yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (10)
  • medya (2)

  1. Dakikalar önce (gbkz: l'oreal) tarafından şahsıma 14 günlük deneme seti gönderilen ürün. Ürün tanıtımı şu şekilde:

  "kırışıklık karşıtı lazer uygulamasında meydan okuyan bakım. Sonucu görünce siz de ikna olacaksınız! Anında daha yumuşak bir cilt, 2 hafta sonunda kaz ayaklarında, kaş hatlarında ve alın çizgilerinde azalma."

  Gönderdikleri 2 haftalık deneme paketinden 14 içi krem dolu küçük paket ve kırışıklıklarınıza en yakın görseli seçmek için bir adet kırışık ölçer çıkıyor. Hiç denecek seviyede kırışığı olan bana neden geldiğini bir türlü anlamadım. Gerçi soğuktan dolayı bu sene göz altımda minimal kırışıklıklar oluştu ama, belki etkisi olur diye 2 hafta kullanıp daha detaylı bilgi vereceğim.

  4 aralık 2015 12:40 ed.5 aralık 2015 12:12

  2. 1. Gün: kesinlikle gözlere çok yakın sürülmemeli. Kaz ayaklarına sürmeme rağmen gözümü irite etti. Sürekli gözüm akıyor ve ağrıyor hafif hafif. Yüzümün diğer bölgelerinde bir sıkıntı yok. Ciltte pamuk gibi bir his bırakıyor, bunu sevdim.

  10. günün sonunda: Kesinlikle olmazsa olmaz bir krem olduğunu düşünmüyorum. Bugüne kadar inatla kullandım ve ilk zamanlar gözümde yaptığı iritasyon yerini her sürüşümde göz kapağımda oluşan hafif kaşıntıya bıraktı. Sürdükten sonra ciltte yumuşak, kadifemsi bir his bırakıyor. Kırışığım yok dediğim gibi, sadece belirsiz kaz ayağım vardı soğuktan oluşan ve sanki onu daha da belirginleştirdi. Sivilcelenme yapmadı. Nemlendirmesi benim karma cildim için yeterli geldi. Alır mıyım diye sorarsanız, açıkçası aynı deneme ürününü 34 ve 36 yaşlarındaki iki ablam da kullanıyor. Onların yorumlarını da dinledikten sonra buraya not düşmeyi planlıyorum.

  5 aralık 2015 03:11 16 aralık 2015 16:30

  4

  3. birçok göz kremi gibi bu ürün de 15ml'lik bir pakette geliyor. eğimli ve metalik bir başlığı var, göz bölgesine ilk sürdüğünüzde metalik yapısından dolayı cildinize soğukluk veriyor ve göz altı şişkinliklerine iyi geliyor. paketlemesi ile ilgili bir şeyi değiştirme şansım olsa clinique'in göz kremi gibi buna da dönen metalik başlık koyardım.

  şu zamana kadar clinique, estee lauder ve nuxe'un de dahil olduğu bir çok farklı markanın göz kremini kullandım ancak markalar arasında ciddi farklar göremedim. zaten benim göz altlarımda kronik şişkinlik ya da koyuluk yok, beklentim yorgunluk ve kötü beslenme kaynaklı (özellikle işte çok çalıştığım dönemlerde) hafif morlukların ve şişkinliklerin düzenlenmesi, nemlendirme ve uzun vadedeki anti-aging etkiler. bu ürün performans açısından kullandığım diğer markalardan ne daha iyi ne de daha kötüydü açıkçası. ancak fiyat olarak kesinlikle daha uygundu, o nedenle eğer bir göz kremi arayışındaysanız bu ürüne de bakmanızı tavsiye ederim.

  15 aralık 2017 13:33 21 temmuz 2018 22:09


  4. ilk aldığım bir iki hafta boyunca kullandığım fakat içeriğinde silikon olmasıyla zararlı olduğunu duyduğum göz kremidir. İşe yaradığı söylenemez.

  10 ekim 2018 01:08

  5. Kısa süreli kullanımda etkisini çok göstermeyen, sabredip kullanmaya devam edildiğinde kırışıklıkların oluşmasını yavaşlatan hatta durduran efsanevi krem. Gerçekten işe yarıyor.

  24 şubat 2019 18:01

  6. Sıradan bir göz kremi. Bir tüpünü kullanıp bitirdim ve göz altımdaki ince çizgilere ve göz kenarımdaki kaz ayağına zerre bir etkisi olmadı. Ha nemlendiriyor mu nemlendiriyor ona diyecek bir şeyim yok. Eğer kırışıklık karşıtı bir şey arıyorsanız iki kere düşünmenizi tavsiye edeceğim bir ürün.

  23 mayıs 2019 10:49

  7. Hiçbir işe yaramayan göz kremi. Çevremde iki arkadaşım aldı düzenli kullandı lakin nem etkisi bile yok gibi. Loreal'in normal mini beyaz kutudaki göz kremi için de fikrim aynı. paranızı boşa harcamayın

  23 mayıs 2019 15:57


  4

  8. Kırışıklık için fazla yorum yapamam ancak koyu renk olan göz çevremin rengini tek kullanımda bile açtı. Üst üste kullandıkça daha canlı bir göz çevrem oldu.

  20 ekim 2019 15:05

  4

  9. Kırışıklık morluk çaresi değil. Anneme almıştım sonra bir işe yaramıyor deyip bana verdi.

  Bilyelesi gözü çok rahatlatıyor. Kıvamı yoğun balm gibi ve bence çok güzel nemlendiriyor. Makyaj altı için krem arıyorsanız, sadece nemlendirsin diyorsanız yaz için güzel ürün şans vermenizi öneririm.

  28 temmuz 2020 18:50

  4

  10. Annem için gündüz ve göz kremi halinde setiyle almıştık. 50'li yaşlarda kullanmaya başladı. Ürünün metalik bir başlığı var ve soğuk bir uygulama sağlıyor. Boyutu diğer göz kremleri gibi 15 ml. Annem düzenli kullandığında ortalama 6 ay kadar gitti bu krem. Serinin 2 ay düzenli kullanımda 3 yılın getirdiği derin kırışıklık görünümünü giderme gibi ciddi bir iddiası var. Annemin göz çevresinde kaz ayakları ve göz altı torbaları vardı. ilk birkaç haftada yavaştan etki etmeye başladı. Bir ayda bile biz etkisini fark etmeye başlamıştık. Düzenli kullandığı 6 ayda gerçekten etkisini gördük. Hem cilt renginde açılma hem de kırışıklıklarda net bir etkisi oldu. Neyse sonradan indirime denk getiremediğim için birkaç hafta kullanmadı ondan sonra da farklı bir göz kremine geçtik. Haliyle annemin kırışıklıkları eski haline döndü. Böyle bir yoruma denk gelmiştim zaten bu kremi bırakınca eski haline dönme yaşıyorlarmış. Onun dışında yeni kırışıklık oluşumuna herhangi bir etkisi var mı bilmiyorum. Güzel bir indirimde yakalasam gene alırım çünkü geçici de olsa annemin kırışıklıklarında net bir etki sağlamıştı. Ürünün üzerinde herhangi bir yaş belirtilmemiş fakat etkili bir krem olduğundan +50 yaşın kullanması gerektiğini düşünüyorum.

  27 eylül 2020 17:07