5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar ()
  • medya (1)

32. Günlük hayatta fondöten kullanmadığım için fondöten alırken hafif yapılı olsun diye bir arayışım olmuyor. Özel günlerde kullandığım için her ihtimali düşünerek kapatıcı bir ürün almak benim için daha mantıklı olduğundan supracolor aldım. 

Bu ürünün trick noktası uyguladığınız miktar kesinlikle. Çok çok az ve yedire yedire uygulayınca çok güzel sonuç alabilirsiniz.

Bir artısı da göz altına da sürülebilmesi. Gözaltı kapatıcıları gözlerimin altını 5 yaş yaşlı gösteriyor, en övülenler bile. Ama fırçada ya da süngerde kalan supracolorı göz altıma geçtiğimde hem o görüntü olmuyor hem de kapatıcılık açısından tatmin edici oluyor. 

Ayrıca fotoğraflarda çok güzel çıkıyor cilt kesinlikle. 

Eksi yönü ise yağlı bir yapısının olmadı. Bir süre sonra parlama yapabilir, vıcık vıcık olabilir. Yanınızda pudra bulundurmanız ya da arada bir süngerle cildinize pıt pıt yaparak fondöteni yedirmeniz gerekebilir.

Ürün evladiyelik ama kullanım süresi var sonuçta. O süreyi göz önünde bulundurarak satın alınmalı. 

30 eylül 12:42

31. Başka bir girdimde de yazmıştım , yüzümde sivilcelerim lekelerim ve kızarıklık problemim olduğunu ve kapatıcılığı yüksek fondötenler tercih ettiğimi. Bu ürünü de o amaçla aldım. Evet sivilceleri silikleştiriyor kızarıklık lekeler asla belli olmuyor ama günlük kullanım için ağır olduğunu düşünüyorum , bir de bir süre sonra surattan dağılıyor gibi bir hissiyat veriyor. Özel günlerde rahatlıkla kullanılır ancak günlük kullanım için fazla ağır.

28 eylül 19:07

30. Aldığım günden beri çok kalın gelen ve sanki oksitlenmeye de meyilli olan fondöten, anlaşamadık kendisiyle; sürdükten sonra da oynuyor olması ve transfer olması çok rahatsız edici.

28 eylül 08:50 28 eylül 11:28


29. Kuru ciltli olmama rağmen cildime bir türlü oturmayan, cildimin resmen kustuğu bir fondoten. Porselen makyaj adı altında bolca uyguluyorlar ama yok bence inceltilip sürülmeli cilde. Yada ben işinin ehli bir kuaföre rastgelmedim. Ciltteki kusurları çok iyi kapatır ama her cilt tipine uygun bir fondoten olduğunu düşünmüyorum.  

27 eylül 23:46

28. Günlük kullanım için uygun olmadığını düşünüyorum, düzenli kullanılsa cilde çok zarar verirmiş gibi geliyor. Kapatıcılığı aşırı fazla, gözenekleri tamamen kapatıyor. Özel günlerde yoğun makyaj yapacaksanız çok kullanışlı ama günlük kullanıma asla uygun değil.

27 eylül 22:26

27. kapatıcılık konusunda üzerine bir ürün daha yoktur. çillerimi, lekelerimi tek hamlede porselene çeviriyor. ancak, benim cildimi çok yağlandırıp kusmalara sebep oluyor. hala çeşitli pudralarla destekleyip barışmanın yollarını arıyorum. çöpe gidemeyecek kadar iyi bir kapatıcı. bir de benim elimdeki ürün 55 ml olanı, yıllardır kullanıyorum bitirmeye yaklaşamadım bile.

tek tavsiyem yağlı ciltliler satın almadan önce denemeli sonra bir gününü geçirip öyle karar vermeli.

17 haziran 19:50 17 haziran 19:55

26. Kalıcılığı, dokusu, kapatıcılığı ve suruşuyla bence harika bir ürün. Annem de ben de kullanıyoruz. Annem ağır fondöten sevdiğinden günlük olarak kullanıyor ve çok memnun. Herhangi bir kızarıklık vb. sorunla karşılaşmadı. Ben ise sadece özel günlerde kullanıyorum. Cildim çok çok hassas olmasına rağmen ben de şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşmadım :). Fakat şunu belirtmeliyim ki fondöteni seçerken çok çok dikkatli olun. Zira ben ilk aldığımda mağazadaki ışıklardan dolayı sanırım yanlış ton almışım... 

9 haziran 23:10


25. aktif sivilceleri ve lekeleri çok güzel kapatıyor ama gel gelelim sürdükten 15-20 dk sonra parlıyor hatta vıcık vıcık oluyor.yağlı ciltlerin sevecegini düşünmüyorum.

11 mayıs 02:56

24. Pişmanlık pişmanlık pişmanlık! Nasıl yağlı bir yapısı varsa, kuru, karmaya dönük bir cildim olmasına ve tüm yüzümü sonrasında sabitlememe rağmen yüzüme vazelin sürmüş gibi bir his veriyor bana. parıl parıl parlak fakat dinç bir parlaklık değil yağlı cilt simülasyonu gibi bir şey. Ayrıca ne kadar uygularsam uygulayayım en ufak sivilce veya lekemi kapatmıyor bile. Sadece renk eşitsizliklerini gidermek suretiyle bir kusursuzluk sağlamaya çalışıyor.

10 mayıs 18:41

5

23. Kapatıcılığına ve kalıcılığına asla lafım olmamakla birlikte günlük kullanamadığım ürün oldu kendisi. Bu ürüne alışıp vazgeçememekten çok korktuğum için aylarca aklımda tutup dayanamayıp aldım. Gerçekten cildi kusursuz gösteriyor, saatlerce uyguladığım şekilde kalıyor. 

Gelgelelim, yüzüme badana yapmışım hissi uyandırıyor. Günlük olarak yalnızca renkli bir güneş kremi ya da bb krem kullanıyorum, belki bu yüzden bir türlü kalın dokusuna alışamadım. 

Bu ürünü uyguladığım günün sonunda makyajımı çıkarırken tabiri caizse yüzümü çitiliyorum, çıkmıyormuş gibi geliyor. Gün içinde de suratıma maske geçirmişim gibi geliyor. 

Benim adıma yalnızca özel günlerde kullanılacak bir ürün oldu, sanırım ömrü billah bitmeyecek.

10 mayıs 15:26