yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (20)
  • medya (1)
  4

  1. les chocolats serisinden sonra çıkan les macarons serisinde 7 renk bulunuyor. yapıları tıpkı diğer seri gibi yoğun, yapış yapış hisli ve oldukça kalıcı. renk skalasını daha başarılı buldum les chocolats'a göre. çünkü halihazırda hepimizin elinde olan veya daha uygun fiyata bulabileceğimiz seçeneklerdi. les macaronstaki mon caramel, özellikle infinite spice rengi çok başarılı bence. les chocolats serisinden elimde olan tek renk volupto choco. bu seriden de yalnızca infinite spice'ı alırım muhtemelen.

  ilgili medya:
  1
  2 aralık 2019 12:18

  2

  2. 826 nolu mademoiselle mango rengine sahibim. Diğer renklerini hiç denemedim ama bunun yapısı aşırı kötü. Hatta bunu nasıl piyasaya sürmüşler anlamadım o derece kötü. Başka hiçbir markada bulamadığım rengi için aldım. (gizlinot: Aşırı güzel bir turuncu-kırmızı)Ama sürdükten bir süre sonra dudak içlerinden topaklanmaya ve silinmeye başlıyor, konuşurken sürekli yapışkanlık hissediliyor, ve dudak aralarında çatlak çatlak duruyor(özellikle iki kat sürüldüğünde). Günün sonunda dudaktan çıkarmak istediğinizde ise micellar su ile çıkmıyor(!) ancak yağ bazlı bir temizleyici ile rahatça temizlenebilir. Rengine aşık olduğum için lipbalm üzerine ince bir kat olarak kullanmaya devam edeceğim, ama diğer muadili olan renkleri tavsiye etmem.

  16 ocak 18:28 16 ocak 18:35

  5

  3. testerını denemiştim hiç de fena değil gibiydi bakalım bakalımm...

  4 mart 17:16


  5

  4. mademoiselle mango ve infinite spice renklerinin testerlarını deneyip çok beğenmiştim. kokusu hafiften revlon matte hd likit ruju andırıyor.

  çekilişi kazandım ve infinite spice rengini seçtim, gelir gelmez yorumlayacağım~

  7 mart 12:18

  4

  5. Ahir ömrümde bi çekiliş kazanmışım tabiki deneyip yorumlayacağım.. macaron severiz

  9 mart 08:58

  5

  6. çekilişten kazandığım infinite spice rengi bu öğlen adresime ulaştı. akşam dışarı çıkarken sürdüm, ilk izlenimlerimi paylaşıyorum. elimde les chocolats serisinden volupto choco var, onunla kıyaslayarak gideceğim.

  rengi pembelik içeren kiremit-kırmızı şeklinde tanımlayabilirim. az miktar uygulayıp parmağımla dağıttığımda beyaz dudaklarımda tam rengi alabiliyorum. dişleri çok sarı göstermiyor. nötr bir tonda olduğunu söyleyebilirim. joker bir renk olduğunu düşünüyorum.

  koku rahatsız edici değil. les chocolats'taki buram buram koku bunda yok, koku hassasiyeti olan süslüler için uygun gayet.

  kalıcılığı oldukça başarılı, yemek yedim, kahve içtim ve hala dudaklarımdaydı. çıkarması les chocolats serisinden biraz daha zor. kuşburnu yağı ile biraz ovalayıp sensibio jelle üstünden geçince çıkarabildim.

  yapışkanlık hissi önceki seride olduğu gibi bunda da var ne yazık ki... kalın sürülürse les chocolats'ta olduğu gibi parçalanma-yapışma yapacaktır.

  renkten ve performansından memnun kaldım kısaca, yarın gün ışığında medya eklemeye çalışacağım~

  12 mart 00:36

  4

  7. çekilişten kazandığım mon caramel rengi dün elime ulaştı, deneyimleme fırsatı buldum. öncelikle renk olarak kesinlikle pastel daylong 20'yi hatırlattı bana. kalıcılığı müthiş, 5-6 saat hiçbir çıkma olmadan dudağımda zamk gibi durdu. kokusu yoğun değil, rahatsız etmiyor. ancak yapısı biraz kalın ve yoğun olduğundan dudağımda bir katman hissi oluşturdu, tamamen kuruyana kadar da oldukça yapışkan bir his bıraktı. ancak 1 saat sonrasında ürün dudağımda tamamen kuruduğunda bu yapışkanlık hissi minimuma indi, fakat ağır katman hissi kaldı tabii ki. makyajımı tazeleyemeyeceğim, zamk gibi bir ruj isteyeceğim günlerde kesinlikle kullanacağım ürün oldu kendileri.

  12 mart 12:24 12 mart 14:37


  4

  8. Kalıcılık konusunda 10 numara 5 yıldız verdiğim ruj.

  12 mart 14:07

  4

  9. infinite spice rengi az önce elime ulaştı. ilk kez lorealin bi rujunu deneyimledim. öncelikle fırçasının kıvrımını beğendim ne fazla dik ne fazla eğik ne fazla büyük ne fazla küçük, olması gerektiği gibi. kapağının tık sesiyle kilitlenir gibi kapanması akışkan lipstiklerde dökülmenin önüne geçilmiş kesinlikle kullanışlı.

  infinite spice rengi bana baya bi koyu geldi (buğday tenliyim) yalnız günlük kullanıma uygun değil gibi, daha az sürersem belki daha günlük kullanabilirim. 15 dakikadır dudağımda kalıcığı konusunda birşey söylemek için henüz erken..

  teşekkürler loreal teşekkürler süslü sözlük

  12 mart 16:30

  4

  10. Çekilişten kazandığım 834 infinite spice rengi bugün elime ulaştı. Ambalajı ve fırçası gayet güzel kullanışlı. Fırçası özellikle mat ruj sürerken kolaylık sağlıyor. Sivri ucuyla bulaştırmadan sürmeyi becerdim. Rengi konusunda tereddütte kalmıştım ama güzel durdu. Beyaz tenliyim ve her ton ruju yakıştırmam kendime. Bunun rengini severek kullandığım pastel 38 likit mat rujuna benzettim. İlk sürünce kokusu bana ağır geldi biraz ama zamanla alıştım. Klasik mat ruj yapısı var ama kıvamı çok katı değil. 6 saat boyunca dudağımda kaldı. Yemek yedim çay içtim. Bozulma olmadı. Kalıcılığı geçer not aldı benden. Eskisi gibi fiyatları indirimlerde uygun olsaydı diğer renklerini de satın alırdım. Mat ruj sevenlere önerebilirim. Özellikle fırçası için. Teşekkürler süslü sözlük. 

  13 mart 01:13 1 nisan 05:52