an direkt elimin gittiği bir gece maskesi.

  ilgili medya:
  2
  14 mayıs 2020 15:38

  3

  10. Tester olarak denediğim ancak yarım paketine bile katlanamadığım maske. Kıvamı jöle gibi ve yüzüme sürüp dağıtmaya çalıştığımda sanki sabun sürmüşüm gibi beyaz bir kıvam aldı. Kurumasında,emilmesinde bir sıkıntı görmesem de ertesi iki gün hiç sivilce çıkmayan yanaklarımda sivilceye sebep oldu ve başka yeni ürün denemediğim için bu maskeden olduğunu düşünmekteyim. Pek bir etkisini de görmedim açıkçası tabii ki bir kere kullandım ama. Nem verdiğini pek düşünmüyorum daha çok sürüldükten birkaç saat sonra yüzü kuruttuğu fikrindeyim. Hassas tene sahipseniz pek önerebileceğim bir ürün değil.

  14 mayıs 2020 15:57