yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (15)
  • medya (1)
  5

  1. Normal şartlar altında mat bitişli ya da saten yapılı rujları sevmememe rağmen geç bulduğum ama artık bırakmayacağım l'oreal ruj serisidir. Parlak bitişli ve yumuşak yapılı olan rujların nude tonlu olanlarını daha çok tercih ediyorum. Örtücülükleri yeterli ve parlak bitişe rağmen kalıcı. Uygun tonlu bir dudak kalemi ile kalciliğini arttırmak mümkün ve aynı şekilde rujun ve dudağın rengi ile uyumlu farklı tonlarda kalemler ile ruj rengi ile de oynama imkanını sağlıyor.

  Ben 656 - 642 ve 643 numaralı renklerini kullanıyorum.

  656 Beige in the city dudağımla tam uyum sağlıyor. Yaz/kış tam bir sür çık ruju oldu.

  642 #mlbb bir tık pembelik içeriyor. Altına uygulanan kalem ile kolayca dudağa verdiği pembeliği ayarlayabiliyorum.

  643 Hot İrl kahve/nude tonlu. Kışın sürüp yaymayı yazın da bronzlaştığımda doğrudan uygulamayı tercih ediyorum. Bronzlaşan tenim için güzel bir ton yakalıyor.

  Blow your glow ve topless renkleri de yazlık ruj arayan ya da parlak bitişli ruj sevenler için güzel alternatifler. Mor/kırmızı/turuncu vb. renklerine ise henüz cesaret edemedim :)

  22 mayıs 2019 12:35 22 mayıs 2019 12:37

  2. Kırmızı rengi çok sevdiğim için her markanın yeni çıkardığı kırmızıları deniyorum :) sarı saçlı biri olarak kırmızının tonu çok önemli bu yüzden color riche shine ruj 352 numarasına aşık oldum dudaklarımı daha dolgun gösterdiğini bile düşünüyorum zaman geçtikten sonra dudağımda kuruluk yapmaması nemlendirme özelliğinin devam etmesi sayesinde sürekli alacağım favori rujum oldu :)

  24 mayıs 2019 09:39

  3. Loreal'in hem renk çeşitleri hem de sürüm kolaylığı açısından beğendiğim yeni ruj serisi. mat rujların uygulama zorluğundan bıkanların denemesi gereken bir seri..

  27 mayıs 2019 08:42


  3

  4. 80 tane saten nude rujum yokmuşçasına dayanamadım gidip aldım indirimde diye.

  Bendeki rengi coconut plump.

  Yazın kullanabilecek en doğal ton. Özellikle yok gibi makyajların kahramanı olur bence. Yumuşacık sürümü var. Rengi de benim dudaklarımın aynısı. Bu yuzden +10 puan

  İndirimsiz asla almam tabi. 65₺ etmez ama 30 liraya alınabilecek en güzel parlak rujlardan bence. Yani ben çantamda lip balm niyetine bile sürerim bunu.

  29 haziran 2019 20:49

  5. ıslak yapılı ve parlak bitişli kremsi şahane ruj serisi. 642 mlbb rengini severek kullanıyorum. ıslak ve parlak rujlarda nude renkler tercih ettiğim için bu rengini seçtim. kırmızılar pembeler bu yapıdaki rujlarda riskli olabiliyor. yapısını dior addict stellar shine serisindeki rujlara benzettim. aynı ıslak görüntüyüde veriyorlar. aldığım renk hem günlük çok kurtarıcı aynasız bile sürebiliyorum hemde gece makyajlarında smokylere iyi eşlik ediyor. ıslak, glossy yapı sevenler kesinlikle bir şans vermeli.

  17 temmuz 2019 23:40 28 temmuz 2019 23:15

  6. öncelikle belirteyim; ruj gurusu değilim. mat rujlar benim ince; ama madem kalın değilim o zaman pütürlü, kuru olayım da kendimi önplana çıkarayım havalarındaki dudaklarımda çizgi çizgi, katman katman duruyor. belki de ben beceremiyorum bilmiyorum.

  bu rujun 643 numaralı hot irl rengi var bende. ruj epey kahverengi duruyor fakat dudakta rengi hiç de o kadar belirgin değil, çok opak değil yani. az sürdüğüm için sanki renkli lip gloss sürmüşüm gibi hissediyorum ben. parlak bitişli (öyle mi deniyor saten mi diyoruz yoksa?) kremsi bir yapıda.

  ben sevdim. 643 bana gitmedi, nude bir tonum olsa daha iyiymiş; ama hiç de fena değil. indirimdeyken alınabilir, şans verilebilir.

  benim gibi ruj insanı olmayan, her ruju yalap şalap sürenler için uygun.

  ayrıca (bkz: l'oreal color riche ruj) böyle de bir başlık var. hangisine yazacağımı şaşırdım; ama hem (gbkz: l'oreal color riche) diye ayrı bir ruj serisinin olması hem de benim kullandığım rujun adı (gbkz: l'oreal color riche shine) olduğu için bu başlığa yazmayı uygun gördüm.

  ilginç olan bu diğer başlığa shine olan rujun yorumlarının girilmesi.

  insan gerçekten hayret ediyor.

  29 temmuz 2019 21:53 29 temmuz 2019 21:58

  4

  7. renkleri çok güzel. dudak kremi kadar yumuşatırken aynı anda parlak ve güzel bir doku kazandırıyor. ayrıca dolgunlaştırıcı etkiyi sağlamak için eklenmiş mentol içeriğini de çok sevdim.

  21 ekim 2019 14:43


  8. dudak balmı sürüyormuşsunuz hissi veriyor. yumuşak, hafif mentollü hem tek başına hem de rujların üstüne sürebileceğiniz yapıdalar. Sürdükten sonra hafif karıncalanıyor. kokusu bana hoş geldi size uygun rengini bulduğunuzda bakmadan bile sürebileceğiniz rujlar olduğunu düşünüyorum.

  22 ocak 2020 12:35

  9. Yapısı inanılmaz güzel olan ruj serisi. Yapış yapış olmadan, muazzam bir parlaklık ve nem veriyor. 642 rengi çok güzel bir nude. İndirimlerde kaçırılmamalı.

  29 mayıs 2020 00:55

  5

  10. İndirimde görüp 658 topless rengini aldım, çok güzel nude bir rengi var, yapısı lip gloss gibi dudağı nemlendiriyor ve renk veriyor, içinde çok ince simler var ama belli olmuyor, çok sıcakta bırakmayın eriyebiliyor.

  22 eylül 2020 18:25