yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  3

  1. Paradise maskaraları sevenler ölesiye seviyor ama ne yazıkki ben yapısını cok kuru buluyorum ve hiçbir zaman istediğim etkiyi alamadım yeni formülünü de farklı olacağını düsünmüyorum sevgiler..

  30 eylül 2020 23:12

  5

  2. İlk aldığım lash paradise hiç kullanamadan bozulmuştu içinden maskara fışkırıyordu sonra hemen kurudu kapağı tam kapanmadığından ve neredeyse hiç kullanamadım, 2 kez denemiştim bayılmıştım. Şimdi siyahı deneyimliyorum. 2. Katta istediğim etkiyi veriyor yoğun ve dolgun. Topaklanma da yapmadı.

  4 ekim 2020 00:08

  3. Geldiği anda denedim ve mükemmel sonuç aldım. kirpeklerim çok kısa ve zayıf duruyordu hatta ipek kirpik yaptırmayı düşünüyordum ama bu maskara ipek kirpik etkisi yarattı resmen. Tabii ki de herkesin kirpik yapısına uymayabilir.ama benimki gibi zayıf ve seyrek kirpikleriniz varsa şans vermenizi isterim. daha öncede yine lorealin mor kutulu olan maskarasını kullanmıştım, neredeyse yıllarca hiç değiştirmemiştim.

  13 ekim 2020 11:09 16 ekim 2020 15:45


  4. Sanırım bitirdiğim 4. Paradise maskaram. Kirpiklerimi hem uzatıp, hem de dolgun gösteriyor ve siyahlığı da tam istediğim gibi. İlk açıldığında her maskara gibi biraz daha akışkan ama 2. veya 3. kullanımdan sonra asıl kıvamına geliyor.

  16 ekim 2020 17:22

  5

  5. En sevdiğim maskaralarımdan birisi. Güzel hacim veriyor, uzatıyor ve gerçekten simsiyah. Yapısı ne çok sıvı ne de çok katı. Gün içinde akma problemi de yaşamadım. Bence tek kusuru kirpilerimden kolay çıkmaması. Genel olarak almaya değer diyorum biterse yeniden satın alırım.

  18 ekim 2020 00:26

  3

  6. Bendeki yeni versiyonu öncelikle onu belirteyim. Pandemi sebebi ile uzun süredir açık duruyor ve kurumadı hatta açtığımda bayağı ıslak yapıdaydı ve fırçaya çok ürün geliyordu(dikkatli uygularsanız kirpikler yapıştıracak kadar değil). Kokusu çok güzel. Akma, dökülme yaşamadım. Kirpikleri simsiyah yapıyor, güzel hacim veriyor ancak hiç uzatmıyor diyebilirim. Uzun ama seyrek kirpiklere daha uygun. Kat kat sürmeye elverişli değil. Bir daha almam.

  Güncelleme yapıyorum. Durdukça etkisi güzelleşti. Uzatmaya da başladı. Hala tek kattan fazla uygulayamazsınız. Tekrar almayı düşünebilirim.

  24 ekim 2020 16:39 15 kasım 2020 01:43

  2

  7. Yeni versiyonunu denedim. Yapısı biraz ıslak ve kolay kolay kurumuyor. Kirpiklere çok güzel hacim veriyor. Benim kirpiklerim gereğinden fazla sık olduğu için birbirine yapıştırdı, topaklandı ve örümcek bacağı yaptı. Bu görüntü belki gece makyajlarında güzel olabilir ancak günlük hayatta tercih etmem. Kirpikleri havaya kaldırması ve gün boyunca düşürmemesi çok güzel bir yönü. Pek fazla kıvırmıyor. Kıl fırçası epey büyük, sürerken bulaşabiliyor. Bir anda çok fazla ürün bıraktığı için düzeltmekle bayağı uğraştırıyor. Seyrek kirpikleri olup da hacim arayanı tatmin edecektir diye düşünüyorum.

  Ancak hassas gözler için üretildiği söylemi bir yalandan ibaret. Garip bir kokusu var öncelikle. İçeriğine bakmadım ama aşırı parfümlü olduğundan şüpheleniyorum. Kirpiklerimi kırptıkça, hareket ettikçe o garip koku burnuma çarpıp durdu. Gözlerimde yanmaya sebep oldu. En kötüsü ise alt kirpiklerime sürdüğüm günün ertesi günü alt kirpik dibimde arpacık çıkmasına sebep oldu. Bu ürünün yaptığına eminim çünkü göz bölgeme başka hiçbir yeni ürün değdirmemiştim. Hijyen kurallarına da dikkat eden birisiyim, elim kirliyken asla gözüme götürmem. Öyle sürekli arpacık çıkaran birisi de değilim.

  Beni çok hayal kırıklığına uğrattı. Etkisi fena değildi aslında ancak tabi herkesin gözü benimki gibi reaksiyon verecek değil. Maskara %50 indirimle 50 tl civarına satılıyor ve gramajı 6.4 ml.

  14 kasım 2020 18:19


  8. Uzun kirpik hastası bir insan olarak bayıldığım maskaradır. Gerçekten şimdiye kadar kullandığım maskaralar arasında Maybelline Lash Sensational, Deborah Milano Extra Ordinary ve Loreal Paris Lash Paradise en iyileriydi. Ancak Maybelline'in maskarası kirpiklerim de ağırlık hissine sebep oluyor, gözlerimi biraz rahatsız ediyor, Lorealinkinde bu durum kesinlikle yok.

  Son günlerde fiyatı epeyce arttığı için Deborah'a geri dönmeyi düşünüyorum. Artık indirimli hali bile en az 65 tl.

  25 kasım 2020 13:22

  4

  9. çekilişle gelmişti. uzuuun bir girdi yazmıştım (link: https://www.suslusozluk.com/l-oreal-voluminous-lash-paradise-maskara?i=1195341 tık tık)

  17 aralık 2020 00:30

  5

  10. çekilişle kazandığım bu maskarayı pandemi dönemi sebebiyle deneyimlemem baya vakit aldı. kirpiklerim zaten çok uzunlar ilk etapta uzatıyor ve kıvırıyorda. ben çok sevdim hatta rimel kullanmıyordum uzun süredir ama görüntüsü için sürüyorum çıkarması da eh yani zorlamıyor ama duştan önce cıkarıyorum/ cıkardığımı sanıyorum duştan cıkınca gözlerimin altı panda gibi cıkıyor akıyor biraz yine de dert değil micellar sular genelde bende bu kadar etkili oluyor zaten

  6 ocak 13:02