sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (0)

1. İnsanların belli başlı kusurları hakkında bilgi vermek-edinmek için açtıkları başlıkları ego tamini için kullanmaktır. Genelde "bende yok- oley- şükürler olsun sahip değilim- ay böyle şey mi varmış" şeklinde cümlelerle vuku bulur. Anlamsızdır. Boşuna entry kalabalığıdır.

6 temmuz 2015 01:06

2. çok gereksizdir. sahip olmadığın kusur hakkında bende yok deyip gitmek saçmalıktır. o başlıklar altında çare arayan kişiler için bir kusurun sende olup olmaması en son önemli şey. ayrıca çok antipatik oluyorsunuz.

6 temmuz 2015 18:03

3. Ben artık bunu yapanların troll ya da görgüsüz olduğunu düşünüyorum. İnsanlar burda dertlerini paylaşıp çözüm bulmaya çalışıyorlar. Dalga geçer gibi bir üslupla bende yok çok şükür demek hiç hoş değil. İnsanın kendini övmesi kadar itici bir şey yok. bırakın sizi etrafınızdaki insanlar övsün takdir etsin.

6 temmuz 2015 18:27 ed.6 temmuz 2015 18:37

4. firestone yazarımıza kesinlikle katılıyorum.geçen gün vücut ölçüleri başlığı altında yazdım(87-60-93) diye ve başka hiçbir şey yazmıyordu kendimi övmek/yermek için değil sadece yazmak istemiştim ki zaten mükemmel ölçüm olduğunu düşünmüyorum.Neyse konu ölçü değil ama o kadar çok eksilendi ki en sonunda gereksiz duracağına sileyim dedim.Aynı şey boy,beyaz ten vs.için de geçerli.Ego tutkunu insanlardan ben de hoşlanmam ama diğerlerine bu kadar düşmanca tavır sergilemeyi de doğru bulmuyorum.

6 temmuz 2015 22:35

5. Sahip olduğum tatmin. Bayılırım egoma.

6 temmuz 2015 22:40

6. (bkz: kadın kadının kurdudur)

7 temmuz 2015 00:20

7. Yorumdaki kibiri, kendini methetmeyi hissettiğim anda eksiliyorum. (gizlinot: kişisel girdinin içeriğinden çok amaca puan veriyorum ) Burası hava atma yeri değil kimsenin seni görmediği yerde istediğini söylersin tabii ohhh bol keseden at : "selülitim yok, süt gibiyim, gözenek mi o ne, boyum 1.75 kilom 52 evet kum saati gibiyim, kusur mu sahip değilim ki ne bileyim ... " Eee amaç ? Öyleysen bile bu şekilde dile geçirince eline ne geçiyor. Sadece itici görünüyorsun. Şaka maka uslup önemli. Bir şeyi söylemek var söylemek var yani. İlgi açı, gerçekten beğenilmeyen ve çirkin olan kişilerin kendini bu şekilde lanse ettiğini düşünüyorum. Yazık.

7 temmuz 2015 01:45

8. Fazla abartılan durum. Yani nick bazında konuşursak on cümlesinden sekizi kendini övmek olan yazarlar var evet, onlar için bu ego tatmini olayında söylenenler geçerli, sözlüğü sadece kendini övmek için kullanıyorlar. Ama onun dışında "normal" bir yazar boyum uzun dedi diye eksilemiyorum. Yani sivilceye çözüm aranan başlıkta benim sivilcem yok demek evet abesle iştigal, benim bahsettiğim bu değil. Ama girdinin içeriğinde kendinden memnun olma durumu sezilince hunharca eksileniyor, sürekli kendini övme nasıl rahatsız bir davranışsa birini saçı sarı diye ya da gamze başlığına kendisinde olduğunu söyleyip durumu anlattığı girdiyi eksilemek te rahatsızlık.

Nasıl ki burası kendini övme yeri değilse, birilerini beyaz tenli diye, ya da sarı saçı diye eksilemek te normal değil. Kendini övmeyi nasıl aşağılık kompleksi olarak algılıyorsanız, kendinden memnun olan insanlardan rahatsızlık duymak ta aşağılık kompleksidir.

7 temmuz 2015 09:15

9. biraz vicdan sahibi olmak biraz empati kurmak.. ama en başta kadın olmak; naif, düşünceli, anlayışlı... kimileri yaşadıkları ızdırabı dindirmek ya da kabul görmek adına basıp geçiyor bunca şeyin üzerinden. kimileri belki cidden oyun oynamak istiyor yarası derinlere. kimileri belki bilmeden yapıyor. her koşulda tespit edilebilir . lakin kötü niyetinin altını çizerek bunu yapanların acınası hallerde olduğunu söylemek yersiz olmasa gerek.

biz küçükken bile yere düşene gülmemeyi öğrettiler, tutup elinden kaldırmak adına çabalamak varken. can yakmayın arkadaşlar, can' ı gönülden yoldaş olmayı, en azından anlamayı deneyin.

7 temmuz 2015 10:14

10. pics or it didn't happen deyip uzaklaşmak gerekiyor efendim olay yerinden. süslülerin boyu-ölçüleri şeklindeki başlıkları pas geçiyorum, okumuyorum bile ahahhah. bir yazarın 1.70 boyunda, 90-60-90 ölçülerinde olup, 38.5 numara ayakkabı giymesi bana bir şey ifade etmiyor çünkü sokakta görsem tanımam. o yüzden keep calm and say sen palavere bırak.

7 temmuz 2015 11:32 7 temmuz 2015 12:45

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar