yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (13)
  • medya (3)

  1. gratisin raflarında yeni gördüğüm micellar makyaj temizleme suyu. iki çeşidi var. ikiside hassas ciltler için ama mavi olanı ferahlatıcı etkili pembe olanı ise nemlendirici etkili. içerik olarak garnier ile hemen hemen aynı. yine görsellere ekliyorum. fiyat olarak ise 250 ml /21 lira olarak hatırlıyorum. umarım yanlış değildir. görseller alıntıdır

  26 ocak 2017 17:56 26 ocak 2017 17:59

  2. Göz makyajımı çıkarmayı denedim bununla, su ile çıkarmaya çalışsam aynı şey. Ten makyajımı ise temizleyebildiğini düşünüyorum. 2 kutu bitirdim, daha da almadığım bir ürün oldu.

  5 mart 2017 12:42

  3. ayyy hassas ciltler için demiş. vurdumduymaz tanımına çok uyan bir cildim olmasına rağmen çene bölgemde kabarmalara neden oldu. göz makyajımda da ahım şahım bir etkisi olmadı. nefretlik.

  16 mart 2017 21:24


  4. gratis indiriminde yarı fiyatına satıldığını görünce kaptım hemen mavi kapaklı olanını(gizlinot: içinde gliserin bulunmayan ). aldıktan sonra burada yazılan yorumları okudum, gitti paracıklar sokağa diye düşünmüştüm. şimdi eve gelince makyajımı çıkartmayı denedim, farım hariç yüzümün geri kalanında hiçbir sıkıntı yaşamadım. far çok kolay diyemesem de kolay sayılabilecek bir şekilde çıktı. göz makyajımda eyeliner ve maskara yoktu onu da belirteyim, belki kullanmış olsam biraz daha zorluk yaşayabilirdim bilemiyorum.

  bioderma h2o'ya muadil olarak gösterilmiş, ben de bunu onaylayabilirim. loreal azcık daha uğraştırıyor sadece o kadar, fiyat farkına bakınca es geçilebilecek bir ayrıntı. onun dışında biodermanın acı bir tadı var, rujumu sildiğim zaman dudağımda bıraktığı tadı sevmiyorum, loreal'de öyle bir tat yok, bu güzel bir yön. fakat göz makyajımı silerken bioderma'da yaşamadığım yanmayı loreal'in suyu ile yaşadım.

  bioderma indirimsiz 70 - 80 tl civarlarındayken loreal'in miceller'ı indirimle 11 tl civarındaydı. benim ilk denememde fark ettiğim farklılıklar bu kadar, hangisini alacağınız size kalmış.

  26 mart 2017 22:19

  5. Mavi kapaklı olanına sahip olduğum ürün.garnier misel suyu alıyordum yeşil şişeli olanı benim uyguladığım makyajın miktarının artmasından mıdır yoksa ürünün kendi dandikliğinden midir hiç memnun değildim son kullandığım şişede.indirimdeki fiyatının da fazlalığı beni bu ürüne yöneltti.

  Kokusu çok güzel.çok ferah kokuyor.ten makyajımı hiç sorun yaşamadan temizledim(bb krem,allık,highlighter,kapatıcı,transparan pudra) göz makyajımda farimi rahatlıkla çıkarıyorum fakat rimel,i ıh.çıkaramıyor.kaş farini yüzde elli çıkarabildi.göz makyajında çift fazlı ürün kullanmadan olmayacak sanırım diyerek şansıma küstüm ben de.

  Benim başarılı bulduğum bir ürün oldu yine de.bu tarz ürünleri uzun zaman kullanıyoruz garnier gibi yarı yolda bana fenalık geçirtecekmiş gibi durmuyor,şu aralar mutluyuz birlikte.

  26 mart 2017 22:58

  6. ben çok beğendim açıkçası. göz makyajımı da çok rahat çıkardı, öyle ki sabaha kalktığımda neyle temizlersem temizleyeyim göz altlarımda rimel kalıntısı olurdu, bu üründe olmadı. cildimi kızartmadı da. ten makyajımı da gayet güzel temizledi. ben mavi kapaklı oanını denedim ama elimde pembesi de var, bu bitince onu deneyeceğim.

  27 mart 2017 17:09

  7. Pembe kapaklı olan çeşitine sahip olduğum misel su. Makyajımı genelde pamuk kullanmadan yağ ile çıkarıyorum ama günlük hafif temizleme için misel suları tercih ediyorum.

  Yıllardır bioderma h2o kullanan biri olarak, bu ürün için birebir aynılar diyemem. H2o pamukla yüzümde kolayca kayarken, loreal'ı döktüğüm pamuk yüzüme tutundu. Kaydırmak için bastırarak itmem gerekti. Bu durum özellikle göz altlarında sıkıntı yaşatıyor çünkü gözü hırpalıyorsunuz.

  Fiyatına göre temizliği gayet iyi diyebilirim. İndirimde 10 liraya almıştım. Bitince h2o ya geri döneceğim.

  22 nisan 2017 01:31


  8. Bu seri çıkmadan öncede yine loreal'in makyaj temizleme suyu vardı.Ondan memnun kalmıştım.Garnierle dönüşümlü kullanıyordum genelde.Ondan memnun kaldım diye bu yenilenmiş halini aldım ama hayal kırıklığı oldu.Maskarayı çıkaramıyor,eyelinerım tamamen silinmiyor.Garnier varken alınmaz.

  23 nisan 2017 01:34

  9. Bitirmek için uğraşıyorum.Ürün su gibi göz makyajı çıkarmadaki performansı vasat.Tek artısı yağlı bir yapıya sahip değil.

  11 haziran 2017 04:35

  10. pembe olanını kullanıyorum. şişeyi yarıladım diyebilirim. ben ten makyajımı temizlemek için kullanıyorum. gözümde hiç denemedim. ama ten makyajını temizlemede başarılı buluyorum. benim cildimle iyi anlaştılar. bi bioderma sensibio h20 değil tabii ki ama seviyoum diyebilirim.

  16 temmuz 2017 15:57