yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

  1. Yeni başlayan, aşırı sevimsiz bir dizi. Karısını aldatan adamın maceralarını anlatıyor. Tür komedi. Aşırı seksist replikler, normalleştirilmeye ve sevimli gösterilmeye çalışılan aldatmalar.

  Ayrıca diziye göre hakan yılmaz’ın oynadığı karakter 36, metresini oynayan kadın 25 yaşındaymış. Kadına hafiften  bir genç kız göndermesi var sanki ama asla 25 gözükmüyor, biraz eğreti durmuş. yani 31 yaşında genç bir kadın tabii ama daha küçük gösterilmeye çalışılmış sanki. Hakan yılmaz da asla 36 durmuyor bence bariz ellisine yaklaşmış duruyor ki 48 yaşındaymış zaten. 

  13 ağustos 2018 23:50

  2. 'Kadın olsaydı da kocasını elinde tutsaydı' cümlesinden sonra kapattığım dizimsi.

  14 ağustos 2018 17:04

  3. Komedi değil korku filmi gibi bir dizi. Adam(!) eşini aldatıyor , yalanlar havada uçuşuyor ve bunlar çok sevimli gösteriliyor. Izleyicilerden de gülmelerini bekliyorlar öyle mi??? Aldatan erkek değil kadın olsaydı dizi dram olurdu. Kadın ahlaksız , namussuz olurdu. Bir an önce yayından kalkar umarım da bunu zaten normalleştirmek isteyen insanlara prim verilmemiş olur.

  15 ağustos 2018 23:55


  4. umarım bir an önce final yapar saçma sapan bi türk dizisi. çok merak ediyorum acaba oyuncular hiç utanmıyor mu böyle bi dizide oynamaya, eşine dostuna biz böyle bi dizide oynuyoruz demeye, izlettirmeye falan

  şahsen ben utanırdım

  16 ağustos 2018 12:09

  5. Aldatmayı sevimli komik göstermeyi amaçlamış ancak tamamen başarısız olup gözlemlediğim kadarıyla herkese itici gelmiş dizidir. Aldatmayı, sanki erkeğin bir ihtiyacıymış gibi son derece normal göstermek ve sebebi olarak da kadının yetersiz olduğunu öne sürmek gibi saçma bir senaryo uydurmuşlar akıllarınca. Allah bilir dizinin sonunda planladıkları şey de aldatılan kadının adam pişman olunca onu affetmesi, hiçbir şey olmamış gibi mutlu mesut yaşamaları şeklinde yazılacaktır. ‘Tanrı’ kelimesini bile sansürleyen rtük nasıl olsa cezayı yapıştırıverir, türk televizyonlarında fazla tutunamaz 5 bölümü görmeden yayından kaldırılır, unutulur gider. Oyuncular da böyle rezil bir işin içinde yer aldıkları için kafalarına vururlar. 

  16 ağustos 2018 13:56

  6. midemi bulandıran, aldatma temalı türk dizisi. Evli olduğu kadını aptal yerine koyduğunu zanneden bir erkek ve görüştüğü erkeğin evli olduğunu bildiği halde onunla evlenmeyi kafasına koyan bir metres barındırıyor. Metreslik ve bir insanı aptal yerine koymak ne zamandan beri normalleşti anlam veremiyorum. 15 dakika zor dayandım. Bu tür şeyler gerçek hayatta yaşanıyor ne yazık ki. Hayır yani başından böyle bir olay geçen kadın ya da bu duruma maruz kalan çocuklar bu diziyi görse ne hisseder diye düşündüler mi acaba hiç? Ki bu tür şeylerde en çok çocuklar etkileniyor. Gerçekten rezalet bir dizi.

  19 ağustos 2018 16:41

  7. Hakan yılmaz'ın oyunculuğunu her ne kadar sevsemde bu durum ne yazık ki dizinin fiyaskoluğunu kurtaramıyor. "Komedi" adı altında çok matah bir şeymiş gibi evli bir erkeğin kendisine çok güvenen eşini aldatması, gizli gizli başka bir kadınla mesajlaşmaları falan bana çok itici geldi. Gerçek hayatta olan şeyler tabiki fakat benim espri anlayışımdan epey uzak. Çokta tutacak bir dizi olacağınıda sanmıyorum, bir kaç bölüm sonra final yapar.

  Ayrıca diziyi izledikten sonra (bkz: Kadınların evlenmek istememe nedenleri) 'nin haklı sebeplerini bir kez daha anlamış oluyorsun.

  19 ağustos 2018 16:52 19 ağustos 2018 16:57


  8. Aklıma atılan o malum snapchat hikayesini getirmiş dizidir.

  'Boşandılar 🙈'

  19 ağustos 2018 16:54

  9. Evine, eşine, çocuğuna ömrünü ve emeğini vermiş bir kadını aldatmanın neresi komedi? Bi kadının acı çekmesi erkeğin onu aptal yerine koymasının nesi komedi tarzı? Cidden sinir bozucu bir dizi. İnsanlara aldatmak aldatılmak çok normalmiş gibi empoze etmelere devam ediliyor hepsi bu.

  19 ağustos 2018 17:04

  10. denk gelip 15 dakikasına baktığım dizi. alt mesajlar da sürekli "erkektir yapar, erkek adam yapar, bakıp çaktırmayacaksın abicim, yap ama inkar et, erkeksin sen " vs vs.. gibi şeyleri barındıran dizi. aldatan karakter kadın olsaydı imdi twitter yıkılmıştı edep edep diye. rtük anında kaldırırdı diziyi.

  ama erkektir yapar...

  19 ağustos 2018 17:29